Головна » 2024 » Березень » 01
Конкурси    89    01.03.2024     0 коментарів

Лозівську громаду на обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика» представляв вчитель Комунального закладу «Лозівський ліцей №4» Валерій ПЕРЕСЕЧАНСЬКИЙНа підставі підсумкових зведених оціночних листів першого І та ІІ етапів, згідно з рейтингом балів, набраних конкурсантами, Валерій Іванович посів ДРУГЕ місце. Щиро вітаємо Валерія Пересечанського з почесним місцем в одному з найпрестижніших фахових конкурсів і бажаємо йому нових злетів та перемог у майбутньому!

Конкурси    88    01.03.2024     0 коментарів

16 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо з перемогою Єлизавету СВИСТУНОВУ, ученицю 6 класу КЗ «Лозівський ліцей №7», яка посіла ІІ місце та буде брати участь у IV (Всеукраїнському) етапі! Висловлюємо слова подяки вчителю української мови та літератури Олені ПЕТРЕНКО, яка підготувала переможницю конкурсу! Хай ваша перемога надихає вас на нові звершення, на нові перемоги, які стануть ще однім кроком у нашій спільній справі, що наближає Перемогу нашої держави! Так тримати! Вами пишається вся Лозівська міська територіальна громада!

Новини    71    01.03.2024     0 коментарів

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Наші цілі:

• Знищення російських осередків в Інтернеті

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі

• Протидія наркотикам та шахрайству

• Навчання та тренінги з кібергігієни

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!

Приєднуйтесь :
https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6    !