Головна » 2018 » Вересень » 25 » Новини спорту
12:05
Новини спорту

Футбол

22 вересня 2018 року на стадіоні «Локомотив» смт. Панютине відбувся матч ІІ туру фінальної частини Чемпіонату Харківської області по футболу серед аматорських команд 2018 року між командами «Лозова-Панютине» та ФК «Люботин».

У цьому матчі, гравці нашої команди, не тільки не збиралися віддавати очки супернику, а ще й відібрали. Гості нашого міста розпочали гру прессінгуючи нашу команду та вже на 8 хвилині відкрили рахунок. На 38 хвилині Сергій Боровик зрівнює рахунок. У другому таймі, на 53 хвилині Какадій Роман успішно реалізовує 11-ти метровий удар та виводить нашу команду вперед. На 84 хвилині «люботинці» зрівняли рахунок. Усім здавалось, що нічийним рахунком закінчится гра, але Боровик Роман на останній хвилині матчі (91 хв.) обігравши та заплутавши захисників гостей міста поставив крапку у цьому напруженому матчі, тим самим відібравши 3 очки у супротивників та випередивши їх на 1 очко. Гра закінчилася із рахунком 3:2.

Більша частина інших матчів фінальної частини цього разу закінчилися перемогою команд групи «Б». Лідер Чемпіонату команда «Вовчанськ» обіграла на виїзді Солоницівський «Енергетик» із рахунком 3:0. «Універ-Динамо ХНУВС» вдома розгромили команду «Зміїв» із рахунком 4:0. Інша Харківська команда «Металіст-1925 ЮНІОР», так само вдома, розгромили Куп’янський «Металург» із рахунком 5:1. У матчі «Цементник» (Балаклія) та харківської «Кобри» зарахована технічна поразка 0:3 (+:–), через відмову команди ФК АФ «Кобра» приймати участь у фінальному етапі Чемпіонату області по футболу, відповідно розкладу змагань їй будуть зараховані технічні поразки (–:+).

На даний час команда «Лозова-Панютине» займає 3-тю сходинку турнірної таблиці із 18-ма очками:

2

У наступній грі ІІІ туру фінальної частини Чемпіонату Харківської області по футболу 29 вересня 2018 року «Лозова-Панютине» на виїзді зустрінеться з командою ФК «Вовчанськ».

Дзюдо

22 вересня 2018 року в м. Харків відбувся Чемпіонат Харківської області серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н. Наше місто на цих змаганнях представляли вихованці відділення дзюдо ДЮСШ «Олімпія».

За результатами змагань, у ваговій категорії 23кг, вихованець Багінського В.В.  Полягай Родіон посів ІІІ місце.

Боротьба вільна

21-22 вересня 2018 року вихованці відділення боротьби вільної ДЮСШ «Локомотив» в місті Токмак Запорізької обл. взяли участь у ХХІV Всеукраїнському турнірі з боротьби вільної присвяченому пам`яті  Героя Радянського Союзу П.Матюха.

Бронзовим призером у ваговій категорії до 48 кг, став вихованець тренера – викладача Некрасова С.П. – Більовцов Іван.

Міні-футбол

23 вересня 2018 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова в рамках «Кубку Авангарду» з міні-футболу були розіграні Суперкубки І, ІІ та ІІІ ліг з міні-футболу 2018 року, суперкубки розігрувались між командами володарям Кубку з міні-футболу та переможцями Першості міста з міні-футболу відповідних ліг.

Суперкубок І ліги отримала команда «Явір-Клітка», яка обіграла із рахунком 4:1 «Балтику»;

Суперкубок ІІ ліги – перемогла команда «Фортуна», зігравши з командою «Рубін» із рахунком 1:1 (по пенальті 2:0);

Суперкубок ІІІ ліги – виборола команда «Омега», що обіграла «Колегіум» із рахунком 2:1.

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 364 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0