Головна » 2017 » Листопад » 10 » Спільний захід Лозівського ВП ГУНП, Лозівського міськрайонного суду та Управління освіти, молоді та спорту
15:57
Спільний захід Лозівського ВП ГУНП, Лозівського міськрайонного суду та Управління освіти, молоді та спорту

В рамках проведення спільних заходів Лозівського ВП ГУНП в Харківській області, Лозівського міськрайонного суду та Управління освіти, молоді та спорту відбувся цикл зустрічей учнівської молоді з представниками зазначених структурних підрозділів, метою яких було проведення профілактичних заходів направлених на попередження правопорушення серед учнівської молоді та надання престижності  правозахисній діяльності.  

Зустрічі проводив Голова суду Олександр Ткаченко, який розповів про важливість, неупередженість та законність судочинства в Україні. Учні побували в залі, де проходять судові слухання, в архіві та секретаріаті.  Лозівські поліціянти в свою чергу розповіли, про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх та наголосили, що за протиправне діяння передбачена відповідальність, які несуть неповнолітні та їх батьки. Також, учні відвідали музейну кімнати Лозівського ВП, в якому діти ознайомилися з сучасною роботою відділу та видатними правоохоронцями Лозівщини.

По закінченню проведення заходів, учні мали змогу приміряти поліцейську амуніцію та зробити фото на пам'ять.

       

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 78 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: