Головна » Управлінська діяльність

У відповідності до розпорядження першого заступника міського голови від 05.02.2020 №60 «Про тимчасове призупинення навчальних занять у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ», наказу Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради від 05.02.2020 № 96 «Про порядок тимчасового призупинення освітнього процесу у закладах освіти Лозівської міської ОТГ», з метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації, через захворювання дітей на грип та ГРВІ з 11 лютого 2020 року, за погодженням з Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради заклади загальної середньої освіти тимчасово призупиняють освітню діяльність до особливого розпорядження.

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 05.02.2020 № 60 «Про тимчасове призупинення навчальних занять у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ», з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації, з 07.02.2020 року у 8 класах 2-х закладів загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ призупинено освітній процес. Відповідне рішення було прийнято керівниками закладів за погодженням з Управлінням освіти, молоді та спорту міської ради 06.02.2020.

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди старт, початок чогось непередбачуваного і незвіданого! Тому зустрічати його завжди так хвилююче! Але я бажаю, щоб вступивши в Новий 2020 рік, ви знайшли велике щастя, відчули тепло і благодать!

Від щирого серця бажаю ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері; щоб дух Нового року приніс вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса!

Тож нехай Новий рік подарує всім нам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань!

 

З найкращими побажаннями

начальник Управління освіти,

молоді та спорту В.М. Урванцева

17.10.2019 фахівцями Центру молоді спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ» для студентів нашого міста було організовано тренінг проти булінгу «Кібербезпека». Під час зустрічі представник проекту розповіла молоді про можливі інтернет – загрози та важливість безпеки в мережі, обговорили сутність поняття кібербулінгу, його особливості, переглянули історію підлітків, які зіткнулися з таким явищем як кібербулінг. Також були визначені стратегії поведінки у випадку, якщо проблема виникає безпосередньо з ними або з друзями, близькими. Заняття було насичене переглядом відеороликів, презентацією, дискусіями між студентами.

16 жовтня 2019 року в Лозівському НВК «ЗНЗ-ліцей» №4 відбулось розширене засідання колегії Управління освіти, молоді та спорту з керівництвом Харківського РЦОЯО за темою «Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація».

На засіданні були присутні:

  • Сидоренко О.Л., директор ХРЦОЯО, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України,

  • Шматько О.Є., начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО,

  • Несвітайло О.Ю., методист науково-методичного відділу ХРЦОЯО,

  • Почуєва В.С., методист організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, куратор Харківської області,

Також на засіданні були присутні відповідальні за пункти тестування в окрузі, методисти ММК, директори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, керівники ММО та вчителі початкових класів.

До присутніх з вітальним словом звернувся заступник Лозівського міського голови Барановський В.Я.

Під час засідання було заслухано та обговорено наступні питання:

  • про систему підсумкових оцінювань на різних етапах здобуття повної загальної середньої освіти;
  • про систему національних і міжнародних моніторингових досліджень якості освіти.

Дані питання розкривають змістовну лінію Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року, проект якої схвалено рішенням колегії МОНУ від 30.05.2019 року.

Разом з тим директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л. озвучив деякі результати ЗНО-2019 з основних предметів випускників закладів освіти Лозівської ОТГ і зазначив, що результати тестувань є стабільно добрими та спостерігається позитивна динаміка складання державної підсумкової атестації.

За підсумками колегії ухвалені відповідні рішення.

 

15.10.2019 до Центру молоді завітали студенти Харківського автомобільно–дорожнього технікуму, з якими було проведено розважальну програму «Майбутній захисник України», присвячену Дню захиснику України. Під час заходу учасники були ознайомлені з історією України, військовою термінологією, а ці знання фахівці перевірили за допомогою «Інтелектуальної вікторини», також за допомогою різноманітних конкурсів було влаштовано випробування. В кінці заходу команди були нагороджені подарунками.

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро , благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу, аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники України! Дякую вам за відданість Вітчизні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я на довгі літа, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе заступництво Пресвятої Богородиці!

З повагою начальник Управління освіти,

молоді та спорту Лозівської міської ради

В.М. Урванцева

У жовтні в нашій державі відзначається Міжнародний день людей поважного віку та День ветерана.

10 жовтня 2019 року в Лозівській ЗОШ №7 ветерани-педагоги Лозівської громади зібралися на традиційне свято праці, свято долі, свято життя.

Зі словами вітання до присутніх звернулися голова міської ради ветеранів Книш Валентина Олексіївна та голова ради ветеранів Управління освіти, молоді та спорту Кураленко Ніна Римівна. Представники Управління передали слова вітання від начальника Управління освіти, молоді та спорту Вікторії Урванцевої і побажали здоров’я, сімейного затишку і добрих відносин в родинах.

Учні та педагоги закладів освіти ОТГ привітали ветеранів-педагогів піснями, авторськими віршами, таночками та всі разом заспівали пісні їхньої молодості, щиро побажали присутнім здоров’я, турботи від близьких та завжди залишатися такими ж позитивними, повними сил, оптимізму, життєвої енергії та прикладом для наслідування.

   

Усі гарні оратори починали як погані оратори

Ральф Емерсон

 

08 жовтня 2019 року у КЗ «Лозівський ліцей № 1» відбувся міський конкурс ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О. Довженко)». 13 учнів 10-11 класів Лозівської громади відстоювали честь своїх закладів освіти, виголошували промови на задану тему. Приємно, що до учнів міських шкіл, які щороку традиційно беруть участь у конкурсі, приєдналися й учні Катеринівського, Миролюбівського, Миколаївського та Чернігівського ліцеїв. Хтось упевнено виходив на сцену, хтось робив перші непевні кроки, але як зауважили члени журі, в основному конкурсанти продемонстрували вміння володіти словом, правильно доводити свою думку, переконувати слухачів.

Усі учасники конкурсу отримали подяку за активну участь від Управління освіти, молоді та спорту, переможців нагороджено грамотами за І, ІІ та ІІІ місце. Також усі учасники отримали солодкі подарунки від своїх учителів. Цього року переміг багаторічний досвід, тому найкращими виявилися одинадцятикласники:

І місце – Селіванов Олександр, учень 11 класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 11;

ІІ місце – Громило Крістіна, учениця 11 класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

ІІІ місце – Свергуненко Назар, учень 11 класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7.

Бажаємо переможцю вірити у свої сили й обов’язково перемогти на обласному конкурсі, бо колись Наполеон Хілл говорив: «Чим довше Ви йдете до успіху, тим він стає ближче. Занадто багато кидають справу за крок до перемоги. Запам'ятайте: цей крок зроблять інші».

Висловлюємо подяку адміністрації, учителям та учням КЗ «Лозівський ліцей № 1» за організацію та гостинність, за цікаву урочисту частину фестивалю.

03 жовтня 2019 року у міському Палаці культури вітали працівників освітньої галузі міста представники міської влади: заступник міського голови Володимир Барановський, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова обласної ради Володимир Лаптєв та начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева і голова Лозівської міської профспілкової організації працівників освіти Лариса Добродум. Урочистості розпочалися із вшанували ветеранів педагогічної праці, учні й вчителі вручили їм подарунки. Присутні у залі бурхливими оплесками вітали освітян, які плідно та успішно працювали багато років та заслужили повагу.

Під час церемонії нагородження близько сімдесяти п’яти працівників освітньої галузі Лозівської ОТГ нагородили державними, обласними та міськими відзнаки. Найвищою відзнакою Міністерства освіти і науки України, нагрудний знак «Василь Сухомлинський», нагороджено учителя біології КЗ «Шатівський ліцей» Галину Калязіну. Грамотами та Подяками МОН України нагороджено 4 педагоги, Почесними грамотами та подяками Харківської ОДА нагороджено 6 педагогів. 25 Почесних грамот та Подяк Лозівської міської ради, 35 дипломів обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини вручено педагогам Лозівської ОТГ.

Подяками Управління освіти, молоді та спорту нагороджено заклади, учні яких показали найвищі результати з ЗНО-2019: Панютинська ЗОШ № 1, Лозівський ліцей № 4 та Лозівський НВК № 8; також привітали колективи Лозівського ДНЗ № 12, Лозівської гімназії та ЗОШ № 12 з ювілейними датами від дня заснування.

За плідну працю усі педагоги громади гідно пошановані й матеріально заохочені. Концертними номерами освітян привітали вихованці закладів освіти.

 Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Вчитель — благородна професія, адже саме вчителі виховують і приводять у дорослий світ людей, які ще вчора були малюками. Ви, дорогі вчителі, сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі! Нехай світло, яке ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює ваш життєвий шлях, а ваша доброта повертається вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя!

З вдячністю та повагою начальник Управління
освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради
В.М. Урванцева
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.
Вихователь - це висока місія, призначення якої – створення особистості, утвердження людини в людині. Щире захоплення викликає ваша дивовижна здатність розкривати таланти, пробуджувати у своїх підопічних допитливість, вчити працьовитості, наполегливості, цілеспрямованості, доброті, чуйності і любові до своєї Батьківщини.
Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.
Щиро дякую вам, дорогі вихователі, за педагогічну майстерність, любов до своєї справи, турботу про благополуччя наших дітей!
Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив! Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми! Хай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних!

З повагою
начальник Управління освіти, молоді
та спорту Лозівської міської ради В.М. Урванцева

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, який сприймається в суспільстві як свято здоров’я, краси, гарту і молодості!


Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Бажаю всім вчителям, тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів! Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації!
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої Лозівщини!
Хай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

З повагою,
начальник Управління освіти, молоді та спорту
Лозівської міської ради В.М.Урванцева

  Щиро вітаю вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з учнями своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!

З повагою, начальник Управління освіти, молоді та спорту

Лозівської міської ради! В.М. Урванцева

1 2 »