Головна » Дошкільна освіта

12 березня 2020 року  на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 Лозівської міської ради Харківської області   відбулося засідання міського методичного об'єднання для  вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти Лозівської ОТГ.

Засідання проведене у формі методичного конструктора  було спрямовано на підвищення рівня професійної компетентності вихователів з питання формування безпечної поведінки  в ситуаціях, у яких існує ймовірність отримання травми та створення педагогічних умов  для ознайомлення дітей з різними видами небезпеки.

27 лютого 2020 року на базі Царедарівської філії  КЗ «Миролюбівський ліцей»  відбувся освітній коучинг для керівників закладів дошкільної освіти «Наступність  дошкільної та початкової освіти в симбіозі традиційних та сучасних моделей виховання», на якому керівники ознайомилися з досвідом роботи дошкільного відділення Царедарівської філії з питань плекання свідомих патріотів та розмаїття напрямів діяльності з національно-патріотичного виховання в  контексті наступності   дошкільної та початкової освіти. 

 

 

 Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 20120 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ. Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.

20 лютого 2020 року на базі Лозівського навчально-виховного комплексу №10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» була проведена експрес лабораторія за темою: «Застосування гендерного підходу під час організації основних видів діяльності дошкільників».

Мета: розширити компетентність педагогів щодо застосування гендерного підходу під час організації основних видів діяльності дошкільників.

18 лютого 2020 року на базі Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради відбувся методичний міст – практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти та заступників з навчально - виховної роботи закладів загальної середньої освіти за темою: «Керівництво та лідерство. SWOT-аналіз як інструмент стратегічного планування методичної роботи».

Завдання:

1.З`ясувати роль керівника та лідера в сучасному колективі ЗДО

2.Ознайомити учасників з поняттям «SWOT-аналіз», категоріями факторів впливу на реалізацію поставлених завдань;

3. Розглянути способи визначення сильних і слабких сторін проблемної ситуації, можливостей, загроз для її позитивної вирішення;

4.Спонукати до здійснення «SWOT-аналізу» для ефективної побудови освітньої роботи.

5.Надати допомогу в проведенні SWOT-аналізу власної педагогічної компетентності, педагогічної самоосвітньої діяльності.

14 лютого 2020 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Золотий півник» Лозівської міської ради було проведено майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти, які впроваджують програму «Впевнений старт».

Мета:

підвищити професійну компетентність педагогів щодо реалізації програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Завдання:

актуалізація впровадження програми «ВС»;

окреслення особливостей організації освітнього процесу за «ВС»;

ознайомлення з досвідом роботи Т.П. Шарап щодо впровадження програми «ВС» з дітьми старшого дошкільного віку.

 

Дошкільна освіта    124    10.12.2019     0 коментарів

10 грудня 2019 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу(ясла-садок) №4 «Золотий ключик» відбувся методичний аукціон для вихователів дітей молодшого дошкільного віку за темою: «Сучасні технології формування логіко-математичної компетентності дошкільників».

Дошкільна освіта    167    03.12.2019     0 коментарів

03 грудня 2019 року на базі Комунального закладу «Панютинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Барвінок» Лозівської міської ради відбувся майстер-клас за темою: «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників у рамках STREAM-освіти для дошкільників».

Мета: підвищити рівень обізнаності вихователів закладів дошкільної освіти щодо впровадження Альтернативної програми формування культури інженерного мислення у дошкільників «STREAM-освіта, або стежинками у Всесвіт»

Завдання:

 • Визначити актуальність і значущість впливу STREAM-освіти на формування культури інженерного мислення у дошкільників
 • Ознайомити з концептуальними засадами альтернативної програми
 • Окреслити основні методичні засади впровадження STREAM-освіти в освітній процес закладів дошкільної освіти
 • Мотивувати становлення педагога-експериментатора

​​​​​​​

Дошкільна освіта    141    28.11.2019     0 коментарів

28 листопада 2019 року на базі Комунального закладу «Панютинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Веселка» Лозівської міської ради відбувся майстер-клас для вихователів дітей старшого дошкільного віку та учителів початкових класів за темою: «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою з питань формування екологічної культури дошкільників».

Завдання:

 • Розширити знання педагогічних колективів щодо актуальних питань наступності між дошкільною та початковою ланками
 • Ознайомити з практичними методами забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками
 • Розвивати поетапне впровадженням сучасних форм проведення спільних заходів.

Дошкільна освіта    117    26.11.2019     0 коментарів

26 листопада 2019 року на базі Комунального закладу «Катеринівський заклад дошкільної освіти «Джерельце» Лозівської міської ради для вихователів груп дітей раннього та молодшого віку відбувся презентаційний меседж за темою : «Розвиток мовленнєво - комунікативних умінь та навичок дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності»

Мета: підвищити рівень компетентності педагогів з розвитку мовленнєво-комунікативних умінь та навичок дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності в освітньому процесі.

Завдання:

 • Познайомити з ефективними формами роботи щодо розвитку мовленнєво-комунікативних умінь та навичок дошкільників
 • Спонукати педагогів до інтерактивного спілкування
 • Створити позитивний мікроклімат, атмосферу співробітництва та взаємодії

Дошкільна освіта    320    30.10.2019     0 коментарів

30 жовтня 2019 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 «Теремок» відбувся круглий стіл для вихователів груп дітей раннього віку за темою: «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників в рамках STREAM – ОСВІТА»

Мета:

Сприяти підвищенню компетентності педагогічних працівників груп раннього віку щодо актуальності і значення впливу STREAM – освіти в формуванні та розвитку здібностей і обдарованості дошкільників.

Завдання:

- сформувати цілісне уявлення про місце STREAM в освітньому процесі;

- з’ясувати алгоритм дій педагога щодо впровадження технології;

- надати допомогу в доборі та застосуванні інструментарію з урахуванням індивідуальних особливостей і схильностей кожної дитини;

- познайомити з ігровими технологіями для розвитку навчальних, комунікативних, соціальних компетентностей дітей.

Дошкільна освіта    125    29.10.2019     0 коментарів

29 жовтня 2019 року о 9.00 годині на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Чебурашка» Лозівської міської ради Харківської області для вихователів старших груп та учителів початкових класів, проведено майстер-клас за темою: «Розвиток мовленнєво - комунікативних умінь та навичок дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності».

Мета:

Підвищити професійну компетентність педагогів щодо реалізації принципу інтеграції під час організації освітнього процесу

Завдання:

 1. Актуалізація завдань за освітньою лінією «Мовлення дитини».
 2. Окреслення особливостей проведення інтегрованих занять.
 3. Ознайомлення з досвідом роботи ДНЗ щодо організації та проведення інтегрованих занять, використання інтерактивних методів навчання старших дошкільників.

 

Дошкільна освіта    213    22.05.2019     0 коментарів

         21 травня 2019 року на базі Лозівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області проведена методична студія для вихователів груп дітей старшого дошкільного віку та учителів початкової школи з  питань наступності між дошкільною та початковою освітою за темою: «Формування екологічної культури дошкільників».

         Форма проведення: панорама творчості.

         Мета: розширити знання вихователів та вчителів з питань формування екологічної культури дітей та учнів.

         Завдання:

 • сприяти підвищенню професійної компетентності педагогів шляхом створення умов для активної пізнавальної діяльності кожного педагога;
 • закріплювати знання педагогів про форми, методи та прийоми роботи з дітьми з екологічного виховання;
 • надавати методичні рекомендації щодо співпраці  закладу дошкільної освіти та початкової школи.

Дошкільна освіта    251    08.05.2019     0 коментарів

08 травня 2019 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №13 «Росинка» Лозівської міської ради  Харківської області проведена методична студія за темою: «Співпраця дошкільного закладу і родини, як гарант особистісного зростання дитини». Форма проведення: «Інтелект кафе».

Мета: Розширити знання керівників музичних із питань співпраці дошкільного закладу і родини, як гарант особистісного зростання дитини

Завдання: 

 • Сформувати творчий підхід до підбору форм, методів, засобів реалізації співпраці дошкільного закладу і родини.
 • Сприяти підвищенню професійної компетентності педагогів шляхом створення умов для активної пізнавальної діяльності кожного педагога.
 • Надати практичні рекомендації щодо співпраці дошкільного закладу з родинами.

   

Дошкільна освіта    312    26.04.2019     0 коментарів

Педагоги Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Золотий півник» Лозівської міської ради Харківської області, керівник закладу Ірина Миколаївна Ольховська стали суперфіналістами  Всеукраїнської дитячої архітектурної виставки-конкурсу «Професії майбутнього» в рамках Play Fest LEGO Foundation в Україні.

  

24 квітня 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році, на якому було підведено підсумки ІІІ етапу та визначено переможців конкурсу з номінацій «Вихователь-новатор», «Досвідчений вихователь», «Вихователь дітей різновікової групи»

На підставі рішень фахових журі за результатами трьох етапів змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу відповідно до Положення про обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році  у номінації «Вихователь-новатор» визначено абсолютним переможцем Загорулько Ганну Олександрівну, вихователя Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 «Золотий ключик» Лозівської міської ради, керівник закладу Леусенко Катерина Іванівна.

 

Дошкілля м. Лозова  щиро  Вітає наших переможців з визначними досягненнями. Так тримати!!!

1 2 3 4 5 6 »