Головна » Методичний кабінет

18 лютого в Лозівському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ – ліцей №4» відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів російської мови, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» за темою: «Креалізований текст на уроках зарубіжної літератури як фактор активізації читацької діяльності учнів».

Вчителі-господарі познайомили присутніх с поняттям та різновидами креалізованого тексту, провели майстер-клас по складанню постеров, пантбуків, показали приклади роботи з різними видами креалізованих текстів на уроках.

Робота методичного засідання пройшла в атмосфері доброзичливості та творчого натхнення.

 

З метою ознайомлення учасників із новітніми технологіями, які використовує вчитель-філолог на уроках, 14 лютого 2020 року у Лозівській ЗОШ № 7 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури за темою «Моделі інноваційної діяльності вчителя-філолога».

Під час роботи педагоги поділили власними напрацюваннями: учитель Лозівської ЗОШ № 7 Петренко О.Л. ознайомила колег із методом «Сторітелінг», запропонувавши також створити власну історію; Малимон Т.С., учитель Лозівської гімназії, на прикладі казки із програми 6 класу «Казка про яян» відтворила фрагменти уроків з використанням стратегій «Джигсоу – І» та «Джигсоу – ІІ»; учитель ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 Котляр В.Л. розповіла про метод креолізації тексту, залучивши колег до створення скрайбінгу за новелою «Три зозулі з поклоном».

Під час «сесії зворотного зв’язку» учителі поділилися своїми думками щодо використання інновацій у роботі філолога, попрацювали натхненно та креативно, отримали корисну інформацію й збагатили свій досвід.

 

14 лютого 2020 року на базі ЛЗОШ № 12 відбувся семінар-практикум для класних керівників закладів загальної середньої освіти Лозівської ОТГ на тему «Шляхи подолання проявів агресії в освітньому процесі».

Заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 12, керівник ММО класних керівників Аксініна Н.М. ознайомила педагогів з нормативно-правовою документацією щодо попередження проявів жорстокості в освітньому процесі. Класні керівники цього закладу Гугіс С.В. і Білоконь Т.В. ознайомили з видами шкільного булінгу і надали методичні рекомендації щодо подолання проявів агресії учнів у підлітковому віці, практичний психолог Дяченко М.А. опрацювала з учасниками форми і методи роботи з даної теми.

Учасники заходу підвищили свій рівень поінформованості у виховній діяльності та взяли активну участь у інтерактивних вправах.

13 лютого 2020 року в Лозівській ЗОШ № 12 відбувся майстер-клас за темою «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках трудового навчання шляхом впровадження технології «Стрінг-арт» і за темою «Педагогічна майстерність учителя як основа успішного формування в учнів предметних компетентностей. Виготовлення квітів із фоамірану». Вчителі закладів освіти ознайомилися з представленими технологіями та новими техніками декоративно-ужиткового мистецтва.

Вчитель трудового навчання Шпортюк Н.Д. Лозівської ЗОШ № 12 провела з вчителями майстер-клас і кожен із присутніх виготовив картину в техніці «Стрінг-арт». Вчитель трудового навчання Логвиненко Н.Ф. КЗ «Полтавський ліцей» провела майстер-клас по виготовленню бутоньєрки із фоамірану.

Вчитель трудового навчання Прокопенко В.А. Лозівської ЗОШ №12 провів майстер-клас за темою «Використання токарного верстата та додаткового обладнання до нього для успішної проєктної діяльності учнів на уроках трудового навчання». Педагоги підвищили свій рівень професійної майстерності.

4 лютого 2020 року оголошено результати другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому змагалися і вчителі закладів загальної середньої освіти Лозівської ОТГ.

Творчі, мобільні, амбітні, відкриті до нових знань переможці першого (зонального) туру Ярош Руслан Васильович, учитель хімії КЗ «Садовський ліцей» та Калюжна Ярослава Анатоліївна, учитель початкових класів Лозівської гімназії гідно пройшли усі випробування і довели, що в Лозівській ОТГ працюють педагоги-професіонали.

На основі рейтингу фінального туру:

 • Ярош Р.В. – лауреат у номінації «Хімія»;
 • Калюжна Я.А. – дипломант у номінації «Початкова освіта».

Висловлюємо щиру подяку нашим фіналістам за незгасне бажання досягати вершин професійної майстерності і бажаємо подальших успіхів!

01 листопада 2019 року триває ХIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить у чотири етапи під гаслом «Об єднаймося ж, брати мої!». Цього року в конкурсі розглядалися роботи на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Всього від Лозівської громади на конкурс було подано 4 роботи, переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» стала учениця 9 класу КЗ «Смирнівський ліцей» Циганок Анна, вона посіла ІІ місце (учитель Середа І.В.)

 Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з трудового навчання:

 • І місце – Селіванов Олександр (ЛЗОШ № 11, учитель Педяж О.В.)
 • І місце – Михайличенко Анастасія (ЛЗОШ № 3, учитель Громило Н.Ю.)

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з англійської мови:

 • ІІ місце – Сергійчук Едуард (Лозівська гімназія, учитель Захарченко А.О.)
 • ІІІ місце – Ткаченко Тетяна (ЛЗОШ № 7, учитель Марченко О.М.)

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії:

 • ІІІ місце – Лук’янов Єгор (КЗ «Лозівський ліцей № 1, учитель Лебідь Т.Ф.)

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

 • ІІ місце – Шкуренко Валерія (ЛЗОШ № 3, учитель Громило Н.Ю.);
 • ІІІ місце – Чапсієва Олександра (ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4, учитель Дворник Н.Ф.)

 

30 січня для учнів 9-го класу Хлібнянської філії Комунального закладу «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради та викладача філії з предмету фізика – Худолій Л.І., із залученням спеціалістів Навчально-консультативного пункту в м. Лозова Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області – Марченка С.П. та Борзьонок І.І., було проведено класно-групове заняття на тему «Дозиметричний контроль та радіохімічна розвідка» з метою підвищення всеохоплюючого рівня знань та навичок з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності.

Під час заняття учнів було ознайомлено із різноманіттям засобів індивідуального та колективного захисту, побутовими та військовими приладами радіохімічної розвідки, приладами дозиметричного контролю. Їм не тільки розповідали про їх наявність, а й самотужки учні мали змогу на практиці ознайомитись із різними видами і типами протигазів й респіраторів, самостійно провести дозиметричний контроль.

Додатково, учням нагадали дії під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, показали приклади підозрілих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними під час терористичного акту чи диверсії.

В кінці заняття, учням розповіли та було показано приклади найпростіших засобів індивідуального захисту, які можна самотужки швидко виготовити із підручних засобів, з метою збереження життя та здоров’я під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природного чи військового характеру.

30 січня 2020 року у залі засідань Управління освіти, молоді та спорту відбулось засідання методичної ради, на якій були висвітлені наступні питання:

 • Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками в 2020 році.
 • Про результати і висновки PISA– 2018.
 • Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
 • Про сертифікацію педагогічних працівників як зовнішнє оцінювання їх професійних компетентностей .
 • Про участь педагогічних працівників у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».
 • Про супервізію як стратегію покращення якості викладання.

30.01.2020 року в залі засідань Управління освіти, молоді та спорту відбулась нарада для осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.

Учасників зібрання ознайомлено з особливостями реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році.

План-графік підвищення кваліфікації на лютому 2020 року розміщено тут

 План-графік підвищення кваліфікації на січень 2020 року розміщено тут

27 грудня 2019 року для талановитих учнів Лозівської громади в КЗ «Панютинcький ліцей» відбулося традиційне новорічне свято, на якому привітали та нагородили переможців міських етапів предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів та спортивних змагань. Радісна атмосфера розпочиналася ще з фойє, де всі бажаючі змогли зробити пам’ятні фото серед новорічних декорацій., взяти участь у майстер-класах. У святково прибраній залі з гарною, яскраво оздобленою ялинкою дітей привітала начальник Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Вікторія Миколаївна Урванцева. І святкове дійство розпочалося…

На святі нагороджено 245 учнів закладів освіти Лозівської ОТГ, які здобули 333 перемоги. П’ята частина переможців – це учні закладів освіти сільської місцевості.

Щиро дякуємо учнівському та педагогічному колективу КЗ «Панютинський ліцей» за чудове свято!

 

23 та 24 грудня на базі ЛЗОШ №3 та ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ» відбулися засідання  міських методичний об’єднань вчителів математики, фізики та хімії. Вчителі опрацювали найважливіші аспекти сучасного уроку, зорієнтованого на реалізацію компетентнісного підходу до навчання, та послідовність дій щодо організацію формувального оцінювання; ознайомилися із результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 з математики та стратегіями навчання у 2020 році.

22 грудня 2019 року в ЛЗОШ № 7 та ЛЗОШ № 12 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів 8-11-х класів ЗЗСО.

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можна переглянути тут.

Апеляція – 24.12.2019 о 08.00

1 2 3 ... 11 12 »