Головна » Новини
Новини    33    30.05.2024     0 коментарів

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням: https://bit.ly/43PCYBo

Новини    50    28.05.2024     0 коментарів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно провести наступні заходи:
1.1. організувати у режимі онлайн проведення первинних інструктажів із здобувачами освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул (зокрема з питань дій у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та підозрілими предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури, правилах поводження на річках і водоймах тощо) за відповідними інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах;
1.2. провести у режимі онлайн роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо правил поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків, а також безумовного дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострих респіраторних та інфекційних хвороб;
1.3. перевірити знання порядку дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки у працівників охорони, вахтерів, чергових служб об’єктів, а також порядок здійснення контролю за додержанням протипожежного стану, огляду територій і приміщень, порядку знеструмлення електромережі та дій у разі виявлення пожежі або спрацювання засобів пожежної сигналізації та сповіщення про пожежу;
1.4. поінформувати учасників освітнього процесу та інших працівників про заборони та ризики відвідування лісових масивів та територій, які можуть бути замінованими або наближені до районів бойових дій, довести рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій стосовно дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, в тому числі поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами (https://dsns.gov.ua/uk/abetkabezpeki/diyi-naselennya-v-umovax-nadzvicainix-situacii-vojennogo-xarakteru);
1.5. утримувати наявні укриття фонду захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням та у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» забезпечити розміщення в них учасників освітнього процесу та населення відповідно до затверджених алгоритмів (інструкцій);
1.6. провести роз’яснювальну роботу з батьками, усиновлювачами та опікунами здобувачів освіти щодо попередження нещасних випадків під час літнього відпочинку;
1.7. вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей у місцях відпочинку в літніх таборах, під час проведення зборів, походів та екскурсій з урахуванням небезпечних факторів воєнних дій; посилити контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень здобувачів освіти автомобільним та залізничним транспортом.
Бажаємо всім безпечних літніх канікул!!!

 

Новини    54    16.05.2024     0 коментарів

Шановні колеги!

 Щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні. Сьогодні, у час воєнного стану, не проводяться масові заходи, однак кожен із нас може одягнути вишиванку для підтримання духу українців по усьому світу та українських воїнів на фронті.

То ж вдягаймо вишиванку на свято та у будній день! Бережімо наші віковічні традиції! Миру всім нам, добра та злагоди! Зі святом!

 

Начальник Управління

освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    66    15.05.2024     0 коментарів

Відповідно до Плану роботи Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради на 2024 рік у закладах освіти у період з 15.04.2024 по 26.04.2024 проведено заходи з цивільного захисту. У межах місячника з цивільного захисту, метою якого є системна підготовка дітей та учнівської молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій, на базі КЗ «Лозівський ліцей №7» проведено у форматі онлайн показовий день цивільного захисту  та показовий Тиждень безпеки дитини на базі КЗ «ЛЗДО №11». До проведення заходів заклади залучають фахівців ДСНС, Національної поліції, медичних працівників, практичних психологів, фахівців з мінної безпеки та Товариства Червоного хреста в Україні.

Новини    79    08.05.2024     0 коментарів

Сьогодні, 8 травня, ми разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років. Це – дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом та памʼять про загиблих і всіх жертв Другої світової війни.

У цей день ми вшановуємо великий подвиг справжніх героїв, які захищали нашу землю, вберегли її від фашизму. Ми пам’ятаємо про мужність та величезну любов народу до рідної країни, вклоняємося їм до землі.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором, відстоюючи право на існування незалежної України. Сьогодні важливо вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів у російсько-українській війні, згадати і низько вклонитися сім’ям загиблих героїв.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, захисників, які загинули вже у наш час, всіх, хто поклав своє життя за Україну у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну. Дякуємо тим, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і доземно вклоняймося усім, хто сьогодні із зброєю в рухах захищає наше право жити у вільній, неподільній і квітучій Україні.

Шановні ветерани, дорогі наші герої-захисники! Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, наснаги, довгих років життя, душевного спокою та мирного неба над головою!


Начальник Управління

освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    78    05.05.2024     0 коментарів

Щиро вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

У світлий і урочистий день Святої Пасхи бажаю вам земних благ, духовного розвитку, душевного спокою, міцного здоровя та доброї долі. Хай ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, писанки принесуть у ваші оселі лише добрі вісті, мир, злагоду та світлу радість! Нехай здійсняться всі заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть до успіху й нових вершин! Зичу омріяної Перемоги й надійного мирного неба над Україною! Доброго і світлого майбутнього нашій країні та Божого благословення! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Начальник Управління освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    167    10.04.2024     0 коментарів

Нітрати – це солі нітратної кислоти, які є постійним складником природних вод і в невеликих дозах вони вважаються малотоксичними. В організмі під впливом кишкової мікрофлори нітрати перетворюються в нітрити, які є більш токсичними. Нітрати в шлунку під впливом мікроорганізмів відновлюються до нітритів, канцерогенних речовин – нітрозамінів, особливо при зниженій кислотності. Відповідно до вимог Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджених наказом МОЗ України від 12.05.2010 № 400, концентрація нітритів у питній воді не повинна перевищувати:

  • у водопровідній – <= 0,5 мг/дм куб. (0,1)
  • з колодязів та каптажів джерел – <= 3,3 мг/дм куб.
  • у фасованій – <= 0,5 мг/дм куб. (0,1)

Нітрати швидко окислюють гемоглобін у метгемоглобін. У нормі в організмі людини в крові може бути 1-2 % метгемоглобіну. Якщо ця величина перевищується, то з’являються перші прояви гіпоксії (тахікардія, задишка, запаморочення). Метгемоглобінемія супроводжується такими симптомами: задишка, ціаноз, головний біль, слабкість, втома, запаморочення, втрата свідомості. До недавнього часу метгемоглобінемію вважали властивою дітям грудного віку, котрі знаходяться на штучному вигодовуванні молочними сумішами, під час приготування яких використовують питну воду зі значною концентрацією нітратів. Також у групі ризику перебувають вагітні жінки, люди похилого віку, хворі на анемію, особи із порушенням обміну речовин, гормональних процесів, дихальної та серцево-судинної системи. У більшості випадків метгемоглобінемія спостерігається в людей, які проживають у сільській місцевості, де поширено використання води із нецентралізованих джерел водопостачання (колодязів, індивідуальних свердловин). Зазвичай поряд із джерелами водопостачання часто розташовані й господарські споруди для тварин, туалети з вигрібними ямами, які є джерелами органічних сполук. Такий стан призводить до масивного потрапляння їх до ґрунту і, відповідно, до забруднення ґрунтових вод, якими наповнюються потім криниці. Вилучити нітрати з криничної води практично неможливо. Тож Лозівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області наголошує:

 • якщо в питній воді вміст нітратів перевищує допустиму норму (50 мг/л), не можна використовувати її для пиття та приготування їжі;
 • кип’ятіння забрудненої нітратами води не зменшує, а збільшує її токсичність (під дією високих температур нітрати перетворюються на ще більш небезпечні нітрити, що провокують утворення у крові клітин метгемоглобіну);
 • не можна розводити дитячу суміш колодязною водою, якщо не впевнені в її якості;
 • після перших клінічних симптомів гострого отруєння (посиніння шкіри, блювота, судоми) треба негайно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою;
 • воду з понаднормативним вмістом нітратів можна використовувати для технічних цілей: прання білизни, прибирання в приміщеннях тощо;
 • при облаштуванні та експлуатації колодязів необхідно дотримуватися гігієнічних вимог:
   • забезпечити ізолювання стін колодязів, облаштування навколо нього замка, огородження облаштування колодязя навісом, кришкою тощо;
   • не менше одного разу на рік чистити, відкачувати воду та проводити спеціальну дезінфекцію колодязів, після дезінфекції, воду необхідно відкачати повторно. Користуватися колодязем можна вже після наступного заповнення та проведення лабораторного дослідження питної води.

Громадяни, які використовують воду для питних потреб з індивідуальних колодязів чи свердловин, можуть, за власним бажанням, для проведення досліджень звернутися до будь-якої акредитованої лабораторії Лозівського району та й, загалом, Харківської області.

Новини    105    10.04.2024     0 коментарів

На території Лозівського району активно проводяться заходи з благоустрою територій населених пунктів в рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля», люди частіше виходять на прогулянки за місто «на природу», працюють на городах, дачах тощо. У зв'язку із цим Лозівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області нагадує про небезпеку іксодових кліщів, які саме в цей період активізуються та є переносниками збудників небезпечних інфекційних хвороб – бореліозу (хвороби Лайма), кліщового енцефаліту тощо.

Як відбувається напад кліща?

Кліщі підстерігають здобич сидячи на кінчиках травинок, листя нижніх гілок кущів. Вони підіймаються на травинку або стебло куща на висоту до півметра і терпляче чекають, коли поруч пройде жертва. Особливо багато кліщів в чагарниках, ділянках з великою кількістю сухої некошеної минулорічної трави (сухостої – це місця зимівлі та розмноження іксодових кліщів). Кліщі присмоктуються до людей не лише під час перебування на природі, але й через деякий час, після відвідування зеленої зони, залишившись на одязі, речах. Крім того, кліщі можуть заноситись до житла людини з букетами квітів, собаками та іншими тваринами. Кліщі непомітно і дуже міцно чіпляються кігтиками лапок за тканину або шерсть. Перекочувавши на свою жертву, кліщ шукає місця з ніжною шкірою. У людини він зазвичай впивається в шию, пахвові западини, в пахову область. У собак – за вухами, на холці, під пахвами, на животі. Прокушуючи шкіру, кліщ упивається глибше і починає смоктати кров. При цьому він дуже міцно закріплює свій хоботок слиною. Кліщ встромляє в шкіру свої щелепи і одночасно виділяє слину, яка є анестетиком – знеболюючою речовиною. Саме тому укус кліща безболісний і не помітний . 

Як захистити себе від нападу кліщів?

При відвідуванні місць, де можуть бути кліщі, рекомендується: 

 • Одягатися в світлий однотонний, з довгими рукавами, щільно прилягаючий до тіла одяг, щоб було легше помітити повзаючих кліщів. Голову слід покривати головним убором.
 • Проводити під час прогулянки само- та взаємоогляди через кожні 2 години та ще раз вдома. Особливо ретельно потрібно обстежувати ділянки тіла, покриті волоссям.
 • Звільнити від сухої трави, гілок, хмизу в радіусі 20-25 м місце для відпочинку на природі.
 • Вдома одразу змінити одяг, білизну, ретельно їх оглянути, випрати та випрасувати. Не можна залишати цей одяг біля ліжка чи спати в ньому. Витрушування одягу не позбавляє від кліщів.
 • Прийняти душ, ретельно себе оглянути ще раз.
 • Якщо разом з вами на природі перебував ваш пес – його теж слід оглянути на наявність кліщів до того, як впустити до помешкання.
 • Використовувати репеленти (засоби, що відлякують кліщів). Препарати слід купувати в аптечній мережі, наносити відповідно до інструкції. Користуватись репелентами слід з урахуванням особливостей свого організму. При виникненні алергічних реакцій необхідно звертатись до лікарів. 

При виявленні на тілі кліща

Необхідно звернутися до лікаря. Краще видалити кліща в лікувально-профілактичному закладі, адже інфікування може відбутися навіть через неправильне видалення, коли його ненароком причавити. Вірогідність захворіти, якщо кліщ провів на тілі менше 24 годин, мінімальна. Досліджувалися різні методики видалення кліща, що присмоктався, але самим ефективним і безпечним є метод з використанням пінцета.  При самостійному видаленні кліща необхідно дотримуватися наступних вимог: перед витяганням кліща шкіру слід обробити будь-яким антисептиком. Необхідно захопити кліща пінцетом (з тупими або заокругленими кінцями) якомога ближче до шкіри і витягти його помірним рівномірним зусиллям, спрямованим суворо вертикально, не застосовуючи жодних викручувальних рухів. Після вилучення шкіру повторно обробити антисептиком. Важливо постаратися під час вилучення не розчавити кліща. Якщо немає пінцета, то можна витягти кліща захищеними пальцями (захистити можна бинтом, гумовими рукавичками). Кліща слід одноразово обернути бинтом, вхопити якомога ближче до шкіри і акуратно потягнути вгору перпендикулярно шкірі. Після видалення кліща обов'язково помити руки з милом або обробити антисептиком.

Після укусу кліща можливі варіанти розвитку:

 • Людина залишається здоровою
 • Людина інфікована (заражена)

Хвороба Лайма (кліщовий лайм-бореліоз) – це природно-вогнищеве, інфекційне, полісистемне захворювання, яке розвивається після укусу кліща, зараженого бореліями.

За інформацією ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», у 2023 році в нашій області було взято на облік 522 особи, які постраждали від нападу кліщів. Близько двохсот із них захворіли на хворобу Лайма. У Харківській області за результатами багаторічного моніторингу визначено 445 територій, де є природні осередки цієї інфекції, в тому числі і на території Лозівського району. Зараження також може відбутися при попаданні випорожнень кліща на шкіру з наступним їх втиранням при розчісуванні.

Симптоми іксодового кліщового бореліозу (хвороба Лайма):

Тривалість інкубаційного (прихованого) періоду від однієї до 60 діб, найчастіше - 14 діб.

 • укус кліща;
 • почервоніння в місці укусу кліща (мігруюча кільцеподібна еритема червоно-рожевого кольору 5-6 cм в діаметрі. У процесі свого розвитку еритема поступово в центрі блідне, зона почервоніння переміщується до периферії, іноді до 50 см), у 30-40% хворих еритема не спостерігається;
 • незначний свербіж в місці укусу кліща;
 • часто разом з еритемою у людини з’являється лихоманка, головний біль, затверділість м’язів шиї, ломота в тілі і млявість.

Якщо лікування хворих на ранній стадії не проводиться, хвороба набуває хронічного перебігу, приводячи до тривалої непрацездатності та інвалідності. У хворих можуть бути уражені різні органи: шкіра, суглоби, м’язи, нервова і серцево-судинна система, печінка, очі.

Що робити з видаленим кліщем? 

Видаленого кліща слід помістити на шматок вологої марлі у флакон, пробірку, інший чистий скляний посуд, щільно закрити кришкою (корком). Кліща віднести до лабораторії, де проводяться лабораторні дослідження кліщів на наявність збудників інфекційних хвороб. Також, спеціалісти лабораторій можуть проводити сучасний імуноферментний аналіз виявлення антитіл до інфекційних хороб.

Ще одне небепечне захворювання, переносником збуднику якого є іксодові кліщі – кліщовий вірусний енцефаліт. Це природно-вогнищеве гостре інфекційне вірусне захворювання з переважним ураженням центральної нервової системи, яке може привести до інвалідності, а в окремих випадках – до летальних наслідків. Вірус кліщового енцефаліту зберігається, розмножується в організмі кліща та передається наступним поколінням кліща.  Зараження людини відбувається під час кровосмоктання кліща, при випадковому роздавлюванні кліща чи розчісування місця укусу та втиранні в шкіру зі слиною чи тканинами кліща збудника інфекції, при вживанні в їжу сирого молока інфікованих кіз, корів. Період від зараження до перших клінічних проявів хвороби (інкубаційний період) триває, в середньому 7-14 днів, з коливаннями від однієї до 30 діб. У хворого різко підвищується температура тіла, до 38-39 С, з’являється нудота, блювота, турбують болі в м’язах шиї, спини, кінцівок. В місті присмоктування кліща з’являється еритема. В подальшому з'являються симптоми ураження центральної нервової, серцево–судинної, дихальної систем. Для лікування призначають імуноглобулін проти кліщового енцефаліту.

Отже, дотримуйтесь простих та доступних правил захисту від кліщів! Адже так можна уникнути їх нападів та ризиків захворювання на небезпечні інфекційні хвороби.

Новини    107    01.04.2024     0 коментарів

Лозівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує. Одним із суттєвих компонентів організації дитячого харчування є питний режим. У дитячому віці вкрай необхідно стежити за балансом води. Саме вода відіграє ключову роль у формуванні та розвитку життєво важливих систем дитини. При втраті води до 2% маси тіла (1–1,5 л) активність мозку і працездатність зменшується на 20%. Тому діти повинні завжди мати постійний доступ до чистої питної води. Пити воду варто щоразу, коли відчувається спрага, однак діти не завжди можуть контролювати її спожиту кількість – про це слід подбати дорослим. Батькам необхідно налагодити питний режим дитини, пояснити, чому важливо пити достатню кількість води та розповісти, які напої варто пити, а від чого слід відмовитися. Найкраще втамовує спрагу вода, тому необхідно привчити дитину пити звичайну воду або напої, які не містять багато калорій. Необхідно обмежити споживання солодких напоїв. Джерелом рідини можуть бути й харчові продукти: супи, овочі, фрукти тощо. У закладі освіти також необхідно забезпечити безперешкодний доступ дітей до питної води. Так, відповідно до вимог «Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 №2205, та «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234, у закладі освіти повинен бути організований питний режим. Заклади загальної середньої освіти обладнуються питними фонтанчиками відповідно до вимог ДБН В.2.2-3:2018 «Заклади освіти». Питні фонтанчики слід розміщувати із розрахунку 1 на 100 учнів. Вода в них повинна відповідати вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 12.05.2010 № 400. У разі відсутності в закладі освіти питних фонтанчиків кожна дитина за потреби повинна отримати кип’ячену або фасовану воду в індивідуальному посуді. Фасована негазована вода промислового виробництва, а також вода з установок із дозованим розливом негазованої фасованої питної води, повинні відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, що підтверджується виробником. При використанні установок негазованої фасованої води із дозованим розливом заміна ємності повинна здійснюватися не рідше одного разу на 2 тижні. Для пиття води можуть бути використані одноразові стакани, фарфорові чашки та скляні стакани. Якщо для цього використовуються одноразові стакани, то передбачають ємність для використаних стаканів. Якщо для пиття води використовують фарфоровий або скляний посуд, то його виставляють на рознос, промаркований для чистих стаканів. Біля нього розміщують рознос для збору використаного посуду. Що важливо розказати дитині про воду? Вода, яку ми п’ємо, має бути безпечною. Тобто не містити шкідливих хімічних сполук та мікроорганізмів, не мати різкого запаху і присмаку. Візуально неможливо оцінити, чи відповідає вода всім цим вимогам. Тому дитині необхідно донести важливе правило: не пий воду з неперевірених джерел, потічків чи колодязів. Кількість води, яка необхідна організму, для кожної людини різна. Це залежить від багатьох факторів: віку, ваги, клімату, інтенсивності фізичних навантажень, температури повітря на вулиці. Єдиних норм споживання рідини немає, проте Міністерство охорони здоров’я України пропонує орієнтуватися на загальні рекомендації щодо питного режиму для дітей:

 • діти від 1-4 років: від 2 до 4 склянок;
 • діти 4-8 років: 5 склянок;
 • діти 9-13 років: 7-8 склянок;
 • 14 і більше: від 8 до 11 склянок.

Звичайно, це приблизна кількість, тому вчіть дітей прислухатись до свого організму, не ігнорувати спрагу. Необхідно дитині пояснити, що хоча солодка вода теж є рідиною, проте вона містить доданий цукор. Такі напої можуть стати причиною карієсу, якщо вживати їх часто. Сік, навіть фреш, теж не є замінником води. Подбайте, щоб дитина завжди мала з собою питну воду. Дома це зробити нескладно, просто поставити склянку води біля робочого місця дитини. А для того, аби вона не забувала пити в школі, купіть їй багаторазову пляшечку: наповнюйте її водою щоразу, як дитина виходить з дому. Так вона завжди матиме з собою необхідний запас води. Достатнє вживання питної води – запорука правильного розвитку і повноцінного росту дитини.

Новини    157    13.03.2024     0 коментарів

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі. 

Новини    97    07.03.2024     0 коментарів

Вельмишановні та поважні колежанки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Найкращі в світі дружини, мами, мудрі бабусі, подруги, сестри, доньки! Ви – чарівні, неповторні, мужні та незламні. Ви – даруєте життя, захищаєте своєю молитвою, залишаєтесь взірцем незламності, неймовірної внутрішньої сили, непохитної віри в Перемогу.

У це прекрасне жіноче свято хочеться побажати Вам мирного неба над головою, позитивних емоцій, справжнього щастя та міцного здоров’я Вам і Вашим близьким! Нехай ця весна буде переможною для нашої країни, а у Ваших домівках хай завжди панують спокій, злагода й добро!

Зі святом Весни, Вас дорогі жінки!

 

З повагою начальник Управління освіти,

молоді та спорту  Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    66    01.03.2024     0 коментарів

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Наші цілі:

• Знищення російських осередків в Інтернеті

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі

• Протидія наркотикам та шахрайству

• Навчання та тренінги з кібергігієни

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!

Приєднуйтесь :
https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6    !

Новини    87    01.09.2023     0 коментарів

Вітаю всіх вас із чудовим святом — Днем Знань!

Щорічно 1-го вересня всі школярі та студенти, а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою. Це свято завжди особливе і яскраве, адже насичене емоціями, враженнями, насамперед дитячими, що зворушує та змушує дещо хвилюватись кожного з нас.

На жаль, у 2023 році,  це світле і радісне свято все ще проходить у воєнний час. Але я вірю в це покоління. Вірю в наших дітей та педагогів. Упевнена у самовідданості батьків. Дуже сподіваюсь, що скоро в кожному закладі нашої громади відбудеться урок присвячений нашій спільній Перемозі.

Від щирого серця бажаю всім мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, квітучій державі!

Бажаю нашим учням успіхів у навчальному році, натхнення, впевненості,  чудових відміток та  постійного прагнення бути кращими, нехай новий навчальний рік  принесе кожному  радість перемоги, справжню дружбу та чудові результати!

Педагогам і батькам хочу побажати професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового покоління українців! 

У добру путь за знаннями!

З повагою

начальник Управління освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    88    23.08.2023     0 коментарів

Шановна освітянська спільното!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України. Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу. Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль. Адже  від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.

Шановні колеги! З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності нашої країни бажаю, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим! Нехай прапор України гордо розвивається вітром і дарує всім нам добру надію на щасливе життя, наповнюючи душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою! Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!

Слава Україні!

З повагою

начальник Управління освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА

1 2 3 ... 16 17 »