Головна » 2021 » Жовтень » 12

Управління освіти, молоді та спорту міської ради інформує, що відповідно до рішення місцевої комісії ТЕБ та НС Лозівської міської територіальної громади від 11.10.2021, керівникам закладів освіти та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради рекомендовано:

1. Забезпечити посилення протиепідемічних заходів на період карантинних обмежень у закладах освіти та установах, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області, в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

2. Забезпечити роботу закладів дошкільної освіти з неухильним дотриманням правил гігієни, використанням засобів індивідуального захисту, дотриманням у закладах відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я вихованців.

3. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти;

3.1. Внести зміни до структури 2021/2022 навчального року в частині проведення осінніх канікул для учнів 1-11 класів, а саме з 18 жовтня 2021 року по 23 жовтня 2021 року (включно).

3.2. Із 25.10.2021 розглянути можливість організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

4. Забезпечити роботу закладів позашкільної освіти з організацією освітнього процесу для вихованців з очним відвідуванням закладів освіти за умови дотримання карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).

5. Заборонити вхід та перебування в закладах освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти, а також сторонніх осіб, без попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу освіти.

6. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

7. Інклюзивно-ресурсним центрам, КУ «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», Лозівському центру молоді забезпечити роботу закладів із дотриманням карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).    

8. Керівникам закладів освіти продовжити роботу щодо забезпечення вакцинації 100% працівників закладів освіти з метою забезпечення їх стабільної роботи в умовах можливого погіршення епідемічної ситуації.

Термін виконання: 11.10.2021

Термін дії: до відповідного рішення