ЛДНЗ №4 «Золотий ключик» - інноваційний заклад

Лозівський дошкільний  навчальний заклад (ясла - садок) №4 «Золотий ключик» Лозівської міської ради Харківської області – заклад, який очолює небайдужа людина – Леусенко Катерина Іванівна.

З 2017 року заклад бере участь у міжнародному освітньому проекті «Сприяння освіті», реалізація якого сприяє розвитку конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку з LEGO-конструювання. Проект здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України та благодійного фонду The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Завдяки участі у міні-проекті «Разом у майбутнє», засновником якого є Харківська обласна державна адміністрація, заклад отримав обладнання для сенсорної кімнати. Разом з цим, педагоги закладу доповнюють обладнання кімнати власними наробками, які широко використовуються при проведенні занять із різними віковими групами.

До Вашої уваги фрагменти занять вихователя Яценко Вікторії Володимирівни, на якому використовувалися ігри із набору Six Bricks (шість цеглинок) та заняття керівника гуртка Скрипник Галини Федорівни з групою раннього віку (заняття з піском) та молодшою групою (використання сенсорних модулів, сухого басейну).