Головна » 2018 » Січень » 19 » Участь у навчально-тематичному зборі Харківської обласної ради старшокласників
09:18
Участь у навчально-тематичному зборі Харківської обласної ради старшокласників

З 11 по 13 січня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області, в якому взяли участь близько 80 членів та координаторів районних (міських) рад старшокласників. У рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Рух лідерів», що координує Харківська обласна рада старшокласників, до лідерів Харківщини приєдналися лідери Сумської ради старшокласників та Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка. Лозову представляли лідери МРС «Нова хвиля» Котова Діана, Ганжа Діана, Берко Карина та координатор Діденко Олена Сергіївна.

Під час проведення збору учасники обмінялися досвідом роботи щодо впровадження та реалізації волонтерського проекту Харківської обласної ради старшокласників «Допоможи герою АТО», взяли участь в екскурсії до Фельдман Еко-парку, у тренінгу, що провела Мельман Вікторія Олександрівна, доцент кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ при Президентові України.

12 січня 2018 року відбувся ювілейний десятий новорічний бал лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Лідери узяли участь в майстер-класах, що проводили Марія Літвінова, неодноразовий чемпіон всесвітніх конкурсів бального танцю, керівник гуртків бального танцю Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», та хореограф Сумського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Олена Сафонова, на яких вивчали полонез, падеграс, польку.

Незабутнім враженням збору стала участь лідерів у Вертеп-фесті 13 січня, під час якого лідери заспівали щедрівки. А на головній площі члени україно-польського клубу виконали колядки  польською мовою.

     

Категорія: Учнівське самоврядування | Переглядів: 121 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: