Головна » Новини
Новини    3    02.06.2023     0 коментарів

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області інформує, що 09 травня 2023 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 №462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною» (далі – Постанова 462), якою запроваджено можливість батьками/особами, які їх замінюють, даної категорії дітей самостійно обирати заклад оздоровлення та відпочинку і отримувати кошти для проведення розрахунку за надані послуги. На отримання послуги мають право діти з малозабезпечених сімей та які мають соціальних статус – «діти з інвалідністю» та/або «дитина з багатодітної сім’ї» віком від 7 до 18 років, що проживають і отримують допомогу, як малозабезпечена сім’я. Дія проєкту розпочалась з 01 червня 2023 року. Щоб скористатися послугою, необхідно перевірити дані щодо включення родини до переліку отримувачів послуги з оздоровлення та відпочинку дітей в одному із таборів, які розташовані в карпатському регіоні. Для цього необхідно зайти на інтернет-ресурс «е-Оздоровлення» за посиланням https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-healthПеревірка здійснюється за персональними даними отримувача які вводяться у відповідну форму. Введення даних завершується натисканням кнопки ПЕРЕВІРИТИ В ПЕРЕЛІКУ. Якщо особу знайдено в переліку, то з’являється повідомлення: «Особу з такими даними знайдено». Після цього необхідно виконати покрокову інструкцію опубліковану нижче форми перевірки. Відділ молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області.

Новини    90    26.05.2023     0 коментарів

Шановні діти, колеги, батьки нашої рідної Лозівщини!

 Вітаю вас із завершенням навчального року – святом Останнього Дзвоника! Багато пройдено, вивчено, витримано. Цей рік нас згуртував, вкотре довів  нашу силу та міць, продемонстрував  високі  результати та досягнення.

Безмежно вдячна ЗСУ за можливість обійняти наших дітей, за можливість бути у себе на рідній землі, за можливість навчати і навчатись,

Особливі слова подяки адресую батькам, які спонукали дітей до науки, і педагогам, які попри всі негаразди, в різних  умовах надавали якісні знання.

Маю велику надію, що наші випускники побудують  власну успішну долю, отримають гарну сучасну освіту, вірно оберуть професійне спрямування та змінять нашу країну на краще.

Бажаю всім дітям та дорослим  безпечних та мирних канікул, яскравих переможних світлин, енергії літнього сонця, нових сил для нового навчання.

Миру нам усім та щасливої життєвої долі нашим дітям! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 З повагою,

начальник Управління освіти, молоді та спорту                   Вікторія УРВАНЦЕВА

Новини    10    24.05.2023     0 коментарів

17–19 травня 2023 року відбулася  ХIV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в онлайн режимі.

На конкурс подано 384 роботи. Експертну оцінку якості робіт проводили

науковці та фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук

України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

 У номінації «Збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу шляхом розвитку стресостійкості» Комунальний заклад «Краснопавлівський заклад дошкільної освіти (ясла- садок) комбінованого типу «Оленка» Лозівської міської ради Харківської області (директор Дудченко Рита Володимирівна) нагороджено СРІБНОЮ медаллю.

Вітаємо переможців!  Тримаємо освітній фронт! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Новини    27    19.05.2023     0 коментарів

Управління освіти, молоді та спорту надсилає рекомендації Міністерства освіти і науки України від 16.05.2023 №1/6900-23 «Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул».

Просимо організувати відповідну роботу. Питання щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час весняних канікул тримати на постійному контролі.

Новини    13    18.05.2023     0 коментарів

Шановні колеги!

Щиро вітаю всіх вас з цим красивим та важливим українським святом – Днем Вишиванки!

Сьогодні це свято актуальне, як ніколи, адже вишиванка — це символ українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність та розуміння себе.

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна та її символи!

У цей святковий день хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати нашу Україну та робити її цілісної, успішною та процвітаючою.

Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Зі святом!

 

Новини    23    08.05.2023     0 коментарів

  Сьогодні в Україні, так само як у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, вшанування всіх борців із нацизмом та жертв війни.

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. 

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.

Після перемоги у російсько-українській війні наша держава та український народ отримають нове державне свято перемоги над рашизмом – сучасним нацизмом, що об’єднає все суспільство.

Вічна і світла пам'ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам'ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.

Слава захисникам України різних часів! Слава Україні! 

Новини    33    28.04.2023     0 коментарів

        У закладах освіти Лозівської громади проведено заходи  до дня пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму всіх причетних до ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

Перегляд на проведені заходи за лінком: ліцей №3, ліцей №4, ліцей №5, ліцей №7, ліцей №8, ліцей №10, ліцей №11, ліцей №12, Панютинський ліцей, Краснопавлівський ліцей.

Новини    46    25.04.2023     0 коментарів

Відповідно до Плану роботи Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради на 2023 рік у закладах освіти тривають заходи з цивільного захисту. У межах місячника з цивільного захисту, метою якого є системна підготовка дітей та учнівської молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій, на базі КЗ "Панютинський ліцей" проведено у форматі онлайн показовий день цивільного захисту (ознайомитись) та показовий Тиждень безпеки дитини на базі КЗ "ЛЗДО №10"

До проведення заходів заклади залучають фахівців ДСНС, Національної поліції, медичних працівників, практичних психологів, фахівців з мінної безпеки та Товариства Червоного хреста в Україні.

Новини    61    25.04.2023     0 коментарів

       У межах реалізації всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є системна підготовка дітей та учнівської молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій, на базі  Лозівського ліцею №12  відкрито перший у нашій громаді клас безпеки.

         У кабінеті обладнані зони домедичної допомоги, психологічного розвантаження, ігрова зона для дітей молодшого шкільного віку.

         Зважаючи на те, що культура застосування заходів пожежної безпеки закладається з дитинства, основний напрямок роботи – це навчання дітей різного віку.

         Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

         До роботи у класі безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися фахівці ДСНС, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, фахівці з мінної безпеки та Товариства Червоного хреста в Україні.

         Створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, створення безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні.

         Протягом року планується забезпечити роботу ще 9-ти класів безпеки у закладах освіти громади.

Новини    24    14.04.2023     0 коментарів

Дорога  освітянська  родино!

Щиро вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

У день найсвітлішого православного свята прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення! Бажаю, щоб цей день став початком нового і світлого життя! З давніх-давен цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

Хай диво Християнського Воскресіння надихає вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю ваші серця, а переможний дух надії додає вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! 

 Нехай Господь береже вас і ваших рідних! Зі святом великого Великодня! Христос Воскрес!

Новини    28    04.04.2023     0 коментарів

Комунальний заклад «Лозівська станція юних натуралістів» Лозівської міської ради організував та провів благодійну акцію «Щаслива лапа» (фотоматеріали можна переглянути за лінком).

Акція тривала з 1 по 31 березня 2023 року та мала за мету покращати життя сотні тварин, які не мають господарів і перебувають у приватних міні-притулках нашої громади. Їх близько 230 особин. Ними опікуються волонтери: Полюхович Олена В’ячеславівна (притулок «Хатинка для тваринки» для 56 собак та 51 кішок); Лісіна Наталія Степанівна ( притулок для 70 котів); Дмитренко Наталія Іванівна (притулок для 20 котів, постійно підгодовує бездомних тварин); Барабаш Марина Вікторівна (притулок для 30 котів та 5 собак); Бєлік Тетяна Анатоліївна (притулок для 16 котів і 3 собак).

За підсумками акції було зібрано та передано в притулки: 330 кг круп (вівсяна, пшенична, рис, пшоно); 167 кг сухих та вологих кормів; 77 кг наповнювачів для туалетів; медикаменти, іграшки, предмети догляду та ін.

Від імені волонтерів висловлюємо подяку за добрі справи дітям, учнівській молоді, педагогам, батькам, небайдужим мешканцям і гостям нашої громади, які не залишилися байдужими, приєдналися до благодійної акції та підтримали чотирилапих в притулках!

Новини    30    17.03.2023     0 коментарів

Шановні працівники й ветерани комунальної галузі!
Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу області, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів тощо.

Зичимо вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.
Зі святом вас!

Новини    34    24.02.2023     0 коментарів

Лозівську громаду на обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Фізична культура» представляла вчителька Комунального закладу «Лозівський ліцей №5 «Лінгва» Олена ПАВЛЕНКО.

На підставі підсумкових зведених оціночних листів першого туру, згідно з рейтингом балів, набраних конкурсантами на IІ (фінальному) етапі, Олена Сергіївна посіла ПЕРШЕ місце та визначена КРАЩИМ вчителем фізичної культури Харківщини, і вже через місяць пані Олена представлятиме регіон на Всеукраїнському етапі конкурсу!

Щиро вітаємо Олену ПАВЛЕНКО з перемогою в одному з найпрестижніших фахових конкурсів та щиро віримо, що нові, вражаючі перемоги попереду!

Новини    104    28.11.2022     0 коментарів

Коментар Олени СВЯТЕНКО, заступниці директора департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, для Суспільне Новини щодо можливостей організації освітнього процесу у школах в умовах перебоїв електропостачання.

Через аварійні відключення електроенергії внаслідок ракетних обстрілів росією критичної інфраструктури українські школярі вимушені здобувати освіту в темряві. Багатьох батьків цікавить питання, як допомогти дитині продовжувати навчатися в умовах відсутності світла. 

Спеціалісти Державної служби якості освіти України (ДСЯО) дали кілька рекомендацій, як ефективно налагодити процес навчання.

Основна рекомендація ДСЯО стосується чергування режимів синхронного та асинхронного навчання.

В умовах дистанційного навчання:

  • не менше ніж 30% віддаленого формату навчання має відбуватися синхронно; решту тем можна розглянути в асинхронному режимі (учні опрацьовують матеріали на онлайн-платформах самостійно, коли мають до них доступ);

  • після епідемії на коронавірус учителі з 2020 року наповнюють «папки» своїх дисциплін на освітніх платформах закладів освіти. Отже, напрацьована певна база, якою учні можуть користуватися зараз;

  • учителям варто переглянути, які теми можливо об'єднати, інтегрувати з темами інших предметів, віддати на самостійне опрацювання учням, а які — розглядати лише синхронно.

Постійні моніторинги дозволяють учителям з'ясувати, які теми засвоєні на належному рівні, а які потребують доопрацювання.

Для того, щоб надолужити слабко засвоєний матеріал, можна використовувати резервні години, передбачені кожною навчальною програмою.

На допомогу учням сторено сервіс “Домашка”, який можна обрати в чат-боті “Давай поспілкуємося”, щоб обговорити зі спеціалістами складні домашні завдання. Чат-бот доступний за посиланням.

Бот пропонує дитині таку опцію спілкування: “Чат “Domashka” від “Let’s chat” допоможе тобі із виконанням домашніх завдань у будні, з понеділка по п’ятницю, з 14:00 до 16:00″.

Фахівці не робитимуть за учнів їхні домашні завдання, але допоможуть розібратися із ними разом.

Сервіс розрахований на дітей 7–17 років, які зіштовхнулися зі складними завданнями чи вправами.

 

1 2 3 ... 15 16 »