Головна » 2019 » Березень » 14 » Першість  з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ОТГ
10:30

13 березня 2019 року, у спортивній залі КЗ «Катеринівський ліцей» відбулися фінальні ігри Першості з баскетболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

У змаганнях брали участь 4  команди юнаків – з Орільського ліцею, КЗ «Миколаївський ліцей», КЗ «Катеринівський ліцей»,
КЗ «Шатівський ліцей», які стали кращими у зональних змаганнях.

Першими стали учні Орільського ліцею (вчитель Марков О.М.) , друге місце вибороли юнаки КЗ «Шатівський ліцей» (вчитель Ковальов В.М.), третє місце посіла команда
КЗ «Катеринівський ліцей» (вчитель Цяцька І.О.).

Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами та спортивними кубками, учасники команд – медалями  Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації .

В номінації «Найкращі гравці» - грамотами були відзначені Смірний Юрій, Шелест Олександр, Скриннік Сергій та Колодяжний Максим.

Спортивний захід був організований та проведений Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації та Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 396 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0