Головна » 2018 » Вересень » 17 » Новини спорту
12:17
Новини спорту

Футбол

15 вересня 2018 року в м. Куп’янськ відбувся матч І туру фінальної частини Чемпіонату Харківської області по футболу серед аматорських команд 2018 року між командами «Металург» (Куп’янськ) та «Лозова-Панютине».

У цьому матчі, підопічні Сергія Лученцова, не дивлячись, на далеку і важку поїздку та сильного супротивника, зіграли внічию із господарями поля із рахунком 2:2.

Забитими м’ячами відзначилися Боровик Сергій (36 хв.) та Карпенко Артем (42 хв.)

Більша частина інших матчів фінальної частини відбулися несподівано для кращих п’ятірок груп «А» та «Б» у нічию. Лідер Чемпіонату команда «Вовчанськ» обіграв вдома Балаклійський «Цементник» із рахунком 1:0.
ФК «Люботин» вдома приймав Солоницівський «Енергетик», матч якого закінчився у нічию 2:2, господарі поля лише у другій половині другого тайму змогли зрівняти рахунок. «Зміїв» прийняв вдома «Металіст-1925 Юніор» (Харків) та боротьба між обома командами була настільки напружена, що обидві команди заробили по 5 жовтих та по 1 червоній карточці, на 34-ій хвилині господарі відкрили рахунок і вже через чотири хвилини гості відповіли влучним ударом, нічия 1:1. У матчі харківських команд «Кобра» та «Універ-Динамо ХНУВС» була зафіксована технічна поразка 0:3 (–:+).

На даний час наша команда займає 4-у сходинку турнірної таблиці із 15-ма очками:

2

Наступна домашня зустріч ІІ туру фінальної частини Чемпіонату Харківської області по футболу відбудеться на стадіоні «Локомотив» смт. Панютине 22 вересня 2018 року між командами «Лозова-Панютине»  та ФК «Люботин».

Усіх любителів футболу та вболівальників запрошуємо до перегляду матчу. Початок гри о 15.00. Вхід вільний.

Дзюдо

08 вересня 2018 року в м. Харків відбувся Чемпіонат Харківської області серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. Наше місто на цих змаганнях представляли вихованці відділення дзюдо ДЮСШ «Олімпія». За результатами змагань, у своїх вагових категоріях, юнаки та дівчата повернулися додому із наступними переможними та призовими місцями:

І місця вибороли Волкова Поліна (34кг), Євдокимов Максим (60кг) – тренер Багінський В.В.;

ІІ місця – Гузова Катерина (50кг) – тренер Молодан О.О. та Соловський Арсен (26кг) – тренер Багінський В.В.;

ІІІ місце посіла Ниділько Ксенія (30кг) тренер Багінський В.В.

****

05 липня 2018 року в м. Очаків Одеської області відбувся Чемпіонат України ЦС «Динамо» з дзюдо. Лозівчанин Кравчук Денис, у ваговій категорії 55 кг, став Чемпіоном України посівши І місце.

08 вересня 2018 року в Харкові відбувся Чемпіонат Харківської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н., на якому Кравчук Денис у своїй ваговій категорії посів І місце.

Перший тренер спортсмена – тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ «Олімпія» - Багінський В.В.

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 371 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0