Головна » 2017 » Лютий » 23
Спортивні заходи    489    23.02.2017     0 коментарів

19 лютого 2017 року в Харкові відбувся відкритий Чемпіонат Харківської області серед дітей та юнаків з Таїландського боксу. Вихованці гуртка «Таїландський бокс» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради вибороли на ньому 7 золотих та 3 срібних медалі. Керівник гуртка – Полевиков Володимир Миколайович.

Загальновідомим є вислів: «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина». Та багатство, втілене в скарбниці інших мов, залишиться для людини недосяжним, якщо вона не оволоділа рідною мовою, не відчула її краси. Мова – це духовне багатство народу, історія життя наших далеких предків, наш родовід, колискова, яку співала нам у дитинстві матуся.

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено в листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО заради захисту мовної й культурної багатоманітності.

З метою вшанування рідної мови 935 учнів Лозівських загальноосвітніх навчальних закладів написали «диктант єдності» українською та російською мовами на тему «Україна – наша земля, наша Батьківщина».