Головна » Архів матеріалів
Спортивні заходи    452    18.04.2017     0 коментарів

14.04.2017 року у місті Харкові відбувся ІІІ (обласний) етап щорічних спортивних змагань "Спорт протягом життя" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з настільного тенісу. Наше місто представляла збірна команда учнів Лозівської ЗОШ №3, ЗОШ №7, ЗОШ №11 та Лозівського ліцею №4. Склад команди - 3 дівчини та 3 юнаки 2000 року народження і молодші. Команда посіла IV місце.

Дошкільна освіта    530    14.04.2017     0 коментарів

14 квітня 2017 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №8 «Дзвіночок» Лозівської міської ради Харківської області відбувся показовий день цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ дошкільних навчальних закладів міста за темою: «Пожежа та причини її виникнення». У заході взяли участь представники Управління освіти, молоді та спорту, 24 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Лозова , посадові особи з питань ЦЗ дошкільних навчальних закладів міста, дитячі та педагогічні колективи.

Мета заходу:

 • Удосконалення у дорослих та дітей умінь, навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для збереження свого життя та здоров’я, надання першої долікарської само - і взаємодопомоги
 • Відпрацювати злагодженості дій сил цивільного захисту ДНЗ під час надзвичайних ситуацій
 • Формування і розвиток у дітей морально-психологічних якостей: сміливості, витримки, ініціативи, кмітливості, взаємовиручки, мужності, відваги

Завдання:

 • Закріпити теоретичні знання та практичні навички дітей та працівників дошкільного навчального закладу щодо дій за планом реагування на надзвичайній ситуації
 • Визначити готовність структурних ланок ЦЗ до виконання завдань за своїм призначенням
 • Практично перевірити здатність працівників закладу діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, вміння надавати першу долікарську допомогу
Новини    440    14.04.2017     0 коментарів

18.04.2017 року о 10.00 в м. Харків команда учнів ЛЗОШ №3 візьме участь у змаганнях з баскетболу («Шкільна баскетбольна ліга України 3х3»).

18.04.2017 року о 15.00 в міському центрі молоді Управління освіти, молоді та спорту фахівцями буде проведено День пожежної охорони з відвідуванням пожежної частини молоддю міста.

18.04 та 20.04.2017 року о 16.00 в міському центрі молоді Управління освіти, молоді та спорту фахівцями будуть проведені заняття тренінгової програми «Школа вожатих» для молоді міста.

18-21.04.2017 року в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту відбудеться внесення даних персоналу на ЗНО та закріплення педагогічних працівників за пунктами тестування.

19.04.2017 року о 14.00 в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту відбудеться нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

19.04.2017 року о 14.00 на базі Лозівської гімназії відбудеться практичний семінар за темою: «Співпраця педагогів гімназії щодо розвитку творчого потенціалу обдарованої дитини» для вчителів української мови та літератури та вчителів художньо-естетичного циклу.

20.04.2017 року о 10.00 в м. Харків відбудеться виставка малюнків приурочених до річниці Чорнобильської катастрофи «Харківська Чорнобильська історична майстерня», в якій візьмуть участь учні ЗНЗ міста Лозова.

20.04.2017 року о 15.00 в міському центрі молоді Управління освіти, молоді та спорту фахівцями буде проведено виховний захід до Міжнародного дня книги та авторського права для молоді міста.

20.04.2017 року о 15.00 в Лозівському училищі культури і мистецтва фахівцями міського центру молоді Управління освіти, молоді та спорту буде проведена бесіда «Що потрібно знати про туберкульоз» для студенів ЛУКіМ.

20.04.2017 року в парку «Перемога» відбудеться міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

21.04.2017 року о 08.00 до 10.00 в Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради буде проходити прийом громадян з питань оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій.

21.04.2017 року о 10.00 в м. Харків команда учнів НВК №8 візьме участь в обласних змаганнях «Спорт протягом життя» з атлетичного чотирьохборства.

21.04.2017 року о 15.00 в Лозівському ліцеї №4 відбудеться відбірковий етап міського фестивалю «Весняні дзвіночки».

22.04.2017 року о 10.00 на базі ДЮСШ «Локомотив» відбудеться першість ДЮСШ з вільної боротьби серед юнаків.

22.04.2017 року о 10.00 в м. Первомайськ відбудуться зональні змагання з волейболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»  за участю вчителів та учнів Лозівської ЗОШ №3.

420    13.04.2017     0 коментарів

12 квітня відзначили Всесвітній день авіації і космонавтики та День ракетно-космічної галузі України. Саме в цей день 1961 року  людина вперше в історії здійснила політ у космос. Але, це не тільки свято професіоналів, а й чудова нагода для осмислення досягнутих вершин. Саме тому для молоді міста в Лозівському професійному ліцеї та Лозівській філії Харківського автодорожнього технікуму фахівцями міського центру молоді Управління освіти, молоді та спорту міської ради були організовані зустрічі з почесним ветераном України Карасюком Миколою Петровичем, який багато років працював вчителем історії. Він розповів присутнім про перших космонавтів, перший політ людини у космос та взагалі, як зароджувалась космічна галузь. Більш детально Микола Петрович ознайомив учнів з біографією першого космонавта України – Леоніда Каденюка, який 19 листопада 1997 року  у складі екіпажу американського космічного корабля "Колумбія" здійснив політ. Ця подія стала найяскравішим моментом в розвитку космонавтики України.

Також, діти дізналися про те, що Україна, як справжня космічна держава, має чималу кількість видатних творців та теоретиків космонавтики. Молодь з захопленням переглянула документальний фільм «Відкритий космос» під час якого кожен встигнув помріяти, побувавши в космосі.

Сьогодні Україна відома на світовому ринку своєю космічною продукцією: ракетами-носіями, космічними апаратами, приладами та системами керування для космічних комплексів, унікальними об’єктами наземної інфраструктури. Провідні підприємства галузі беруть участь у багатьох міжнародних космічних проектах.

За роки незалежностi здiйснено близько 100 пускiв ракетносiiв, за допомогою яких запущено близько 190 космiчних апаратiв на замовлення 10 країн свiту.

З давніх часів людина прагнула підкорити небо, мріяла подивитися на нашу Землю з висоти, зазирнути далі, наблизитися до зірок. Сьогодні дорога в космос відкрита завдяки розвитку науки, значний вклад в який внесли українські вчені, конструктори, інженери.

Дошкільна освіта    504    12.04.2017     0 коментарів

12 квітня 2017 року на базі Панютинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Барвінок» м. Лозова Харківської області проведено засідання круглого столу для керівників музичних  дошкільних навчальних закладів за темою: «Ігрова діяльність дітей на музичних заняттях – ключ до гармонійного розвитку дитини».

Мета заходу: Підвищити рівень професійної компетентності керівників музичних з питань ігрової діяльності дітей на музичних заняттях.

Завдання:

 • Активізувати знання про структуру та види музично-дидактичних ігор.
 • Формувати пріоритетні цінності в поєднанні навчання та гри.

Налаштувати педагогів на впровадження інтерактивних форм роботи у музичній діяльності.

482    11.04.2017     0 коментарів

10 квітня на базі Панютинської ЗОШ І-ІІІ № 1 з метою підвищення готовності особового складу закладів освіти з цивільного захисту проведено показовий День цивільного захисту. У заході взяли участь представники Управління освіти, молоді та спорту, 24 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Лозова , посадові особи з питань ЦЗ учнівські та педагогічні колективи.

Метою заходу було відпрацювати на практиці раніше здобуті знання, уміння та навички учнів та працівників закладу грамотно і чітко діяти у НС.

Присутні мали змогу побувати на відкритих заняттях з цивільного захисту (виховні години, квести, вікторини, конкурси), які підготували вчителі та учні школи, взяти участь в екстреній евакуації з будівлі школи, ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою. Учні школи підготували тематичні малюнки, а у фойє школи було розгорнуто виставку засобів індивідуального захисту населення. Особливе захоплення у дітей викликало гасіння умовної пожежі.

Дошкільна освіта    658    11.04.2017     0 коментарів

11 квітня 2017 року на базі Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №11 «Берізка» Лозівської міської ради Харківської області відбувся семінар для завідувачів ДНЗ на тему: «Взаємодія дошкільного навчального закладу та сім’я з питань патріотичного виховання дошкільників».

Форма проведення: метод позиційного аналізу, моделювання взаємодії.

Мета заходу: обґрунтування сучасних підходів до управління процесом виховання у ДНЗ, сприяння посиленню взаємодії дошкільного закладу та сім’ї, упровадженню дієвих форм співпраці з батьками.

Завдання:

 • Розкрити необхідність посилення взаємодії дошкільного навчального закладу та сім’ї з питань патріотичного виховання дошкільників
 • Розробити та презентувати ключові позиції освітньої моделі щодо взаємодії  дошкільного навчального закладу та сім’ї з питань патріотичного виховання дошкільників
Спортивні заходи    524    11.04.2017     0 коментарів

Плавання

22 березня 2017 року у смт. Слобожанське відбувся «Відкритий чемпіонат з плавання  ДЮСШ смт. Слобожанське» в якому приймали участь понад 200 спортсменів з чотирьох областей України. Вихованці ЛДЮСШ «Юність» Кортяк Мирослава посіла ІІІ місце (в двоєборстві на дистанції  100к/п+50 брас серед спортсменів 2003-2004 р.н.), Куліш Наталя посіла ІІІ місце (100 к/п+50бр, серед спортсменів 2002 р.н. і доросліше).

 24 березня 2017 року в м. Павлоград Дніпропетровської обл. відбулася «Відкрита першість ВСК «Юність» з плавання». 28 вихованців ЛДЮСШ «Юність» виступили на змаганнях та посіли призові місця: Кортяк Мирослава, Ткаченко Каміла, Гоміла Марія, Перебийніс Софія вибороли І місця; Кісляк Ольга, Кучеренко Софія, Жуковський Михайло посіли ІІ місця; Отмахова Діана, Кортяк Ангеліна, Овчаренко Тимофій, Дирдін Данило, Тищенко Максим, Миронюк Іван, Звягінцев Антон, Кортяк Валерій посіли ІІІ місця в різних видах програми.

Спортсменів до змагань підготували тренери: Черненко М.М. і Ліцман В.І.

Легка атлетика

24-25 березня 2017 року в м.Київ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з двоєборства серед ДЮСШ та СДЮШОР у приміщенні серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодші.  Гамора Тетяна виборола І місце в бігу на дистанції 60м + стрибок з жердиною і стала Чемпіонкою України  виконавши  норматив Кандидата у майстри спорту України з стрибків з жердиною показавши результат 3м.40см.

Перший тренер Тетяни тренер-викладач з легкої атлетики ЛДЮСШ «Юність» Коростійов Олександр Іванович. ... Читати далі »

Конкурси    474    10.04.2017     0 коментарів

26 березня 2017 року відбувся перший етап XVІ  Відкритого  фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді – конкурс традиційних художніх ремесел. У змаганнях взяли участь 166 юних майстрів з Харківської області, а також  гості з міста Суми. 5 квітня 2017 року відбулося нагородження переможців.

У номінації  «ВИШИВКА»  І місце  посіла Сергієнко Ірина,  учениця 11 класу Лозівської ЗОШ № 3; також Ірина на третьому етапі фестивалю взяла участь у науково-практичній конференції із дослідницькою роботою «Писанкарство Лозівщини природними барвниками».

У номінації  «ПИСАНКАРСТВО» ІІІ місце – Герасименко Олександра, учениця     9-В класу Лозівської ЗОШ № 3.

Керівник гуртків «Писанкарство» та «Художня вишивка» – Громило Надія Юріївна.

Вітаємо юних майстринь, бажаємо надалі розвивати свої таланти та  не зупинятися на досягнутому результаті!

Новини    423    07.04.2017     0 коментарів

10.04.2017 року о 08.00 на базі ПЗОШ №1 відбудеться показовий День Цивільного захисту.

10-12.04.2017 року о 10.00 в м. Харків вчителі фізичної культури міста Лозова візьмуть участь у навчальних тренінгах-семінарах за програмою «Спорт для розвитку».

10.04.2017 року о 11.00 в міському палаці культури відбудеться профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» за участі Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів для учнів 9-11 класів ЗНЗ міста.

11.04.2017 року о 10.00 в ДНЗ №11 відбудеться семінар для завідувачів ДНЗ за темою «Взаємодія дошкільного навчального закладу та сім’ї з питань патріотичного виховання дошкільнят»

11.04.2017 року в смт. Панютине відбудеться турнір з футболу присвячений Дню космонавтики за участю молоді міста.

11.04.2017 року о 09.00 в м. Харків відбудуться тренінги для вчителів біології та хімії, які викладають в 11-х класах.

11.04.2017 року о 14.00 в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту відбудеться практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ та вихователів-методистів ДНЗ.

11.04 та 13.04.2017 року о 16.30 в міському центрі молоді Управління освіти, молоді та спорту фахівцями будуть проведені заняття тренінгової програми «Школа вожатих» для молоді міста.

12.04.2017 року  о 09.00 на базі ПДНЗ №1 відбудеться методична студія для керівників музичних «Ігрова діяльність дітей на музичних заняттях, ключ для гармонійного розвитку дитини».

13-14.04.2017 року в м. Харків відбудуться фінальні змагання з футзалу за програмою Спартакіади області з видів спорту серед районів області та міст обласного значення за участю збірної команди міста.

14.04.2017 року о 08.00 до 10.00 в Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради буде проходити прийом громадян з питань оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій.

14.04.2017 року о 09.00 на базі ЛДНЗ №8 відбудеться показовий День Цивільного захисту.

14.04.2017 року о 09.00 в м. Харків відбудуться тренінги для вчителів російської та англійської мов, які викладають в 11-х класах.

15.04.2017 року о 12.00  відбудеться фестиваль субкультур «Юніті» для молоді міста.

15.04.2017 року о 13.00 на стадіоні «Локомотив» відбудеться ½ «Кубок Весни» з міні-футболу серед чоловічих команд міста.

15.04.2017 року о 14.10 на стадіоні «Локомотив» відбудеться ¼ «Кубок Відара» з міні-футболу серед чоловічих команд міста.

15.04.2017 року в м. Первомайськ відбудуться зональні змагання з волейболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»  за участю вчителів та учнів Панютинської ЗОШ №1.

Дошкільна освіта    469    07.04.2017     0 коментарів

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67, наказу Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області від 15.02.2017 № 102 «Про проведення атестаційної експертизи Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №9 «Перлинка» Лозівської міської ради Харківської області у термін з 20 березня по 31 березня 2017 року проведена державна атестація Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Перлинка» Лозівської міської ради Харківської області.

На підставі висновку атестаційної комісії від 31.03.2017 року протокол №2, наказу Управління освіти, молоді та спорту від 07.04.2017 року № 192 «Про результати державної атестації Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №9 «Перлинка» Лозівської міської ради Харківської області» встановлено: Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 «Перлинка» Лозівської міської ради Харківської області визнано атестованим. Право на надання дошкільної освіти підтверджено.

04 квітня 2017 року в Лозівському ліцеї № 4 відбулася методична студія вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учителі розглянули орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році, геопросторовий аналіз в охороні довкілля, завдання ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології та теми екологічних проектів.

З матеріалами методичної студії можна ознайомитися тут.

Олімпіади    459    04.04.2017     0 коментарів

У лютому 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційно-комунікативних технологій, а 26 березня були нагородженні переможці.

На урочистому нагородженні зі словами привітання виступив Єрохін А.Л. – декан факультету комп’ютерних наук ХНУРЕ та висловив надію, що переможці виявлять бажання навчатися саме в їхньому виші.

Участь в олімпіаді  взяли понад 100 учнів 9-11 класів Харківської області. Учні Лозівщини також взяли активну участь і досягли високих результатів:

 • І місце посів учень 11класу ЗОШ № 12 Олександр Усаров (вчитель С.В. Гугіс),
 • ІІ місце посів учень 10 класу ЗОШ № 11 Сергій Шрамко (вчитель В.І.Бережний).

Бажаємо всім подальшої плідної праці, творчих успіхів та нових перемог!

 

Дошкільна освіта    509    03.04.2017     0 коментарів

29.03.2017 у м. Києві відбувся Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Шляхи оптимізації взаємодії педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків вихованців у реалізації проекту «Афлатот» за участю начальника відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України − Тамара Панасюк, координатора програми «Афлатот», менеджера Програми Афлатун в Європі – Сесиль Дуайен, головного спеціаліста відділу дошкільної освіти МОН України − Олена Швачова та педагогічних працівників усіх регіонів України.

Мета семінару – визначення теоретичних аспектів налагодження співробітництва з батьками та обмін досвідом щодо взаємодії педагогів з родиною в рамках проекту «Афлатот».

Харківщину представляла вихователь-методист Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №8 «Дзвіночок» Лозівської міської ради Харківської області Олена Білошниченко, заклад якої два роки поспіль є учасником Міжнародного проекту соціальної, фінансової освіти дітей 3-6 років «Афлатот».

У березні 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» підведені підсумки обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів. Місто Лозова отримало І місце серед міст обласного значення та районів Харківської області. 16 педагогів ЗНЗ міста стали переможцями:

Диплом І ступеня – Спіріна Маргарита Вячеславівна (Управління), Стишук Віта Володимирівна (ЛЗОШ № 3), Тернова Тетяна Геннадіївна (ЛНВК № 10), Шуліга Андрій Євстахійович (ПЗОШ № 2)

Диплом ІІ ступеня –  Бєлєткова Олена Володимирівна (Управління), Домарєва Дар’я Петрівна (ЛДНЗ № 8), Сидоренко Олена Миколаївна (ПЗОШ № 1)

Диплом ІІІ ступеня – Борисова Ірина Миколаївна (Лозівська гімназія), Дегтярьова Тетяна Павлівна (ПЗОШ № 1), Мовчан Наталія Михайлівна (ЛДНЗ № 14), Носова Вікторія Володимирівна (ЛНВК № 10), Падалка Світлана Володимирівна (ліцей № 4), Сидоренко Олена Миколаївна (ПЗОШ № 1), Трачук Людмила Анатоліївна (ЛНВК № 10), Форост Тетяна Михайлівна (ЛДНЗ № 9), Янішевська Наталія Володимирівна (ЛДНЗ № 10)

« 1 2 ... 94 95 96 97 98 ... 100 101 »