Головна » 2017 » Грудень » 4 » Науково-практична конференція «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності»
09:14
Науково-практична конференція «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності»

29 листопада 2017 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Академією Української Преси в межах співпраці щодо реалізації «Концепції впровадження медіаосвіти в Україні» та регіональної Програми дослідно-експериментальної роботи Харківської академії неперервної освіти «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області» на 2012-2018 рр. для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів дошкільних навчальних закладів, бібліотекарів, практичних психологів, які є учасниками експерименту, а також осіб, які мають професійний інтерес до зазначеної теми, проведено обласну науково-практичну конференцію «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності», на якій відбулася презентація найкращих робіт учасників обласного фестивалю методичних наробок «Медіаосвітня скарбничка».

Від міста Лозова в конференції взяли участь Колісник В.П., завідувач ЛДНЗ№6 «Посмішка» та Григоренко В.В., вихователь-методист ЛДНЗ№6.

На конференції переможцям обласного фестивалю методичних наробок «Медіаосвітня скарбничка» вручили дипломи та книжки від Академії української преси.

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 106 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: