Головна » Архів матеріалів

22 лютого 2017 року в Лозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 проведено семінар для вчителів основ здоров’я за темою «Формування життєвих навичок на уроках основ здоров’я в контексті програми «Вчимося жити разом».

Вчителі загальноосвітніх навчальних закладів розглянули теоретичні аспекти структури особливостей та методики проведення тренінгових навчальних занять програми «Вчимося жити разом» та удосконалили знання про педагогічну технологію здорового способу життя. Свій досвід роботи презентувала вчитель основ здоров’я ЗОШ № 12 Кулєшова О.Ф.

Спортивні заходи    433    23.02.2017     0 коментарів

19 лютого 2017 року в Харкові відбувся відкритий Чемпіонат Харківської області серед дітей та юнаків з Таїландського боксу. Вихованці гуртка «Таїландський бокс» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради вибороли на ньому 7 золотих та 3 срібних медалі. Керівник гуртка – Полевиков Володимир Миколайович.

Загальновідомим є вислів: «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина». Та багатство, втілене в скарбниці інших мов, залишиться для людини недосяжним, якщо вона не оволоділа рідною мовою, не відчула її краси. Мова – це духовне багатство народу, історія життя наших далеких предків, наш родовід, колискова, яку співала нам у дитинстві матуся.

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено в листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО заради захисту мовної й культурної багатоманітності.

З метою вшанування рідної мови 935 учнів Лозівських загальноосвітніх навчальних закладів написали «диктант єдності» українською та російською мовами на тему «Україна – наша земля, наша Батьківщина».

Дошкільна освіта    422    22.02.2017     0 коментарів

21 та 22 лютого 2017 року у ІІ (практичному) етапі міського туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» взяли участь конкурсанти із ДНЗ №6 вихователь-методист Григоренко В.В. та вихователь груп загального розвитку Шмид С.М.

Під час проведення практичних заходів педагоги мали змогу продемонструвати фахову, методичну та психолого-педагогічну компетентність, особистісні якості.

356    22.02.2017     0 коментарів

Боротьба вільна

18-19 лютого 2017 року в м. Краматорськ Донецької обл.. відбувся XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2008 р.н., присвяченого 28-ій річниці виводу військ з Афганістану, в якому прийняли участь вихованці відділень боротьби вільної Лозівських ДЮСШ «Локомотив» та «Юність», які привезли додому переможні та призові місця у своїх вагових категоріях:

Вихованці ЛДЮСШ «Локомотив» посіли:  І місця – Рілля Альбіна (44кг), Твердохліб Максим (35кг), Соловей Іван (38кг) та Сімошенко Дмитро (38кг) виборов  ІІІ місце (тренер Некрасов С.П.)

Вихованці ЛДЮСШ «Юність» посіли: І місце – Гавричков Максим (27кг), ІІ місце – Бардюжа Дмитро (59кг) та ІІІ місця – Мальсагов Батирхан (42кг), Мовчан Владислав (32кг), Бардюжа Данило (53кг) та Глазко Афіна (34кг).

****

18 лютого 2017 року у спортивному залі ЛДЮСШ «Локомотив» відбувся відкритий Чемпіонат ЛДЮСШ «Локомотив» з боротьби вільної серед юнаків 2007-2008 років народження. У Чемпіонаті прийняло участь близько 50 юнаків – Близнюківський р-он, СОК «ГрандСпортЕліт», ЛДЮСШ «Локомотив» та «Юність».

Вагові категорії:

... Читати далі »
386    20.02.2017     0 коментарів

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів і планового проведення державної атестації, з 30.01.2017 по 10.02.2017 проведена державна атестація Лозівського навчально-виховного комплексу №10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області.

На підставі висновку атестаційної комісії від 10.02.2017, Протокол №3, наказу Управління освіти, молоді та спорту від 20.02.2017 № 111 «Про результати державної атестації Лозівського навчально-виховного комплексу №10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області» встановлено: освітні послуги, що надаються Лозівським навчально-виховним комплексом №10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області відповідають державним стандартам дошкільної освіти, початкової загальної освіти, базової загальної освіти, повної загальної середньої освіти. Визнати Лозівський навчально-виховний комплекс №10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області атестованим.

20 лютого в районному будинку культури за участю керівників міста та району, учасників АТО, волонтерів, представників громадських організацій та учнівської молоді міста відбулись заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Представники міської ради старшокласників «Нова хвиля» провели патріотичну лідерську акцію «Ми – українці». Загиблих Героїв Небесної Сотні присутні вшанували хвилиною мовчання.

В закладах освіти міста проведено зустрічі з учасниками бойових дій, під час яких учні переглянули відео матеріали присвячені подіям, які відбулись на Майдані Незалежності, виставку малюнків та відвідали виставку літератури.

Дошкільна освіта    466    17.02.2017     0 коментарів

17 лютого 2017 року розпочався ІІ (практичний) етап міського туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини». У практичному етапі візьмуть участь конкурсанти: Каменюка Н.О. (ДНЗ №11), Шмид С.М.(ДНЗ №6), Ворожейкіна Н.О. (ДНЗ №3), Пінчук В.В.(ДНЗ №7), Григоренко В.В. (ДНЗ №6).

Першою продемонструвала на практиці свій рівень педагогічної майстерності та власні педагогічні надбання вчитель-логопед ДНЗ№11 Каменюка Наталія Олексіївна.

Виховна робота    448    17.02.2017     0 коментарів

З метою профілактики захворювання на туберкульоз та ознайомлення молоді з загальними відомостями про хворобу 16.02.2017 року о 14.00 для учнів Лозівського ліцею №4, фахівцями Лозівського міського центру молоді Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради була організована година спілкування за темою: "Профілактика туберкульозу". Бесіду для учнів провела головний лікар ОПТД № 6 м. Лозова Кушнарьова Ірина Олександрівна.

Відповідно до річного плану роботи МК Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради 16 лютого 2017 року в актовій залі відбулося IV засідання методичної ради.

Члени методичної ради заслухали та схвалили досвіди роботи педагогічних працівників, які претендують на присвоєння (відповідність) звання «вихователь-методист», «учитель-методист» та «старший учитель». Рішенням методичної ради представлені досвіди занесені до картотеки ефективного педагогічного досвіду Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

Методист Мархай Н.Ф. доповіла про підсумки участі педагогів міста в міському етапі фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів і наголосила, що із 31 запропонованого сайту на обласний конкурс відібрано 21.

Завідувач методичного кабінету Чилова Л.Г. доповіла про підсумки участі педагогів міста в обласному етапі професійного конкурсу «Учитель року-2017».

Методист Бондаренко Л.В. надала рекомендації щодо оформлення атестаційних справ у 2017 році.

З матеріалами методичної ради можна ознайомитися тут.

Дошкільна освіта    470    17.02.2017     0 коментарів
16 лютого 2017 року в Управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради відбулося засідання журі І (міського) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини». З результатами І (теоретичного)етапу міського конкурсу можна ознайомитись тут.
355    17.02.2017     0 коментарів

15.02.2017 року в спортивному залі Лозівського ліцею №4 відбувся парад закриття Чемпіонату міста з волейболу серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше.

9 команд дівчат ЗНЗ (ЛЗОШ №1, ЛЗОШ №3, ліцей №4, ЛЗОШ №7, НВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», НВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №11, ЛЗОШ №12, ПЗОШ №1) змагалися між собою за звання Чемпіона міста з волейболу серед дівчат.

Вперше у цьому році за звання Чемпіона міста з волейболу серед юнаків змагалися 6 команд ЗНЗ (ЛЗОШ №3, ліцей №4, НВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», НВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №12, Лозівська гімназія).

... Читати далі »
573    15.02.2017     0 коментарів

З метою залучення дітей та учнівської молоді до еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності 13 лютого 2017 року у Лозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» за темою «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

Учнівський колектив ЛЗОШ № 7 «Екобджілки» продемонстрував свій авторський сценарій та оригінальний виступ перед широким загалом.

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся мітинг біля пам’ятного знаку загиблим в Афганістані. Керівники міста та району, депутати, представники структурних підрозділів міської ради, учасники бойових дій, педагогічні працівники та учнівська молодь міста вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим в Афганістані.

В закладах освіти міста проведено зустрічі з учасниками бойових дій, в бібліотеках створена викладка літератури «Болюча пам'ять Афганістану», виставка малюнків «Мій біль – Афганістан». Учні старших класів міста переглянули документальні та художні фільми, які присвячені бойовим діям на території інших держав.

390    15.02.2017     0 коментарів

14 лютого 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету і журі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», на якому було підбито підсумки ІІІ етапу та визначені переможці конкурсу.

За рішенням фахового журі переможцем другого (обласного) туру конкурсу стала Носова Вікторія Володимирівна, учитель Лозівського НВК № 10 «ЗНЗ-ДНЗ» Лозівської міської ради у номінації «Інформатика».

У квітні 2017 року Вікторія візьме участь у третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Бажаємо їй успіхів та подальших перемог.

« 1 2 ... 95 96 97 98 »