Головна » 2017 » Лютий » 22 » Новини спорту
09:59
Новини спорту

Боротьба вільна

18-19 лютого 2017 року в м. Краматорськ Донецької обл.. відбувся XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2008 р.н., присвяченого 28-ій річниці виводу військ з Афганістану, в якому прийняли участь вихованці відділень боротьби вільної Лозівських ДЮСШ «Локомотив» та «Юність», які привезли додому переможні та призові місця у своїх вагових категоріях:

Вихованці ЛДЮСШ «Локомотив» посіли:  І місця – Рілля Альбіна (44кг), Твердохліб Максим (35кг), Соловей Іван (38кг) та Сімошенко Дмитро (38кг) виборов  ІІІ місце (тренер Некрасов С.П.)

Вихованці ЛДЮСШ «Юність» посіли: І місце – Гавричков Максим (27кг), ІІ місце – Бардюжа Дмитро (59кг) та ІІІ місця – Мальсагов Батирхан (42кг), Мовчан Владислав (32кг), Бардюжа Данило (53кг) та Глазко Афіна (34кг).

****

18 лютого 2017 року у спортивному залі ЛДЮСШ «Локомотив» відбувся відкритий Чемпіонат ЛДЮСШ «Локомотив» з боротьби вільної серед юнаків 2007-2008 років народження. У Чемпіонаті прийняло участь близько 50 юнаків – Близнюківський р-он, СОК «ГрандСпортЕліт», ЛДЮСШ «Локомотив» та «Юність».

Вагові категорії:

27 кг: І місце - Солом"яний Д., ІІІ місце - Ляховський Б. ( ДЮСШ "Локомотив");
23 кг: І місце - Корнієнко А. (Юність), ІІ місце - Рюма В. (Локомотив)
25 кг: ІІ місце - Дирдін К., Ряховський В.(Локомотив), ІІІ місце - Кандзюба І. (Локомотив);
29 кг: ІІ місце - Соколовський Д. (Локомотив), ІІІ місце - Решетняк Б. (Локомотив);
32 кг: ІІ місце - Колубатко М. (Локомотив), ІІІ місце - Володяенко Д. (Локомотив);
35 кг: ІІ місце - Басалаєв А. (Локомотив), ІІІ місце - Норожиленко Р. (Локомотив);
38 кг: ІІ місце - Омельченко М. (Локомотив);
42 кг: І місце - Ільєнко М. (Локомотив), ІІ місце - Магіррамов Д. (Локомотив), ІІІ місце - Смоляк Я. (Локомотив);
53+ кг: І місце - Олексенко І. (Локомотив), ІІ місце - Сало С. (Локомотив).

Спортсменів підготували тренери-викладачі Головін М.І., Гапон Б.І., Некрасов С.П. та Руденко Ю.О.

Баскетбол

З 16 по 19 лютого 2017 року в м. Запоріжжя відбувся ІV тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги з баскетболу серед юнаків 2004-2005 р.н., на якому наше місто представляли вихованці відділення баскетболу ЛДЮСШ «Олімпія» під керівництвом тренера – Зотової Тетяни Павлівни.

За результатами проведених матчів ІV тур закінчився із наступними рахунками:

ЛДЮСШ «Олімпія» - ДЮСШ-1 (м. Житомир) 58:50

ЛДЮСШ «Олімпія» - Авангард (м. Калинівка) 20:0

ЛДЮСШ «Олімпія» - МСДЮСШОР (м. Вінниця) 60:57

Художня гімнастика

18 лютого 2017 року  у спортивному залі ЗОШ №1 відбувся відкритий турнір з гімнастики художньої «Лозівчаночка-2017».

Серед вихованок відділення гімнастики художньої ЛДЮСШ «Олімпія» перші місця посіли: Цукан Анастасія, Ганоженко Софія, Невєрова Таісія, Гнева Владислава, Іванова Інна, Шефірова Валерія та Єдеменченко Кіра.

Спортсменок підготувала тренер-викладач гімнастики художньої – Нор Оксана Анатоліївна.

Футбол

18-19 лютого 2017 року в м. Харкові відбулися матчі І туру зимового Чемпіонату області серед професійних та аматорських команд Харківської області 2017 року. Наше місто на цьому Чемпіонаті представляє збірна команда з футболу «Лозова-Панютине» під керівництвом тренера Лученцова Сергія Володимировича, і буде грати в групі «Б» групового турніру.

У І турі наша команда зустрілася із срібним призером минулорічного зимового Чемпіонату області «ДКІ-Хладік». Перший тайм закінчився у нічию із рахунком 0:0, але у другому таймі після травмування та вибуття з гри воротаря нашої команди, до наших воріт потрапило 2 м’ячі суперника. Команда «Лозова-Панютине» поступилася із рахунком 0:2

За результатами проведених зустрічей інші матчі групи «Б» закінчилися із наступними рахунками:

ФК «Зміїв» - «Олімп» Зміїв        - 0:0

Гра «Геліос-Академія» (Харків) – «Металіст-2000» перенесена на          22.02

Гра «Квадро» (м. Первомайський) – «Металіст-1925» перенесена на     23.02

Футзал

18 та 19 лютого 2017 року  у спортивному залі ДЮСШ «Юність» відбулися ігри Х туру (І ліга) та ХІ туру (ІІ ліга) Першості міста Лозова з футзалу сезону 2016-2017 рр.

За результатами проведених зустрічей, чергові тури Першості закінчилися із наступними рахунками:

І ліга, Х тур:

Балтика – Арсенал                                         0:3 технічна поразка

Рятівник – ЛОДПІ                                            2:2

Комфорт – ДЮСШ                                           6:3

Дистанція колії – Явір-Клітка                           2:3

 

ІІ ліга, ХІ тур:

Кредо – Ветерани                                                      3:4

Колегіум – ВЧ                                                  5:0

ШЧ-4 – Теплоенерго                                        2:3

Рубін– Кернел                                                   6:3

 

За результатами чергових турів першості міста з футзалу місця у турнірній таблиці І та ІІ ліги розподілилися наступним чином:

Турнірна таблиця І - а Ліга
першості  міста з футзалу , І-ІІ коло , сезону 2016-17 рр.

 

Команда

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

М’ячі

Місце

1

 

ЯВІР-КЛІТКА

 

 

 

 

0:2

6:1

 

2:3

 

 

1:2

1:1

 

3:2

 

 

5:1

2:0

 

1:2

 

 

4:1

16

25-15=+10

5

2

 

АРСЕНАЛ

 

2:0

 

1:0

 

3:0

 

 

0:9

0:3

 

 

4:2

3:6

 

0:2

4:1

 

4:1

18

21-24=-3

3

3

 

БАЛТИКА

 

3:2

 

1:6

0:3

 

0:1

 

1:2

0:0

 

2:3

 

 

3:2

6:1

5:2

13

20-16=+4

6

4

 

РЯТІВНИК

 

2:1

9:0

 

 

2:1

 

2:1

10:2

 

3:0

2:2

 

4:4

4:3

 

6:4

26

44-18=+26

1

5

 

Дистанція колії

 

2:3

 

1:1

 

 

3:0

3:2

 

0:0

 

 

1:2

 

4:2

 

6:0

5:2

8:2

20

33-14=+19

2

6

 

ДЮСШ

 

1:5

2:4

2:3

0:3

 

2:10

0:6

 

2:4

 

1:8

2:3

 

3:6

0

15-52=-37

8

7

 

ЛОДПІ

 

2:1

 

0:2

2:0

 

6:3

 

 

1:6

4:4

 

2:2

 

 

2:5

 

 

8:1

 

4:3

17

31-27=+4

4

8

 

КОМФОРТ

 

1:4

1:4

 

1:4

 

 

2:5

4:6

 

3:4

 

 

2:8

6:3

 

3:2

 

 

3:4

 

6

26-44=-20

7

 

Турнірна таблиця ІІ - а Ліга
першості  міста з футзалу (І-ІІ коло), сезону 2016-2017 р.

Команда

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

М’ячі

Місце

1

 

ВЕТЕРАНИ

 

 

6:4

 

 

4:4

1:0

 

3:4

5:0

 

4:0

4:2

 

4:3

5:0

 

3:1

 

 

0:4

25

39-22=+17

2

2

 

РУБІН

 

 

 

4:6

 

 

 

4:2

2:1

 

3:5

2:3

 

5:1

5:4

 

5:1

 

 

0:4

3:6

 

0:6

15

33-39=-6

4

3

 

КОЛЕГІУМ

 

4:4

2:4

 

0:2

 

0:3

5:0

 

1:5

2:2

4:3

 

2:3

0:3

 

0:3

8

20-32=-12

8

4

 

ТЕПЛОЕНЕРГО

 

4:3

 

0:1

5:3

 

1:2

3:0

 

2:0

 

 

 

2:1

 

 

5:3

3:3

 

3:2

 

 

1:2

22

29-19=+10

3

5

 

ВЧ

 

0:4

 

0:5

1:5

 

3:2

5:1

 

0:5

1:2

 

2:5

 

1:3

2:0

 

 

1:7

9

16-39=-23

7

6

 

КРЕДО

 

3:4

 

2:4

1:5

 

4:5

 

 

2:2

3:5

3:1

 

5:2

 

4:3

2:3

 

2:4

10

31-38=-7

5

7

 

ШЧ-4

 

1:3

 

0:5

4:0

3:2

 

3:4

2:3

 

3:3

 

 

0:2

 

 

3:4

 

2:1

 

2:3

10

23-30=-7

6

8

 

КЕРНЕЛ

 

4:0

6:0

 

6:3

3:0

 

3:0

2:1

7:1

4:2

 

3:2

3:2

 

1:2

 

30

42-13=+29

1

 

Переглядів: 419 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email:
Підписка:1 Код *: