Головна » 2018 » Грудень » 20 » Лозівська ЗОШ №11 – переможець виставки «Освіта Харківщини ХХІ століття»
16:34
Лозівська ЗОШ №11 – переможець виставки «Освіта Харківщини ХХІ століття»

19 грудня 2018 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулась п’ятдесят третя обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: ІКТ та STEM-технології в освітньому процесі та управлінні закладами освіти».

Тематика виставки зумовлена вимогами постінформаційної цифрової реальності, інноваційним підходом до змісту освіти, зокрема впровадження STEM-технологій та ІКТ в освітній процес, що спрямовано на формування й розвиток навчально-пізнавальних і творчих якостей особистості, удосконалення методичної віртуозності в побудові уроку.

 Свій творчий потенціал, свої кращі практики діяльності презентували педагоги Лозівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 11   у номінації  «Наскрізне застосування ІКТ в освітньому процесі»  за темою «Цифрове середовище закладу освіти – основа розвитку інформаційно-цифрової компетентності учнів».

Вітаємо колектив закладу з почесною відзнакою – Дипломом  І ступеня п’ятдесят третьої обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»!!!

       

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 41 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: