Головна » 2018 » Квітень » 13 » Чемпіонат міста з баскетболу
14:21
Чемпіонат міста з баскетболу
11–12 квітня 2018 року, в спортивному залі Лозівської загальноосвітньої школи № 7 пройшов Чемпіонат міста з баскетболу серед команд учнів закладів загальної середньої освіти міста. Цього разу за головний приз змагалися 6 команд юнаків –ЛЗОШ № 1, ЛЗОШ № 3, ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4, ЛЗОШ № 7, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ № 8», ЛЗОШ № 12.
У підсумку першими стали учні ЛЗОШ № 3 (вчитель Іщенко О.М.), друге місце вибороли юнаки ЛЗОШ № 7 (вчитель Мерзликін М.М.), третє місце посіла команда ЛЗОШ № 1 (вчителі Лисак С.А., Бугаєнко Д.В.). Команди-призери були нагороджені грамотами та спортивними кубками, учасники команд – медалями. В номінації «Найкращі гравці» - грамотами були відзначені Мамай Олександр (ЛЗОШ № 3), Посохов Сергій (ЛЗОШ № 7) та Тяпко Михайло (ЛЗОШ № 1). Спортивну статуетку «Найкращий гравець» отримав Мамай Олександр (ЛЗОШ № 3).
Змагання були організовані та проведені КУ «ЛЦФЗН «Спорт для всіх».

Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 459 | Додав: TatianaShadrina | Рейтинг: 0.0/0