Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Вчимося жити разом
09:29
Вчимося жити разом

З 25 по 27 жовтня 2016 року в Лозівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 5 «Теремок» Лозівської  міської ради Харківської області проходив тренінг для вихователів дошкільних навчальних закладів в рамках проекту «Вчимося жити разом» (компонента «Ocвіта на засадах життєвих навичок»).

Мета тренінгу: підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів за парціальною програмою з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років. 

Публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу і Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Учасниками тренінгу стали завідувачі, вихователі-методисти, вихователі м.Барвінкове, м, Лозова, м. Первомайський,  Близнюківського, Лозівського та Первомайського районів.

Учасники отримали теоретичні знання та практичні вміння щодо впровадження парціальної програми «Вчимося жити разом». Тренінг пройшов цікаво, жваво. Запропоновані учасникам завдання були вирішені завдяки різноманітним методам  і формам роботи, що дадуть змогу вихователям сформувати у дітей вміння  взаємодіяти, співпрацювати, розуміти, самореалізовуватися в соціумі.  Відстежується висока ефективність різних видів діяльності тренінгу.

Учасників тренінгу зацікавило: атмосфера та психологічний клімат під час проведення тренінгу, динамічність його викладання, актуальність теми, завдання та план впровадження проекту «Вчимося жити разом»; можливість практично опрацювати конспекти занять до парціальної програми та визначити форми роботи між учасниками навчально-виховного процесу щодо формування навичок ефективної взаємодії та спілкування. Матеріали інформаційно-комунікативних технологій.

Завдяки реалізації проекту «Вчимося жити разом» діти отримують практичні навички та знання, вчаться жити без конфлікту вже з малих років. Наша мета та обов’язок – надати дітям ті навички та цінності, які їм необхідні для того, щоб жити разом без ворогів та конфліктів. Це глибока та глибинна мета проекту.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 87 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: