Головна » 2016 » Листопад » 25 » Свій досвід май та іншим передай
14:31
Свій досвід май та іншим передай

Другий рік поспіль методична робота у відділі освіти Лозівської міської ради проводиться на основі диференційованого підходу, який сприяє професійній компетентності кожного педагога щодо формування ціннісних орієнтацій особистості.

16 листопада 2016 року у Панютинській ЗОШ № 2 учителі української мови і літератури Довженко Т.І. (педагог-майстер) і педагог-професіонал Довженко О.О залюбки передавали свій багаторічний досвід роботи молодим колегам.

Практичне заняття для вчителів було цікавим і змістовним. Під час роботи присутні ознайомилися з системою позакласної роботи з предмету у школі, стали глядачами літературно-музичної композиції «Андріївські вечорниці». Запрошені вчителі переконалися, що саме позакласна робота створює сприятливі умови для розвитку обдарувань і здібностей учнів, для формування національної культури та патріотичної свідомості.

   

23 листопада 2016 року у Лозівській ЗОШ № 3 пройшло практичне заняття для вчителів української мови і літератури, що викладають у 8 класах. Заняття для колег провела педагог-професіонал, вчитель української мови і літератури Бейковська О.М. Учитель поділилася досвідом роботи щодо викладання теми «Односкладні речення», презентувала цикл уроків з даної теми. Колеги поспілкувалися, обмінялися досвідом роботи.

  

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 60 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: