Головна » 2022 » Січень » 28 » Щодо організації освітнього процесу у закладах освіти та освітніх установах на період посилення заходів протидії розповсюдженню COVID – 19
13:33
Щодо організації освітнього процесу у закладах освіти та освітніх установах на період посилення заходів протидії розповсюдженню COVID – 19

Управління освіти, молоді та спорту міської ради інформує, що відповідно до рішення місцевої КТЕБ та НС Лозівської міської територіальної громади (протокол №1 від 28.01.2022), керівникам закладів освіти та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради рекомендовано:

1. Забезпечити посилення протиепідемічних заходів на період карантинних обмежень у закладах освіти та установах, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області, в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, ГРВІ.

2. Рекомендувати закладам загальної середньої (1-11 класи) та позашкільної освіти організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 31.01.2022 по 13.02.2022.

3. Роботу закладів дошкільної освіти організувати у звичайному режимі із дотриманням карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).  

4. Рекомендувати керівникам закладів дошкільної (керівникам закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами) приймати рішення про організацію роботи у дистанційному режимі при перевищенні (наближенні) відсотка захворюваності дітей допустимого епідемічного порогу.

5. Інклюзивно-ресурсним центрам, КУ «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», Лозівському центру молоді забезпечити роботу закладів із дотриманням карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).    

6. Заборонити вхід та перебування в закладах освіти сторонніх осіб, без попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу освіти.

Категорія: Управлінська діяльність | Переглядів: 255 | Додав: laktionovaanna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: