Головна » 2018 » Квітень » 11 » Шкільна волейбольна ліга України
14:07
Шкільна волейбольна ліга України

06 квітня 2018 року, в Харкові, у спортивній залі Центру професійно-технічної освіти № 1, відбувся обласний етап спортивних змагань з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України». У змаганнях брали участь 24 команди з різних закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Наше місто представляли дві команди старшого віку, які стали переможцями у міському етапі даних змагань - юнаки  ЛЗОШ №12 (вчитель Метеленко В.В.) та дівчата НВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (вчитель Коваленко А.С.).

У фіналі, за І-ІІ місце, наші хлопці зустрілися з командою юнаків Дворічанської ЗОШ. У підсумку наша команда юнаків посіла ІІ призове місце. Дівчата поступилися команді з смт. Близнюки та посіли ІV місце.

Вітаємо команду юнаків ЛЗОШ №12  - призерів обласних змагань з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України» (директор Шпортюк Н.Д.) і зичимо всім ще більше спортивних досягнень та творчих успіхів!

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 520 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0