Для чого потрібна електронна реєстрація

Будь-яку дитину, що проживає у Харківській області, в чергу в заклад дошкільної освіти (далі - ЗДО) можна поставити за допомогою сайту електронної реєстрації. Черга в дитячі садки є електронною, і для того, щоб включити до неї дитину, не обов'язково йти до керівництва закладу.
Батьки самі можуть вибрати ЗДО в потрібному регіоні. Через інтернет-ресурс можна ознайомитися з роботою кожного садка, спеціалізацією та його колективом, проглянути фотографії, історію і основні досягнення.
Обов'язковою умовою зарахування дитини до ЗДО в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв'язку (ці дані не доступні іншим відвідувачам сайту). При успішній реєстрації для заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі».
Після обробки електронної заявки змінюється статус і в разі появи статусу «В черзі» можна побачити номер в черзі у вибраний ЗДО.
Як тільки в садку звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батьків повідомляють в електронному і телефонному режимі про можливість зарахування дитини в садок.
Реєструватися можна лише один раз в один садок. Якщо ж черга у вибраний садок велика, працівники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації можуть запропонувати батькам місце в іншому закладі цієї ж території обслуговування.
Якщо в сім'ї змінюються обставини і є необхідність оформитися в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим неможливо стати в чергу відразу в декілька садків.

Як подати заявку

Для подачі заявки Вам необхідно зайти на сайт http://sadik.kh.ua/, вибрати вкладку "м. Лозова" (або інший район) та обрати ЗДО, до якого ви бажаєте подати заявку (перш ніж подати заявку ви можете ознайомитись з інформацією про кожен заклад - з повною та скороченою назвою ЗДО, типом, формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання, досягненнями та ін.).
Для подачі заявки у вибраний ЗДО необхідно зареєструватися. Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно перейти до свого електронного ящика, якого ви вказали в анкеті, та активувати обліковій запис.
Подати заявку можна лише в один дитячий садок. В разі повторної подачі заявки одним і тим же користувачем повторна заявка не розглядатиметься модератором.
Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.