Головна » 2018 » Квітень » 24 » Новини спорту
07:18
Новини спорту

Боротьба вільна

21 квітня 2018 року у м. Лубни відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків, пам’яті МС СРСР В.Т. Башенка. Вихованці відділення боротьби вільної ДЮСШ «Локомотив», які взяли участь у цих змаганнях, повернулися додому з наступними призовими місцями у своїх вагових категоріях:

ІІ місце – Луговий Максим (48кг) та Твердохліб Максим (41кг);
ІІІ місце – Більовцов Іван (29кг).

Спортсменів підготував тренер-викладач ДЮСШ «Локомотив» – Некрасов С.П. 

Плавання

20 квітня 2018 року в м. Харкові відбулася відкрита першість з плавання на призи Аквапарка «Джунглі» серед спортивних клубів «Весняні старти». В цих змаганнях наше місто представляли вихованці відділення плавання ДЮСШ «Юність». За результатами запливів спортсмени посіли наступні призові місця:

ІІ місця на дистанції 50 м посіли:

Малига Вячеслав (батерфляй), Матяш Анастасія (вільним стилем та батерфляй), Кортяк Мирослава (на спині), Гоміла Марія (на спині);

ІІІ місця посіли:

Давидкова Єлізавета (брас), Афонічкіна Софія (вільним стилем), Звягінцев Антон (на спині), Бєльська Вікторія (вільним стилем), Ширінков Назар (на спині), Тітенко Олександр (батерфляй), Кортяк Мирослава (брас), Малига Вячеслав (вільним стилем), Власов Вадим (брас).

Спортсменів підготувала тренер-викладач ДЮСШ «Юність» – Черненко М.М.

Міні-футбол

21 та 22 квітня 2018 року на стадіоні «Локомотив» відбулися ігри
ІІ туру турніру відкриття сезону на «Кубок Ю.Б. Відара» з міні-футболу 2018 року.

Матчі завершилися із наступними рахунками:

Група «А»:

«Фортуна» - «Шатівка»                                             2:0
«ЛОДПІ» - «ФІЛА»                                          7:1
«Дистанція колії» - «ЛВП»                               2:0

Група «Б»:

«Арсенал» - «Колос»                                        6:1
«Колегіум»- «Балтика»                                              1:5
«Рубін» - «ЕЧ-6»                                                        4:0

Група «В»:

«Явір-Клітка» - «Ветерани»                             6:1
«Трейд-Лайн» - «Омега»                                  1:2
«Рятівник» - «ШЧ-4»                                        0:0

Розподіл місць в групах після ІІ туру

в боротьбі команд за вихід до 1/4 Кубку Ю.Б.Відара:

Група «А»:

ЛОДПІ                                   – 6 (9-1=+8)
ФОРТУНА                                      – 6 (7-0=+7)
ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ             – 6 (5-1+4)
ЛВП                                       – 0- (0-2=-2)
ШАТІВКА                             – 0 (0-4=-4)
КОМФОРТ                                     – 0 (0-5=-5)
ФІЛА                                               – 0 (2-10=-8)

Група «Б»:

БАЛТИКА                             – 6 (10-1=+9)
АРСЕНАЛ                             – 4 (6-1-=+5)
РУБІН                                    – 3 (4-5=-1)
ТЕПЛОЕНЕРГО                   –  1 (1-1=0)
ЕЧ-6                                       – 1 (0-4-=-4)
КОЛОС                                  – (2-7=-5)
КОЛЕГІУМ                           – 0 (1-5=-4)

Група «В»:

ОМЕГА                                 – 6 (4-2=+2)
РЯТІВНИК                                     – 4 (10-2=+8)
ЯВІР-КЛІТКА                       – 3 (6-1=+5)
ШЧ-4                                               – 2 (2-2=0)
ВЧ                                          – 1 (2-2=0)
ВЕТЕРАНИ                           – 0 (2-8=-6)
ТРЕЙД-ЛАЙН                      – 0 (3-12=-9)

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 29 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: