Головна » Спортивні заходи

  Шановні спортсмени, тренери-викладачі ДЮСШ, вчителі фізичної культури, ветерани спортивного руху!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Мені дуже приємно, що саме  в ці дні, коли тільки закінчились Олімпійські і Палалімпійські ігри в Токіо ми вітаємо всіх спортсменів  зі святом людської величі, сили, краси та грації! Це свято уособлює талановитих спортсменів, їх тренерів, адже здобутки наших чемпіонів - перемога всієї країни! Пишаюсь, що багато дітей нашої громади знаходять себе у спорті - баскетболі, біатлоні, боротьбі вільній,  волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, настільному тенісі, плаванні, таїландському боксі, футболі, художній гімнастиці, черлідингу та шахах, які культивуються в Лозівських дитячо-юнацьких спортивних школах.

Пишаюсь нашими тренерами та вчителями фізичної культури, які розкривають в дітях спортивний потенціал та реалізовують його.

Дякую Вам за наполегливу щоденну працю та безумовну відданість своїй справі! За вміння мотивувати, надихати.

Вірю, що й надалі ваш досвід, професіоналізм і наполеглива праця сприятимуть зростанню талановитих атлетів, які підкорятимуть найвищі спортивні вершини.

Бажаю ветеранам спорту здоров’я і довгих років життя!

Тренерам-викладачам і вчителям фізичної культури процвітання Вашої кар’єри. Нехай у Вашому житті буде більше кубків і нагород, а, головне, сил і здоров’я, енергії і успіху в ім’я процвітання Лозівщини та на благо України!

 

З повагою

начальник Управління освіти, молоді та спорту 

Вікторія УРВАНЦЕВА

Шановні тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл та тренери спортивних клубів Лозівської міської територіальної громади! Вітаю Вас з професійним святом – Днем тренера, яке об'єднує людей цілеспрямованих, працьовитих, наполегливих і сильних духом, чиї знання, досвід, енергія і творче ставлення до справи сприяють просуванню спортивних традицій і досягнень не тільки в нашій громаді, а й у державі! День тренера - це професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших спортивних змагань в їх житті і з 2021 року має постійну дату – 19 липня. Сьогодні ми висловлюємо слова вдячності своїм наставникам за шлях в житті та спорті! Саме тренери своєю працею формують з юнаків та дівчат особистість і спонукають до таких олімпійських цінностей як дружба, повага, досконалість! Кожна медаль завойована спортсменом - це не тільки особистий успіх, а й гідний приклад для підростаючого покоління, прекрасний стимул для розвитку спорту.Особисто від себе та працівників Управління освіти, молоді та спорту вітаю всіх тренерів Лозівської міської територіальної громади, які беруть участь в підготовці спортсменів до участі в змаганнях, і бажаю міцного здоров'я, особистого благополуччя і чимало приводів для гордості за своїх вихованців - наших земляків!
 

З повагою
начальник Управління освіти, молоді та спорту
Вікторія УРВАНЦЕВА

 

 

Спортивні заходи    122    24.06.2020     0 коментарів

Сьогодні, 24 червня 2020 року, на спортивному майданчику в парку «Перемога» нагороджувались переможці конкурсу «MY FAVORITE SPORT», який був проведений спільно з КУ «Спорт для всіх», за підтримки інтернет-ресурсу www.05745.com.ua.  Метою конкурсу було урізноманітнення дозвілля дітей та молоді засобами фізичної культури і спорту, розвиток олімпійської освіти серед учнівської молоді та з нагоди відзначення 126-річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Конкурс  проходив з 09 по 22 червня 2020р. Всього на конкурс було надано 38 робіт, які були оформлені у вигляді індивідуального/групового фото та фотоколажу.  Переможці конкурсу в номінаціях визначались шляхом відкритого голосування всіма бажаючими на інтернет-ресурсі www.05745.com.ua. Навушники, туристична фляга, блютуз колонка, настільна гра, туристичний термос, спортивна настільна гра, спортивний настільний годинник – саме такі заохочувальні призи та грамоти отримали  переможці даного конкурсу. Нагородження авторів робіт, які набрали максимальну кількість голосів у своїй номінації провели начальник відділу молоді та спорту – Шульженко Євгеній Миколайович та методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорт - Мельникова Вікторія Миколаївна. В номінації «Будьмо здорові» найбільшу кількість голосів набрав: Акименко Іван, учень ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», наймолодший учасник конкурсу. В номінації «Моє спортивне життя» найбільшу кількість голосів набрав: Антипенко Іван, учень КЗ «Лозівський ліцей №1». В номінації «Спортивний куточок моєї сім’ї» найбільшу кількість голосів набрав: Самохвалов Тарас, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Літо, спорт і я» найбільшу кількість голосів набрав:  Самохвалов Ілля, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Я з фізкультурою на «ти» найбільшу кількість голосів набрав: Закалюжний Євгеній, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Рух –це спорт. Спорт – це життя» найбільшу кількість голосів набрав: Макаренко Олександр, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». Додатково, організатори конкурсу вручили спеціальний приз Іванюку Володимиру, учню ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4», за фотоколаж на тему «Моє спортивне життя». У вересні 2020 року Управління освіти, молоді та спорту планує створити онлайн-виставку з фоторобіт учасників конкурсу, яка буде приурочена  Дню фізичної культури і спорту в Україні.

 

Спортивні заходи    109    23.06.2020     0 коментарів

Сьогодні на стадіоні "Локомотив" відбулась онлайн естафета підняття Олімпійського прапору. На заході були присутні:

- Начальник відділу молоді та спорту – Євгеній Шульженко,
- Директор дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» - Сергій Нестеренко,
- Методист міського методичного кабінету – Вікторія Мельникова,
- Майстер спорту СРСР з плавання - Олена Стародубцева
- Заслужений тренер України з таїландського боксу Володимир Полєвіков,
- Майстер спорту СРСР з плавання - Марина Черненко,
- Майстер спорту України з художньої та естетичної гімнастики – Юлія Чуєнко,
- Голова федерації футболу міста Лозова – Андрій Матушкін,
- Директор комунальної установи «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Євгеній Літвінов.

Від імені міської влади Євгеній Шульженко привітав спортивну спільноту слобожанщини зі святом: "Шановні присутні Лозівська міська об’єднана територіальна громада підтримує Олімпійські цінності і всебічно сприяє розвитку Олімпійського руху на території ОТГ. Одним із напрямків роботи міської влади є зміцнення матеріально-спортивної бази територіальної громади, так за останні 4 роки на території ОТГ виросли три майданчика зі штучним покритятм для ігрових видів спорту, 2 майданчика «Воркаут», встановлено майданчики з вуличними тренажерами, дитячі-ігрові майданчики. Відремонтована і укомплектована інвентарем шахово-шашкова кімната ДЮСШ «Олімпія». Ведеться робота по придбанню інвентару для 13 видів спорту що культивуютсья в ДЮСШ. На фінішних прямих капітальний ремонт приміщення для занять Тайландським боксом та реконструкція ДЮСШ «Юність». Ми пишаємося здобутками Лозівчан які прославили наш регіон на самому високому рівні: - учасник Олімпійських ігор у Пекіні, Майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики - Олександр Нартов;
- Заслужений майстер спорту України з плавання, чемпіонка паралімпійських ігор у Лондоні – Прологаєва Наталія;
- Заслужений майстер спорту України, володар Кубка УЄФА 2009, Чемпіон України з футболу - Гладкий Олександр;
- член національної збірної команди України, Чемпіон світу з Тайландського боксу – Сорокін Василь. 

Лозівська міська ОТГ вітає всіх спортсменів та широку громадськість зі святом підняття Олімпійського прапору, та 126 річницею заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, віримо у велике майбутнє олімпійського руху в нашій країні!!!

Спортивні заходи    122    09.06.2020     0 коментарів

З Положенням про фотоконкурс «MY FAVORITE SPORT» серед учнівської молоді Лозівської міської об’єднаної територіальної громади сезону 2020 р. можно ознайомитьсь тут.

Спортивні заходи    287    08.05.2019     0 коментарів

7 травня 2019 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся  міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2019». Змагання проводяться з метою забезпечення рухової активності учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, сприяння спілкуванню з однолітками інших закладів.

Всього у змаганнях взяли участь 11 команд учнів 7 класів  з різних закладів загальної середньої освіти міста. Відповідно до Положення дані змагання є  командними. До їх програми входять 7 різних видів – біг на 60 м, біг на 300 м (дівчата) біг на 500 м (хлопці), естафета 8х50 м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1хв.

Після підрахунку результатів визначились переможці і призери:

І місце – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей»№4

ІІ місце – ЛЗОШ №3

ІІІ місце – ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ»

Дані змагання є останніми, які проводились серед учнів на міському рівні в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя», попереду залишились змагання обласних рівнів.

Спортивні заходи    338    15.04.2019     0 коментарів

12 квітня 2019 року в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з чотирьох видів програми) серед учнів закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.

Мета та завдання цих змагань: збереження та зміцнення здоров'я, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді; впровадження системи організації шкільної, позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом; формування вміння і навичок здорового способу життя.

В змаганнях взяли участь 14 закладів освіти.

Всього для участі у змаганнях прибуло 108 учнів – юнаки та дівчата віком 15 років і молодше. Згідно Положення змагання з легкоатлетичного чотирьохборства є особисто – командними та включають в себе такі види:

1. Біг 60 м (юнаки, дівчата).
2. Біг 500 м (дівчата).
3. Біг 800 м (юнаки).
4. Метання м’яча (юнаки, дівчата).
5. Стрибки у довжину з розбігу (юнаки, дівчата).

Головним суддею цих змагань був призначений Цяцька Іван Олексійович, вчитель фізичної культури КЗ «Катеринівський ліцей».

Найкращі результати в особистому заліку серед юнаків 14-15 років продемонстрували:

1 місце - Тутевич Денис (Орільський ліцей) ;
2 місце – Колодяжний Максим (КЗ «Миколаївський ліцей»);
3 місце – Ігнатенко Кирило (КЗ «Катеринівський ліцей»).

Найкращими серед  дівчат 14-15 років були:

1 місце - Недбайлова Оксана (Орільський ліцей) ;
2 місце - Іванова Лідія Надеждівський НВК;
3 місце - Семеренко Вікторія (Орільський ліцей) .

Найкращі результати в особистому заліку серед юнаків 12-13 років продемонстрували:

1 місце – Глушенко Максим (Орільський ліцей);
2 місце – Твердохліб Максим (Краснопавлівський ліцей);
3 місце – Кукулка Едуард (КЗ «Катеринівський ліцей»).

Найкращими серед  дівчат 12-13 років стали:

1 місце – Азамасова Анна ((КЗ «Катеринівський ліцей»).
2 місце – Байдакова Маргарита (Смирнівський НВК).
3 місце – Сойфер Анастасія (Садовська ЗОШ ).

У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначились переможці -

1 місце – КЗ «Катеринівський ліцей»;
2 місце – Орільський ліцей;
3 місце – Краснопавлівський ліцей.

 

Спортивні заходи    320    11.04.2019     0 коментарів
Упродовж квітня місяця 2019 року серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівської районної ради та Лозівської міської ради відбуваються змагання з волейболу.
Спочатку свої сили випробовували у зональних змаганнях, які відбулися 03 квітня 2019 року в Орільському ліцеї та КЗ «Катеринівський ліцей», команди юнаків. Потім сильніші команди, а ними виявилися команди юнаків Орільського ліцею, КЗ «Катеринівський ліцей», КЗ «Миролюбівський ліцей», Смирнівського НВК зустрілися у фіналі, який відбувся 10 квітня у спортивній залі міського палацу культури.
Фінал проходив за круговою системою.
Результати змагань – І місце – команда юнаків Орільського ліцею (вчитель
Марков О.А.); ІІ місце - команда юнаків КЗ «Миролюбівський ліцей»(вчитель Федоренко В.М.); ІІІ місце – команда юнаків КЗ «Катеринівський ліцей»(вчитель Цяцька І.О.).
Усі призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти, були відзначені і найкращі гравці команд.
Наступними на зональних змаганнях зустрінуться команди дівчат Лозівської районної ради та Лозівської міської ради, які відбудуться 17 квітня 2019 року в Орільському ліцеї та КЗ «Катеринівський ліцей» , тож побажаємо їм успіху та перемог!


Спортивні заходи    354    04.04.2019     0 коментарів

03 квітня 2019 року, у спортивних залах Орільського ліцею та КЗ «Катеринівський ліцей», відбулася Першість з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ.

У змаганнях брали участь 8 команд юнаків – з Орільського ліцею, КЗ «Катеринівський ліцей», КЗ «Миролюбівський ліцей», КЗ «Полтавський ліцей», Артільського НВК, Смирнівського НВК, Павлівської ЗОШ, Садовського ліцею.

До фіналу пройшли 4 команди юнаків – з Орільського ліцею, КЗ «Миролюбівський ліцей», КЗ «Катеринівський ліцей», Смирнівського НВК, які зустрінуться 10 квітня 2019 року в м. Лозова.

      

Спортивні заходи    332    27.03.2019     0 коментарів

26 березня 2019 року в спортивній залі міського палацу культури в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся ІІ етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2019» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Фестиваль проводиться з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді та їх соціальної активності, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, виявлення серед команд ЗЗСО міста найсильнішої команди  для  участі в обласному етапі.

Програма Фестивалю складається з таких видів:

 • «Човниковий» біг 4х9 м (хлопці, дівчата).
 • Стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата).
 • Стрибки через скакалку протягом 30 сек. (Дівчата).
 • Конкурс знавців історії України її спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України).
 • Естафета.
 • Перетягування канату (хлопці).

В змаганнях брали участь 11 команд, які змагалися між собою в трьох підгрупах. Всього до  змагань  було задіяно 125 учнів 5-10 класів.

За результатами всіх випробувань перемогу здобули:

 1. місце - учні ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ»;
 2. місце – учні ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4;
 3. місце - учні ЛЗОШ №7.

Команди-переможці будуть нагороджені кубками і грамотами Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

У травні поточного року представляти наше місто в обласному етапі «Козацький гарт-2019» буде команда ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ».

    

Спортивні заходи    283    26.03.2019     0 коментарів

22 березня 2019 року в Харкові на базі шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» відбувся обласний етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з шахів «Біла тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Вкотре наше місто у даних змаганнях представляла команда Лозівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ліцей» №4 у складі:

Коваленка Станіслава ( 2 клас)
Деменюка Владислава (5 клас)
Гуштюка Нікіти (6 клас)
Гомили Анни ( 6 клас).

У спортивній боротьбі наша команда посіла ІІІ місце, поступившись команді з Балаклійському району та м. Куп’янськ.  

Учасники змагань також є вихованцями тренера-викладача з шахів та шашок ДЮСШ «Локомотив» А.В.Калюжного, який був представником команди на даних змаганнях.

  

Спортивні заходи    286    14.03.2019     0 коментарів

13 березня 2019 року, у спортивній залі КЗ «Катеринівський ліцей» відбулися фінальні ігри Першості з баскетболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

У змаганнях брали участь 4  команди юнаків – з Орільського ліцею, КЗ «Миколаївський ліцей», КЗ «Катеринівський ліцей»,
КЗ «Шатівський ліцей», які стали кращими у зональних змаганнях.  

 Першими стали учні Орільського ліцею (вчитель Марков О.М.) , друге місце вибороли юнаки КЗ «Шатівський ліцей» (вчитель Ковальов В.М.), третє місце посіла команда  
КЗ «Катеринівський ліцей» (вчитель Цяцька І.О.).

Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами та спортивними кубками, учасники команд – медалями  Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації .

В номінації «Найкращі гравці» - грамотами були відзначені Смірний Юрій, Шелест Олександр, Скриннік Сергій та Колодяжний Максим.

Спортивний захід був організований та проведений Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації та Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

Спортивні заходи    281    20.02.2019     0 коментарів

17 лютого 2019 року команда із 18 юних боксерів молодшого шкільного віку Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості взяла участь у відкритому Чемпіонаті Харківської області з таїландського боксу Муей-Тай, що відбувся в Харкові. Завдяки наполегливості та волі до перемоги, юні спортсмени виграли 3 золотих медалі, 6 срібних та 3 бронзових. Вітаємо вихованців гуртка та їх тренера Полевикова Володимира Миколайовича з черговими досягненнями!

Спортивні заходи    318    11.02.2019     0 коментарів

10 лютого 2019 року в спортивних залах ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛЗОШ №12 відбулися фінальні ігри щорічних шкільних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу  серед  юнаків закладів загальної середньої освіти міста.

Боротьба за найвище місце в рейтингу міської учнівської спартакіади щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед закладів ЗСО проходила протягом двох днів серед команд юнаків, кількість яких залишилася такою ж,  як і в минулому році – шість, а саме:  ЛЗОШ №3, ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №12, Лозівська гімназія.

Головним суддею змагань була Павленко О.С., вчитель фізичної культури Лозівської гімназії, першими суддями виступили вчителі ЗЗСО міста - Беззубенко С.М., Іщенко О.М., Закалюжний В.В., Метеленко В.В. Допомогу під час проведення даних змагань серед команд юнаків надали вихованки відділення волейболу ДЮСШ «Олімпія» Винник Діана та Фесенко Софія, які були помічниками секретаря.

За результатами змагань місця серед команд розподілилися таким чином:

 • ЛЗОШ №12 – І місце
 • ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» – ІІ місце
 • ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 – ІІІ місце
 • ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ» - ІV місце
 • Лозівська гімназія – V місце
 • ЛЗОШ №3 – VІ місце.

В номінації «Кращий гравець» в командах визнані:

 • Гноєвий Артем – ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ»
 • Ворона Кирило – ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №8
 • Габор Богдан – ЛЗОШ №12
 • Чеботарьов Іван – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4
 • Добровінський Олексій – Лозівська гімназія
 • Старченко Артем – ЛЗОШ №3.

Команди переможці та кращі гравці отримали грамоти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

Спортивні заходи    334    04.02.2019     0 коментарів

02-03 лютого у спортивних залах закладів освіти ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛЗОШ №11 та Панютинської ЗОШ №1 відбувся ІІ (міський) етап змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед дівчат 2002-2005 р.н., де дев’ять команд ЗЗСО міста гідно випробували свої уміння та силу духу, фізичну силу для ефективних ударів та стрибучість для можливості високо піднятися над сіткою, реакцію та координацію.

Яскраву командну майстерність показали дівчата Лозівської ЗОШ №12, які впевнено вибороли  перемогу у команди дівчат Панютинської ЗОШ №1 та стали першими у даних змаганнях. Третє місце посіла команда дівчат Лозівської ЗОШ №1.

Команди переможці були нагороджені грамотами Управління освіти, молоді та спорту ЛМР. У номінації «Кращий гравець» були відзначені –

ЛЗОШ №12 – Бичкова Олеся
ПЗОШ №1 – Риженко Анжела
ЛЗОШ №1 – Дедушева Катерина
ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ » - Рудницька Валерія
ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» - Яшник Катерина
ЛНВК «ЗНЗ- ліцей» №4 – Винник Діана
ЛЗОШ №3 – Зигуля Анастасія
ЛЗОШ №11 – Максименко Марина
ЛЗОШ №7 – Сінчук Лілія

Учасники змагань зазначили, що на змагання  прибули із новенькими  м’ячами, які напередодні отримали  від Управління освіти, молоді та спорту ЛМР для покращення спортивної матеріальної бази своїх закладів освіти.

 

На наступних вихідних (09 та 10 лютого 2019 року) відбудуться змагання з волейболу серед юнаків 2002-2005 р.н., які пройдуть у спортивних залах закладів освіти ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» та Лозівської ЗОШ №12.

1 2 3 ... 8 9 »