Шановні колеги!
Щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.
Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні. Сьогодні, у час воєнного стану, не проводяться масові заходи, однак кожен із нас може одягнути вишиванку для підтримання духу українців по усьому світу та українських воїнів на фронті.
То ж вдягаймо вишиванку на свято та у будній день! Бережімо наші віковічні традиції! Миру всім нам, добра та злагоди! Зі святом!
Начальник Управління
освіти, молоді та спорту
Вікторія УРВАНЦЕВА