Головна » 2018 » Травень » 7 » Відбувся міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018»
07:56
Відбувся міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018»

4 травня 2018 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся  міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018».

Всього у змаганнях взяли участь 11 команд (учні 6, 7 класів) з різних закладів загальної середньої освіти міста. Відповідно до Положення дані змагання є командними та включають в себе 7 різних видів – біг на 60 м, біг на 300 м, біг на 500 м,
естафета 8х50 м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1 хв.

Після підрахунку результатів змагань переможці і призери будуть нагороджені кубками та грамотами Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.  А команда учнів, яка посяде І місце, братиме участь на обласному рівні змагань «Спорт протягом життя».

Підведені підсумки міського етапу спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018», які відбулися 4 травня 2018 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся  міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018».

І місце посіла команда ЛЗОШ №12
ІІ місце – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4
ІІІ місце – ЛНВК № 10 «ЗНЗ-ДНЗ».

Усі призери змагань отримають кубки та грамоти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

11 травня 2018 команда ЛЗОШ №12  братиме участь в обласному етапі змагань в смт. Мала Данилівка Дергачівського району, тож побажаємо їй успіхів та нових перемог!

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 42 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: