Головна » 2017 » Серпень » 14 » Перевірка навчальних закладів міста щодо готовності до роботи в 2017/2018 н.р.: ДЕНЬ ТРЕТІЙ
09:12
Перевірка навчальних закладів міста щодо готовності до роботи в 2017/2018 н.р.: ДЕНЬ ТРЕТІЙ

11 серпня 2017 року комісія продовжила свою роботу по перевірці навчальних закладів щодо готовності роботи їх в 2017/2018 навчальному році.

За третій день комісія перевірила:

Лозівську дитячу юнацьку спортивну школу «Локомотив» Лозівської міської ради Харківської області
   

Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 «Калинка» Лозівської міської ради Харківської області
   

Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 «Перлинка» Лозівської міської ради Харківської області
   

Лозівський навчально-виховний комплекс № 10 «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області
   

Панютинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №2 Лозівської міської ради Харківської області
   

Панютинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 Лозівської міської ради Харківської області
   

Панютинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Барвінок» Лозівської міської ради Харківської області
   

Панютинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веселка» Лозівської міської ради Харківської області
   

Лозівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області (ЗНЗ)
   

Лозівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області (ДНЗ)
   

В Панютинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 значно покращено умови праці кухарям за рахунок капітального ремонту приміщення кухні, де проведена заміна плитки як на стінах так і на полах, замінена витяжна вентиляція на сучасну і потужнішу.

Значно поліпшені умови праці вчителю фізичного виховання та учням, які прийдуть на заняття в повністю оновлену спортивну залу № 2, де стовідсотково проведено заміну віконних блоків на енергозберігаючі і в капітально відремонтоване приміщення.

В Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 проведено оздоблення панелей МДФ, покладено кахлі у класі, коридорі та кімнаті гігієни.

В Панютинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Барвінок» відремонтовано паркан, проведено капітальний ремонт пральні, ганків та цоколю.

В Панютинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №2 «Веселка» проведено облицювання кахлем стін та підлоги в ізоляторі медичного кабінету, приміщенні пральні, для пізнання дітьми де живуть різні птахи та звірі на території закладу встановлено будиночки, які імітують їх житло.

Укладено тротуарну плитку на території Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 «Калинка», проведено капітальний ремонт туалетів та кухні в групових кімнатах.

Виконано вимощення плиткою площадки тіньового навісу та доріжки до нього, облицювання плиткою стін і підлоги в столовій початкової ланки та в приміщенні для прання білизни дошкільного підрозділу Лозівського навчально-виховного комплексу № 10 «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», а заняття в рідних стінах школи учні розпочнуть після закінчення капітального ремонту, який ведеться і сьогодні. Для старшокласників цього закладу 1 вересня гостинно двері відкриють Лозівська гімназія та Лозівська ЗОШ № 11, де учні будуть навчатися тимчасово до відкриття оновленого навчального закладу.

Всі керівники разом з колективами навчальних закладів міста дбають про осучаснення приміщень, де навчаються учні і працюють співробітники.

Комісія відзначила, що не лише якісно проведені ремонтні роботи в усіх навчальних закладах, але й зі смаком підібрана кольорова гама під час фарбування та оздоблення стін, парт та вікон.

Більша частина вчителі в своїх кабінетах замінили штори з тканини на жалюзі, які більш практичні у повсякденному використанні.

За результатом перевірки 11.08.2017 року комісія визнала навчальні заклади готовими розпочати роботу в новому 2017/2018 навчальному році.

Переглядів: 197 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: