Головна » 2018 » Липень » 23 » Змагання з шахів, присвячені Міжнародному дню шахів
15:31
Змагання з шахів, присвячені Міжнародному дню шахів
22 липня 2018 року в м. Лозова на площі Машинобудівників, поблизу фонтану, відбулися змагання з шахів, присвячених святкуванню Міжнародного дня шахів. У змаганнях прийняли участь 26 учасників, мешканців м. Лозова та смт. Панютине.
Змагання пройшли у два етапи:
1) Сеанс одночасної гри із Чемпіоном України з інтелектуальних ігор, Майстром ФІДЕ з шахів, багаторазовим переможцем та призером обласних і міських змагань Андрієм Калюжним;
2) Турнір зі швидких шахів, за швейцарською системою, в 7 турів.
За результатами змагань у сеансі одночасної гри Гудь Микола та Нагайцев Євгеній перемогли сеанс ера та Любинський Володимир закінчив гру у нічию.
У турнірі з шахів Сіробаба Федір виборов І місце, ІІ місце – Барков Сергій та ІІІ місце посів Костильов Віталій.
Після підведення підсумків організаційним комітетом змагань були відзначені кращі гравці у наступних номінаціях: