Головна » Архів матеріалів
486    20.03.2017     0 коментарів
Колектив Лозівського ліцею №4 звертається до Вас із проханням допомогти учительці початкових класів Івановій Тетяні Василівні. У її сина, Іванова Ростислава (2004 року народження, учня 6 класу), раптово відмовили нирки. Для того, щоб врятувати життя дитини, необхідно за короткий термін зібрати велику суму коштів (понад 150000 гривень). Сьогодні Ростислав перебуває у Харківській обласній клінічній лікарні (61093, м. Харків, вул. Озерянська, 5; тел. (057) 777-37-55, 715-48-38), де бореться з хворобою та чекає на вирішення своєї долі. Ми звертаємося до усіх небайдужих людей. Посильну фінансову допомогу можна надсилати на доброчинний рахунок Приватбанку № 4149 4393 9428 0170 (рахунок відкрито на ім'я матері Іванової Тетяни Василівни). Сподіваємося, що разом ми зможемо врятувати дитину.
393    17.03.2017     0 коментарів
З матеріалами наради від 17.03.2017 року щодо аналізу енергоносіїв за лютий-березень 2017 року можна ознайомитись тут.

Відповідно до річного плану роботи МК Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради 16 березня 2017 року в актовій залі відбулося V засідання методичної ради.

Члени методичної ради заслухали та схалили досвід роботи директора Лозівської ЗОШ № 11 Бережного В.І. за темою «Формування ключових компетентностей учнів засобами інноваційних методів». Досвід запропоновано занести до картотеки ефективного педагогічного досвіду Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

Методист Зубенко Н.В. доповіла про результати ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і про підсумки ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Харківського територіального відділення МАН у 2016/2017 навчальному році.

З матеріалами методичної ради можна ознайомитися тут.

Школа – неповторний світ, наповнений дитячим сміхом, радощами, печалями, любов’ю, друзями, знаннями, школа – це дружня сім’я, яка складається з учнів, учителів та батьків. Але не завжди батьки знають, що відбувається з їхньою дитиною в стінах цього закладу, як вона себе відчуває, що доводиться переживати, з якими труднощами стикається щодня.
Саме з метою наближення батьків до школи та до дитини, 15 березня 2017 року в Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 початкова ланка зустрічала гостей. Для батьків учнів 1-4 класів, майбутніх першокласників та всіх бажаючих мешканців с. Хлібне було проведено День відкритих дверей. Батьки відвідали по 2 уроки в кожному класі, оглянули виставку дитячої творчості; від заступника директора з навчально-виховної роботи Гайшинської Л.А. отримали методичні настанови щодо розвитку пізнавальних здібностей учнів. Соціальний педагог провела анкетування серед батьків на предмет громадської думки про заклад. З майбутніми першокласниками було проведено ігрові розваги. Група батьків разом із директоркою Світланою Курочкіною відвідали їдальню, де на власні очі переконалися якістю харчування їхніх дітей.
Завершився цей день невеликою концертною програмою, батьки подякували педагогам, побажали успіхів у роботі і виявили бажання до співпраці.
10 березня 2017 року у Лозівському ліцеї № 4 з метою профорієнтації відбулася зустріч випускників шкіл міста з представниками Донецького юридичного інституту МВС України.

На заході були присутні: радник міського голови Інденко О. О., начальник Управління освіти, молоді та спорту Урванцева В.М.

Під час зустрічі учні 9-11 класів мали змогу ознайомитися з умовами вступу та навчання у вищому навчальному закладі.
Виховна робота    474    17.03.2017     0 коментарів
14 березня 2017 року вперше за рішенням Верховної ради України відзначається День українського добровольця. І символічно, що саме у цей день у місті відкрилася дошка на честь наших земляків, які стали на захист цілісності нашої держави і віддали свої життя за свободу і незалежність нашого народу.

Новітня історія міста Лозова відсьогодні вписала чергову сторінку для територіальної громади міста, відкривши дошку пам’яті «Воїнам Лозівщини, загиблим в АТО».

Участь у заході взяли керівники міста та району, представники громадських організацій, депутати міської ради, родичі загиблих учасників АТО, воїни-добровольці, вчителі і адміністрація ЗНЗ.

Учні 8-Б класу Лозівської ЗОШ № 11 разом з класним керівником Огульчанським В.В. поклали квіти до пам'ятної дошки.
У цей день у загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено виховні заходи до Дня українського добровольця.
Виховна робота    504    17.03.2017     0 коментарів

З метою попередження негативних проявів наркоманії, виховання у молоді почуття відповідальності за власне життя та життя оточуючих 15 березня 2017 року за ініціативою фахівців центру молоді Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради було організовано годину спілкування за темою: «Вплив наркотиків на підлітків». Зі студентами Лозівського училища культури і мистецтв бесіду провела лікар-нарколог Даниленко Світлана Володимирівна.

Проблема наркоманії сьогодні дуже гостра, вживання неповнолітніми юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від здорового способу життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень. Саме тому є вкрай важливим зрозуміти, що таке наркотики, щоб краще усвідомлювати шкоду, яка спричинена їх споживанням. Світлана Володимирівна розповіла учням про дію наркотичних речовин на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності.

Сьогодні збільшується кількість молодих людей які негативно ставиться до шкідливих звичок, адже поширюється мода на спортивний вигляд та здоровий спосіб життя.

14 березня 2017 року в Лозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 з метою підвищення професійної компетентності вчителів предмета «Захист Вітчизни» шляхом використання групових форм роботи проведено семінар вчителів предмета «Захист Вітчизни».

Учителі загальноосвітніх навчальних закладів удосконалили теоретичні знання з можливими зупинками кровотечі з ран шиї, тулуба, кінцівок в умовах бойових дій.

Свій досвід роботи презентували вчителі предмета «Захист Вітчизни» Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Огульчанський В.В. та Кучеренко О.В.

604    16.03.2017     0 коментарів

З 14 березня по 15 березня 2017 року проходив навчально-практичний семінар для педагогів дошкільних навчальних закладів міста Лозової в рамках проекту «Садочок – простір дружній до дитини» у межах реалізації програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України»,що реалізується у 2016-2017 роках Представництвом Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.

Мета навчально-практичного семінару: створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок,які сприяють розвитку спільноти,розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

В семінарі взяли участь вихователі, вихователі-методисти та практичні психологи ДНЗ №2,5,6,11,12,13,14, НВК №8,10.

Учасники отримали теоретичні знання та практичні вміння щодо використання на практиці методик: «Лялька-персона», «Ранкові зустрічі». Запропоновані учасникам завдання були вирішені завдяки різноманітним методам і формам роботи, що дадуть змогу вихователям забезпечити умови для створення спільноти дітей, де кожного і кожну поважають і цінують, де панує позитивне ставлення до відмінностей та атмосфера взаємної підтримки. Вихователі та адміністрація дитячих садочків матимуть кращі навички щодо дружнього до дитини та інклюзивного середовища.

Тренінг пройшов цікаво, жваво, продуктивно.

431    15.03.2017     0 коментарів

Дозвілля молоді – це вільний від навчання та роботи час, і як його провести кожен вибирає по-своєму.

10 березня в Центрі молоді зібралась активна молодь на майстер-клас по виготовленню пап’є маше. Для декого це було вперше, тому розпочали роботу з найпростішого – підготовки матеріалу. Під час виготовлення пап’є маше молодь ділилась своїми враженнями і знаннями про різні види декоративно-прикладного мистецтва. Було багато різних емоцій і вражень, які вони запам'ятають надовго. Робота над пап’є маше триває, і скоро ви побачите результат! Дуже приємно, що разом з розвитком гаджетів молодь з цікавістю та захопленням займається прикладним видом творчості.

Спортивні заходи    485    13.03.2017     0 коментарів

 

Баскетбол

З 27 лютого по 09 березня 2017 року в м. Лозова відбувся Чемпіонат міста з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. У змаганнях прийняли участь 9 збірних команд шкіл нашого міста.

За результатами проведених ігор переможцями Чемпіонату стала команда юнаків ЗОШ № 1 (вчитель фізвиховання – Вязовий Михайло Валентинович, директор – Карась Віктор Григорович), ІІ місце посіла команда ЗОШ №12 (вчитель фізвиховання – Метеленко Віктор Вікторович) та ІІІ місце – ЗОШ №7 (вчитель фізвиховання – Мерзлікін Микола Миколайович).

Організаційним комітетом змагань також були відзначенні кращі гравці команд-учасниць, ними виявились ... Читати далі »

Спортивні заходи    379    13.03.2017     0 коментарів

11 березня 2017 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» відбувся ІІ етап зональних змагань з тенісу настільного серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області. У змаганнях приймали участь 3 команди – з Первомайського, Барвінківського районів та з м. Лозова. Головним суддею змагань була Чингузова Л.В., вчитель фізичної культури Лозівського НВК «ЗНЗ- ДНЗ № 8». До складу команд входили 3 юнаки, 3 дівчинки 2000р.н. та молодші. Переможцями даного етапу стала збірна команда з м. Лозова, яка і буде представляти наше місто у фінальних змаганнях за Програмою обласних змагань «Спорт протягом життя».

Спортивні заходи    422    13.03.2017     0 коментарів

Учні трьох навчальних закладів міста приймуть участь у І етапі зональних змагань міжобласного турніру «UNICEF Football Cup».

Учні трьох навчальних закладів міста (Лозівський ліцей №4, ЛЗОШ №12, ЛЗОШ №7) приймуть участь у І етапі зональних змагань міжобласного турніру «UNICEF Football Cup», який, за результатами жеребкування проведеного у місті Харкові 10 березня 2017 року, відбудеться у нашому місті. Терміни проведення І етапу – з 27 березня по 07 травня 2017 року. Учасниками даного етапу є команди з футболу 302 шкіл з різних областей України. До участі у даному турнірі допускаються команди загальноосвітніх навчальних закладів, до складу яких входять учні 2005 року народження та молодші, але не молодші 2006 р.н. Змагання проходять за системою плей-офф.

Склад гравців команди – гендерно змішаний: у заявку команди із 18 гравців повинні входити щонайменше 6 дівчат, з яких не менше ніж 3 дівчини постійно перебувають на футбольному полі.

Новини    353    13.03.2017     0 коментарів

13.03.2017 року, 17.03.2017 року  з 14.30 до 18.00 в міському центрі молоді Управління освіти, молоді та спорту фахівцями буде проведене комп’ютерне діагностування щодо визначення професійних нахилів та вибору майбутньої професії для молоді.

14-15.03.2017 року о 10.00 в кафе «Ріо» буде проведено навчально-практичний семінар-тренінг по упровадженню проекту «Садочок – простір дружній до дитини».

14.03.2017 року о 14.00 в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту відбудеться колегія Управління освіти, молоді та спорту.

14.03.2017 року, 17.03.2017 року о 15.00 в Лозівській ЗОШ №3 відбудеться навчання педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, які задіяні в процедурі ЗНО-2017.

14.03.2017 року, 16.03.2017 року о 16.30 в міському центрі молоді фахівцями буде проведено заняття тренінгової програми «Школа вожатих» для молоді міста.

16.03.2017 року о 15.00 в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту відбудеться методична рада за участю заступників директорів ЗНЗ, вихователів-методистів ДНЗ, керівників міських методичних об’єднань.

16.03.2017 року о 15.00 на базі ЛУКіМ відбудеться година спілкування «Профілактика наркоманії» з запрошенням лікаря-нарколога для студентської молоді.

16.03.2017 року о 16.00 у міському центрі молоді буде проведено майстер-клас з квілінгу для молоді міста.

17-19.03.2017 року на базі ЛФ ХАДТ відбудеться фінальний тур Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2002-2003 р.н.

17-18.03.2017 року з 8.00 до 10.00 в центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради відбудеться прийом громадян з питань оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій.

19.03.2017 року о 16.10 в ДЮСШ «Юність» відбудеться ХІV тур Першості м.Лозова з футзалу (І ліга) сезону 2016-2017 рр.

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко.

Сьогодні, як ніколи, звертаємо ми до нашого Пророка свої помисли, звіряємо з його ідеалами свої кроки у становленні української держави. Віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:

І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

Шанувальники творчості Т.Г.Шевченка із загальноосвітніх навчальних закладів міста Лозова 09 березня 2017 року взяли участь у фестивалі «Тарасовими шляхами».

Гостей радо зустрічали учні Лозівського ліцею № 4: ведучі Ксенія та Марина, танцювальний колектив «Феєрія» та вокальний гурток «Гармонія». Присутні із задоволенням переглянули уривок із п’єси «Назар Стодоля» у виконанні учнів Панютинської ЗОШ № 2. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Горєлова Софія, Безрук Давид, Ковпенко Поліна, Місюра Анастасія, Кулішенко Анастасія, Прокопенко Борис, Польщиков Ростислав декламували як Шевченкові вірші, так і поезії сучасних поетів про нього. Учениця Лозівської ЗОШ № 12 Кузубова Вікторія представила пісенний варіант вірша І. Франка «Човен», який славетний Каменяр написав під впливом творчості Т.Шевченка. А учні Панютинської ЗОШ № 1 та Лозівської ЗОШ № 7 розповіли різними мовами та заспівали Шевченків «Заповіт».

« 1 2 ... 96 97 98 99 100 101 »