Головна » 2022 » Грудень » 27 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
14:41
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

З 09 по 23 грудня 2022 року  у Комунальному вищому  навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» відбулася ХІІІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: методична компетентність як складова професійної самореалізації педагога в умовах воєнного часу», що проходить у межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

У номінації «Методична компетентність вихователя закладу дошкільної освіти як фактор становлення його професіоналізму» освіту Лозівської громади представив Комунальний заклад «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області.

Педагогічний колектив  узагальнив і презентував результати своєї діяльності з теми «Дистанційне навчання: нові виклики професійної майстерності вихователів опорного закладу в умовах сьогодення» та здобули диплом І ступеня.  

Вітаємо з перемогою!   Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву на кожен день!

Категорія: Центр професійного розвитку педагогічних працівників | Переглядів: 109 | Додав: laktionovaanna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email:
Підписка:1 Код *: