Головна » Управлінська діяльність
Шановні працівники закладів позашкільної освіти!
Прийміть щирі вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!
Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах, допомагає нашим дітям у розвитку особистості. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!
Нехай же ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Хай невичерпна енергія, оптимізм і вміння допомагають реалізувати задумане, вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.
Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!

З повагою
начальник Управління Вікторія УРВАНЦЕВА

Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня дошкілля та вдячність за самовіддану працю, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм!
Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості вихователів та їхніх помічників, усіх, хто забезпечує якісний та неперервний освітній процес залежить щасливе дитинство та подальша доля кожного вихованця.
Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана та подяка!
Міцного вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань!

З повагою
Начальник Управління Вікторія Урванцева

Щиро вітаю всіх вас з Днем фізичної культури і спорту України!
Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Лозівщина славиться своїми спортивними талантами і ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями!
Тож сьогодні, користуючись нагодою, бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
А спортсменам зичу високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни!

З повагою
начальник Управління
освіти, молоді та спорту        Вікторія УРВАНЦЕВА

З Днем Знань вас і початком нового навчального року!
Щиро вітаю всіх, хто продовжує чи лише розпочинає свій шлях дорогою пізнання. Це свято дороге кожному, хто навчається і навчає. Це символ нових перспектив і можливостей.
Усім вам, дорогі друзі, зичу мирного неба, щастя, міцного здоров’я, щоб кожен крок, який ви зробите в цьому році приносив задоволення, радість буття, низку успіхів            і перемог.
                                                Нехай завжди з вами буде підтримка і розуміння ваших рідних і друзів.
                                                Учиться, дійте, мрійте, працюйте, вірте і перемагайте!

З повагою
начальник Управління освіти, молоді та спорту
Вікторія Урванцева

28 серпня 2020 року відбулась серпнева конференція – 2020 - найочікуваніша подія року для освітян Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.
Ключовою ідеєю став меседж «Освіта об’єднаної громади: виклики та можливості».
Освітяни, батьківська громадськість, представники органів місцевого самоврядування, профспілки трудових колективів спільно з місцевою владою у ході спілкування напрацювали формат роботи закладів освіти у новому 2020/2021 навчальному році.
Ця зустріч зібрала разом представництво громади, але, на вимогу часу, онлайн – офлайн. Пряма трансляція конференції велася на офіційній сторінці Управління у ФБ.
Нагальні питання, актуальні теми, найважливіша інформація звучали від Лозівського міського голови Сергія Володимировича Зеленського, начальника Управління Державної служби якості освіти в Харківській області Світлани Євгеніївни Вольянської, очільниці місцевого органу управління освітою об’єднаної громади Вікторії Миколаївни Урванцевої.
Під час прямого включення у форматі Zoom-конференції присутні мали можливість ознайомитись з досвідом організації дистанційного навчання, його позитивними практиками та складнощами від ЛЗОШ №11, КЗ «Смирнівський ліцей: ЛНВК №8, КЗ «Лозівський ліцей №1».
У завершальній частині конференції Сергій Володимирович нагородив Яроша Р.В., вчителя хімії КЗ «Садовський ліцей» - лауреата обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», Калюжну Я.А., вчителя початкових класів Лозівської гімназії – дипломанта цього ж конкурсу; Халепу О.В., вчителя біології КЗ «Яковлівський ліцей» - творчого креативного педагога, яка своїми реп-уроками прославила громаду на всю Україну та Зикову Є.О., молодого спеціаліста, вчителя англійської мови Лозівської ЗОШ №11.
Конференція завершилась вітальним онлайн-флешмобом від учнів, педагогів та представників громадськості. З графіком  подання тарифікаційних списків закладів загальної середньої освіти можно ознайомитись тут

Щиро вітаю вас з цими визначними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії своєї країни, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.
З нагоди цих знаменних свят бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння та добробуту; бажаю віри та вірності собі, своїм близьким і своїй Батьківщині! Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України!
 

З повагою 
начальник Управління освіти,
молоді та спорту Вікторія Урванцева
Відповідно до розпорядження Лозівського міського голови від 11.06.2020 № 221 «Про проведення перевірки готовності закладів освіти Лозівської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в новому 2020/2021 навчальному році», наказу Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради від 01.07.2020 № 255 «Про проведення перевірки готовності закладів освіти Лозівської міської об’єднаної територіальної громади до роботи у новому 2020/2021 навчальному році» з 17 серпня 2020 року розпочала роботу комісія з перевірки готовності закладів освіти Лозівської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в новому 2020/2021 навчальному році.
Під час перевірки комісія звертає увагу на проведені ремонтні роботи в закладах освіти, дотримання належних санітарно-гігієнічних умов,правил пожежної безпеки, організації безпечного, освітнього середовища.
У ході роботи комісія відзначила, що заклади освіти готові розпочати роботу у новому 2020/2021 навчальному році в світлих, відремонтованих, обладнаних всім необхідним класних кімнатах, дитячих групах, ресурсних кімнатах і т.і., в яких створені безпечні умови життєдіяльності.


Від імені освітян та від себе особисто вітаю випускників та їхніх рідних із отриманням документа про освіту та завершенням важливого етапу в житті! Сьогодні заклади освіти Лозівської громади випускають 417 одинадцятикласників, серед яких 21 медаліст! Пишаємося вашими здобутками та перемогами, вашою творчістю та талантами!У ці дні серця наших випускників переповнені сотнями почуттів, і це видно із шкільних відеолітописів, які ширяться соціальними мережами! Бажаємо, щоб сьогоднішні здобутки дали початок багатьом успішним особистим і діловим проєктам! Хай доля щедро дарує вам натхнення й енергію для реалізації задуманого, а впевненість у собі стане запорукою успіху!

З любов’ю –

начальник Управління Вікторія УРВАНЦЕВА

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України! Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і формується майбутнє українського народу. Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини. Тож бажаю всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави!  Добра всім нам, злагоди та миру!

З повагою, начальник Управління освіти,

молоді та спорту  Вікторія Урванцева

 

Звіт про громадське обговорення (громадські слухання) проєкту рішення міської ради «Про упорядкування мережі закладів освіти Лозівської міської об’єднаної територіальної громади» переглянути тут

Вітаю Вас з урочистим, радісним і водночас хвилюючим святом Останнього дзвоника! Карантин вніс багато нового в шкільне життя.  Цього року ви завершили навчальний рік планово, але дистанційно. Нашим юним школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Особливі вітання – випускникам. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А відсьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати щасливе майбутнє. Вірте у себе, ніколи не здавайтеся, бо в житті немає нічого неможливого! Найкращі побажання адресую вашим батькам – тим, хто дарує вам надію і тепло, хто піклується про вас, радіє вашим успіхам, дає крила для високого польоту. Цінуйте їхню любов і підтримку! Шановні педагоги, саме ви відкриваєте нові широкі обрії пізнання, і в час суспільних викликів ви зуміли швидко і гнучко перезавантажитися на нові формати онлайн-навчання. Натхнення вам, професійного визнання та високих злетів! Щастя, добра, міцного здоров’я!

З повагою 

начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева

  Дорогі ветерани! Шановні земляки! Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У прийдешні дні слави та пам’яті кожен з нас особисто приєднується до вшанування великого подвигу, що увінчує героїзм, мужність та величезну любов народу до рідної України.
Спільними зусиллями наші земляки мужньо відстоювали національні інтереси перед фашистськими окупантами. І зуміли вистояти, подолати агресора та дати нам можливість сьогодні проживати на рідній українській землі.
Наш доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана визволителям української землі, які ціною власного життя відстояли честь та гідність Батьківщини.
Напередодні цього світлого дня бажаю вам, дорогі ветерани, діти війни, міцного здоров’я на довгі літа, злагоди і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої рідної України!
Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни!
З повагою начальник Управління освіти,
молоді та спорту  Вікторія Урванцева

 

 

У відповідності до розпорядження першого заступника міського голови від 05.02.2020 №60 «Про тимчасове призупинення навчальних занять у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ», наказу Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради від 05.02.2020 № 96 «Про порядок тимчасового призупинення освітнього процесу у закладах освіти Лозівської міської ОТГ», з метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації, через захворювання дітей на грип та ГРВІ з 11 лютого 2020 року, за погодженням з Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради заклади загальної середньої освіти тимчасово призупиняють освітню діяльність до особливого розпорядження.

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 05.02.2020 № 60 «Про тимчасове призупинення навчальних занять у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ», з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації, з 07.02.2020 року у 8 класах 2-х закладів загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ призупинено освітній процес. Відповідне рішення було прийнято керівниками закладів за погодженням з Управлінням освіти, молоді та спорту міської ради 06.02.2020.

1 2 3 »