07-11.05
|
За окремим графіком
|
Щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів закладів загальної середньої освіти
|
Заклади загальної середньої освіти
|
Учні та вчителі закладів загальної середньої освіти
|
07, 11.05
|
14:00 -18:00
|
Комп’ютерне діагностування щодо визначення професійних нахилів та вибору майбутньої професії «Мої професійні нахили»
|
Лозівський міський центр молоді
|
Молодь міста
|
07-08.05
|
15:00
|
Відкрита першість по футболу серед ДЮСШ вікова група 2004-2005 р.н.
|
ПЗОШ № 1
|
Вихованці ДЮСШ «Локомотив», ДЮСШ «Юність», ЛЗОШ № 12, смт. Краснопавлівка, смт. Близнюки
|
07.05
|
9:00
|
Участь у обласному святі патріотичної пісні «Молодь України»
|
м.Харків
|
Учні та вчителі ЛЗОШ № 12
|
08, 12.05
|
15:00-18:00
|
Заняття сучасної хореографії: Джампстайл, Брейкданс, Кавер-група
|
Лозівський міський центр молоді
|
Молодь міста
|
08, 10.05
|
16:30
|
Заняття «Школа Вожатих»
|
Лозівський міський центр молоді
|
Молодь міста
|
08.05
|
За окремим графіком
|
Заходи до Дня пам’яті та примирення з урочистим покладанням квітів до меморіалів, пам’ятників, Братських могил, що знаходяться на території міста
|
Заклади освіти
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
08.05
|
13:00
|
Участь у концертній програмі «Ми пам’ятаємо»
|
Міський палац культури
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
08.05
|
16:00
|
Квест до Дня визволення та примирення
|
Лозівський міський центр молоді
|
Молодь міста
|
09.05
|
9:30
|
Виставка народних майстрів
|
Сквер Шевченка
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
09.05
|
10:00
|
Участь у мітингу-реквіємі та урочистому покладанні квітів на Меморіалі Слави
|
Меморіал Слави
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
09.05
|
17:00
|
Матч Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ сезону 2017-2018 р.р. друге коло, молодша вікова група 2005-2006р.н.
|
с. Петрівське
|
Вихованці ДЮСШ «Юність»
|
09.05
|
17:00
|
Матч Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ сезону 2017-2018 р.р. друге коло, середня 2003-2004 р.н. та старша вікова група 2001-2002 р.н.
|
с. Петрівське
|
Вихованці ДЮСШ «Юність»
|
10.05
|
16:00
|
Майстер – клас «Особливості ремонту та обслуговування побутової техніки»
|
Гуртожиток ЛПЛ
|
Молодь міста
|
11.05
|
10:00
|
Свято творчих обдарувань «Творчий зорепад – 2018»
|
Площа біля міського Палацу культури
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
11.05
|
10:00
|
Загальноміські заходи до Дня Матері
|
Площа біля міського Палацу культури
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
11.05
|
За окремим графіком
|
Загальношкільні заходи до Дня Матері
|
Заклади освіти
|
Учні, вихованці та педагогічні працівники закладів освіти
|
11.05
|
14:30
|
Методична студія вчителів фізичної культури
|
м.Лозова
|
Вчителі фізичної культури
|
11.05
|
16:00
|
Збір любителів азійської культури
|
Лозівський міський центр молоді
|
Молодь міста
|
13.05
|
11:00
|
Матч Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ 2017-2018 р.р. друге коло, молодша вікова група 2005-2006 р.н.
|
Футбольне поле ПЗОШ № 1 смт. Панютине
|
Вихованці ДЮСШ
|