Головна » 2019 » Грудень » 21 » Методична студія шкільних бібліотекарів
08:16
Методична студія шкільних бібліотекарів

17 грудня 2019 року в КЗ «Лозівський ліцей №1» відбулось засідання методичної студії шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти з теми «Бібліотечний маркетинг – основний компонент ефективної діяльності шкільної бібліотеки». Бібліотекар КЗ «Лозівський ліцей№1» Оксана Костенко ознайомила присутніх з власним досвідом упровадження реклами бібліотечних послуг у практику роботи бібліотеки, запросивши учасників ММО до святкової зали для перегляду святкового дійства, який підготувала спільно з читачами бібліотеки ліцею. Потім бібліотекарі провели печа-кучу «Килим ідей», в рамках якої поділилися своїми надбаннями окреслили і заходи, які допоможуть більш ефективно працювати для поліпшення умов щодо досягнення високих успіхів в освітньому процесі.

Методист ММК Ніна Мархай надала методичні рекомендації щодо впровадження методів бібліотечного маркетингу у роботу шкільної бібліотеки, ознайомила присутніх з організацією та плануванням роботи шкільної бібліотеки на 2020 рік.

Зустріч пройшла у невимушеній та творчій атмосфері, під час якої з’явилося безліч креативних ідей та новаторських рішень.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 45 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: