Оздоровлення дітей пільгових категорій

До уваги батьків!

Якщо Ваші діти мають наступні пільгові категорії:

 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
 • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
 • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
 • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
 • діти-інваліди;
 • діти з багатодітних і малозабезпечених сімей;
 • діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків;
 • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
 • талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди.

Ви маєте можливість, щороку з 1 січня, звернутися з заявою, щодо постановки на облік для отримання путівки на оздоровлення дітей пільгових категорій та надати пакет документів, що підтверджує статус дитини.

Для цього Вам необхідно звернутись до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради, м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, 2 (понеділок - субота з 08.00 до 16.00, вихідний – неділя)

Дитина має право на забезпечення безкоштовною путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок бюджетних коштів.

Перелік документів

необхідних для постановки на облік для отримання путівки на оздоровлення дітей пільгових категорій

 1. Заява від одного з батьків/опікуна
 2. Свідоцтво про народження дитини (копія 2 шт)
 3. Довідка про присвоєння дитині ідентифікаційного коду (копія 2 шт)
 4. Документ, який підтверджує належність дитини до певної пільгової категорії (копія 2 шт)
 5. Довідка з навчального закладу про те, що дитина не оздоровлювалася у поточному році за рахунок бюджетних коштів

На зазначені копії заявник повинен пред’явити оригінали документів

Документи надавати до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради, м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, 2 (05745) 2-70-34, 2-58-21 понеділок - субота з 08.00 до 16 .00, вихідний – неділя

Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи зі зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров'я дітей. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров'я дитини.  А оздоровлений та загартований організм легше переносить фізичні і розумові навантаження. Звертаємося також до профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій міста знайти можливість підтримати своїх працівників та виділити кошти на оздоровлення їх дітей.

За більш повною інформацією, щодо оздоровлення дітей пільгових категорій просимо звертатись щоп'ятниці з 8.00 до 10.00 до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради  (м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, 2) або до відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради (м. Лозова, м-н 1, буд. 1, каб. 12, тел. 2-22-66) з понеділка по п’ятницю  з 8.00 до 17.00.

У разі відсутності пільгової категорії батьки можуть звернутися безпосередньо до адміністрацій дитячих оздоровчих закладів для придбання путівки за повну вартість