Головна » 2018 » Березень » 19 » Новини спорту
16:46
Новини спорту

Плавання

17 березня 2018 року  у басейні ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Юність» з плавання серед юнаків та дівчат. У змаганнях прийняли участь 102 спортсмена, у складі збірних команд: ДЮСШ (смт. Слобожанське), водно-спортивного комплексу «Юність» та ДЮСШ (м. Павлоград) та вихованці ДЮСШ «Юність» (м. Лозова).

За результатами змагань наступні вихованці ДЮСШ «Юність» посіли переможні та призові місця:

50 м. вільний:

ДІВЧАТА:                                                  ЮНАКИ:

Матяш Настя  І місце                            Малига Вячеслав І  місце

Давидкова Ліза ІІІ місце                                  Тищенко Максим ІІ  місце

Кулиш Наталія ІІІ місце                                   Пущенко Данило ІІ місце

                                                                 Тітенко Олександр ІІ місце

                                                                 Дітко Денис ІІІ  місце

                                                                 Євдокіменко Захар ІІІ місце

                                                                 Овчаренко Тимофій ІІІ місце

                                                                       Тарасенко Максим ІІІ місце

50 м.  БРАС

ДІВЧАТА:                                                  ЮНАКИ:

Кортяк Мирослава І місце                          Сальнік Владислав І місце

Баланда Олександра І місце                                   Власов Вадим І місце

Давидкова Ліза  ІІ місце                             Муський Денис ІІІ  місце

Скок Олександра ІІ місце                          Кортяк Валерій ІІ місце

Кулиш Наталія ІІ місце                              Пущенко Данило ІІ місце

Перебийніс Софія  ІІІ місце                                   Хотеєв Данило ІІІ місце 

Фіцай Вікторія ІІІ місце

50 м. БАТЕРФЛЯЙ

ДІВЧАТА:                                                  ЮНАКИ:

Гоміла Маша ІІ місце                                  Титенко Олександр І місце

Матяш Настя  ІІ місце                                 Малига Вячеслав ІІ місце

Кортяк Валерій  ІІІ місце

Ширінков Назар ІІІ місце

50 метрів Н/СПИНІ

ДІВЧАТА:                                                  ЮНАКИ:

Гоміла Марія І  місце                                  Ширінков Назар І місце

Кортяк Мирослава І  місце                         Наконечний Іван ІІ місце

Майстренко Ліза ІІ місце                           Кісляк Веніамін ІІ місце

Кісляк Ольга ІІІ місце                                Муський Денис ІІІ місце

Футбол

17 березня 2018 року в м. Харкові на стадіоні «Динамо-Арена» відбулася зустріч 8 туру зимового Чемпіонату Харківської області  з футболу сезону 2018 року між командами групи «А» «Універ-Динамо ХНУВС» та «Лозова-Панютине».

Матч завершився із рахунком 2:0 на користь господарів поля.

На даний час команда «Лозова-Панютине» посідає третю сходинку турнірної таблиці групи «А» із 14-тьма очками.

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

19

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

 

 

3-0

4:1

3:1

6:0

1:0

2:1

1:0

7

7

0

0

20:3

17

21

2

Універ-Динамо ХНУВС Харків

 

 

2:0

4:4

 

5:0

0:2

7:0

3:0

4:0

7

5

1

1

25:6

19

16

3

Лозова-Панютине

 

0:2

 

4:1

9:2

1:1

2:2

4:0

1:0

 

7

4

2

1

21:8

13

14

4

«НИВА» Скородинівка

0-3

4:4

1:4

 

3:1

 

 

1:9

3:0

3:2

7

3

1

3

15:23

-8

10

5

Цементник Балаклія

1:4

 

2:9

1:3

 

:

2:1

3:1

 

3:1

6

3

0

3

12:19

-7

9

6

ФК Зміїв

1:3

0:5

1:1

 

:

 

2:2

 

2:1

4:0

6

2

2

2

10:12

-2

8

7

ФК Рогань

0:6

2:0

2:2

 

1:2

2:2

 

 

1:3

0:2

7

1

2

4

8:17

-9

5

8

УФК-Олімпік U17 Харків

0:1

0:7

0:4

9:1

1:3

 

 

 

:

:

5

1

0

4

10:16

-6

3

9

Арена U17 Харків

1:2

0:3

0:1

0:3

 

1:2

3:1

:

 

 

6

1

0

5

5:12

-7

3

10

Квадро Первомайський

0:1

0:4

 

2:3

1:3

0:4

2:0

:

 

 

6

1

0

5

5:15

-10

3

Футзал

17 березня 2018 року  у смт. Сахновщина відбувся Міжрайонний турнір з футзалу серед ветеранів 35+. Наше місто на цих змаганнях представляла збірна команда ветеранів у складі: Білий Дмитро, Кривошеєв Євген, Гайдай Володимир, Свиридюк Сергій,  Шевченко Євген, Липовецький Олександр, Цапенко Андрій та Цапенко Олег.

За результатами змагань наша збірна команда посіла ІІІ місце.

Організаційним комітетом змагань Білий Дмитро був відзначений як «Кращий гравець турніру».

Настільний теніс

18 березня 2018 року у спортивному залі ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий Чемпіонат міста Лозова з настільного тенісу в особистому заліку, організатором якого виступила Комунальна установа «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До участі у цих змаганнях також долучились й тенісисти Близнюківського та Сахновщанського районів.

За результатами проведених зустрічей переможні та призові місця розподілилися наступним чином:

Жінки:

І місце – Коваленко Т.Г. (Лозова);

ІІ місце – Чингузова Л.В. (Лозова);

ІІІ місце – Ольшанська Т.О. (Лозова).

Чоловіки:

І місце – Авер’янов О.Ю. (Лозова);

ІІ місце – Бережний Ю.С. (Сахновщина);

ІІІ місце – Мідний В.М. (Сахновщина).

Усі переможці та призери змагань отримали грамоти та спортивні статуетки.

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 39 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: