Оздоровлення дітей пільгових категорій

До уваги батьків!

3 метою оздоровлення та відпочинку дітей Лозівської міської територіальної громади у 2023 році, зокрема, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, Управління молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області інформує.

З початком липня поточного року поступово відновлюють роботу табори для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  підпорядковані Міністерству соціальної політики. Дані табори працюють протягом року.

Основним координатором та реалізатором політики оздоровлення і відпочинку у Харківській області, на сьогодні, є Департамент соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації. До повноважень Департаменту входить вивчення потреби в оздоровленні та відпочинку дітей, які мають відповідний статус, через відповідні органи місцевого самоврядування територіальних громад (на території Лозівської міської  територіальної громади - це відділ молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради).

З метою формування потреби на оздоровлення і відпочинок за рахунок бюджетних коштів у 2023 році, просимо проінформувати батьків, або їх законних представників, щодо:

  1.  Необхідності особисто відвідати Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, буд.2 і надати пакет документів, який підтверджує пільговий статус дитини для постановки її на облік і у чергу на отримання путівки.
  2. Право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів
    у 2023 році мають:
  • діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.
  1. У 2023 році діти, які мають відповідний статус, можуть отримати послугу на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні.
  2. Інформація про оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, розміщена на сайті Лозівської громади у розділі «Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради», а також у розділі «Оздоровлення» Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.