Головна » Архів матеріалів
Новини    75    28.04.2022     0 коментарів

Вітаємо Гайдаржу Кіру, ученицю КЗ «Смирнівський ліцей» Лозівської міської ради,                    і Середу І. В., учителя української мови та літератури, з перемогою у всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра». За рейтингом експертного оцінювання учениця посіла І місце в номінації «Проза» у віковій категорії 10-13 років серед 634 учасників даної номінації. Робота Кіри «Благословенна будь, рідна земле..» вирізнялася новизною та оригінальністю творчого задуму, мала художньо-мистецьку цінність та високий рівень літературного викладу. Нехай могутнє Франкове Слово єднає усіх у велику інтелектуальну українську родину!

Управління освіти, молоді та спорту міської ради інформує, що з 15 березня до освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської територіальної громади можна долучитися учням з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб.

Для цього одному з батьків дітей із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб необхідно звернутися із заявою до найближчого закладу загальної середньої освіти в залежності від їхнього місця перебування.

Навчання може бути організовано за різними формами навчання.

Новини    690    14.03.2022     0 коментарів

Міністерство освіти створило єдиний Всеукраїнський онлайн-розклад для організації дистанційного навчання школярів в умовах війни.

Розклад розроблено для учнів 1–11 класів. Він працює на основі Google-календаря, до якого матимуть доступ усі охочі.

Для опрацювання кожної навчальної теми запропоновано відповідні матеріали Всеукраїнської школи онлайн (відеоуроки, конспекти, тестові завдання).

Для зручності навчання в складних воєнних умовах користувачі мають змогу завантажити мобільний застосунок Всеукраїнської школи онлайн. Також функціонуватиме кабінет учителя для підтримання дистанційного зв'язку з учнем.

Окрім того, школярі зможуть переглядати трансляції телеуроків на телеканалах Суспільне, Піксель, Плюсплюс і на платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ. Розклад цих занять буде оприлюднено на офіційних каналах МОН і на телеканалах.

Перейти до онлайн-розкладу.

Новини    86    08.03.2022     0 коментарів

 Шановні та поважні колежанки! Щиро та від усього серця вітаю Вас зі святом Весни, ніжності, оновлення та краси! Сучасна жінка – це не тільки мати і берегиня, а й рятівниця і захисниця. Сучасна жінка – законодавиця не тільки у моді, а й у реформуванні освіти країни. Сучасна жінка не потребує поблажливості і зверхності, а завжди варта поваги і захоплення. Сучасна жінка – це як про розум, так і про стійкість та силу. Дякую кожній лозівчанці, яка лікує, рятує, захищає, навчає і щодня робить Україну кращою. Дякую, що в нинішніх перепетіях знаходите сили підбадьорювати, підтримувати, надихати на подвиги на фронті й в тилу! Спокою і миру, радості в очах, любові в серці, сонячних і яскравих днів! Мрійте, досягайте мети і змінюйте світ! З вами Україна була, є і буде непереможною. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою

 начальник Управління освіти,

молоді та спорту  Вікторія Урванцева

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» , який підтримано Верховною Радою.

Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

МОН закликає громадян зберігати спокій і розсудливість. Всі заклади освіти, за можливості, здійснюють навчання в дистанційній формі. Ми просимо Вас залишатися вдома.

Докладніше

         

На базі Комунального закладу «Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди річниці  виведення військ із Республіки Афганістан організовано виставку– конкурс дитячого малюнку «Мій біль - Афганістан». В ній взяли участь учні та вихованців закладів загальної середньої  та позашкільної освіти Лозівської громади.

Новини    387    07.02.2022     0 коментарів

До уваги керівника закладу освіти! На сайті МОН оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації.

«Абетка безпеки» https://abetka.dsns.gov.ua/, розроблена ДСНС, з можливістю встановлення відповідного мобільного bit.ly/34uzVEe додатку на смартфон.

Рекомендований вміст тривожної валізи – доступний за посиланням bit.ly/3L9Ih4P.

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблена Міністерством культури та інформаційної політики – доступна за посиланням bit.ly/3glrDRI.

Посібник «Супергерої безпеки», створений дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз – за посиланням bit.ly/32Wwdmm. У посібнику йдеться про те, як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти у різних ситуаціях. У своїх рекомендаціях Світлана Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.

Спортивні заходи    110    03.02.2022     0 коментарів

03 лютого 2022 року в Лозівській громаді відбувся Чемпіонат з настільного тенісу серед співробітників 9-го Державного пожежно-рятувального загону в парному розряді. Під час урочистого відкриття змагань було проведено Всеукраїнську церемонію підняття Олімпійського прапору з нагоди відкриття ХХІV зимових Олімпійських Ігор. У змаганнях взяли участь 15 команд. 

І місце вибороли Большак А. та Боровик С.

ІІ місце – Ліверець С. та Черноморець М.

ІІІ місце посіли Александров В. та Маслій Ю.

Кращим гравцем Чемпіонату було визначено Черноморця М.

Комунальна установа «Спорт для всіх»  вітає призерів Чемпіонату та дякує всім учасникам за активну позицію та підтриму Олімпійського руху.

 

Управління освіти, молоді та спорту міської ради інформує, що відповідно до рішення місцевої КТЕБ та НС Лозівської міської територіальної громади (протокол №1 від 28.01.2022), керівникам закладів освіти та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради рекомендовано:

1. Забезпечити посилення протиепідемічних заходів на період карантинних обмежень у закладах освіти та установах, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області, в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, ГРВІ.

2. Рекомендувати закладам загальної середньої (1-11 класи) та позашкільної освіти організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 31.01.2022 по 13.02.2022.

3. Роботу закладів дошкільної освіти організувати у звичайному режимі із дотриманням карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).  

4. Рекомендувати керівникам закладів дошкільної (керівникам закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами) приймати рішення про організацію роботи у дистанційному режимі при перевищенні (наближенні) відсотка захворюваності дітей допустимого епідемічного порогу.

5. Інклюзивно-ресурсним центрам, КУ «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», Лозівському центру молоді забезпечити роботу закладів із дотриманням карантинних обмежень, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 (із змінами).    

6. Заборонити вхід та перебування в закладах освіти сторонніх осіб, без попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу освіти.

21 січня 2022 року в Управлінні освіти, молоді та спорту відбувся конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лозівської міської ради Харківської області.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол №2 від 21.01.2022 року) переможцем конкурсу визнано Акименка Владислава Володимировича.

Дошкільна освіта    118    25.01.2022     0 коментарів

24 січня 2022року на базі Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради проведено семінар-практикум для асистентів вихователів та вихователів інклюзивних груп закладів дошкільної освіти Лозівської міської територіальної громади. Під час семінару учасники ознайомилися з новими організаційними вимогами щодо впровадження інклюзивного навчання, розглянули оновлену типологію освітніх труднощів та рівнів підтримки дитини з особливими освітніми потребами; обговорили актуальні питання щодо встановлення категорій (типів) особливих освітніх потреб (труднощів) та визначення рівня підтримки в освітньому процесі.

На захід було запрошено директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області Шаламову Оксану Анатоліївну, яка акцентувала увагу присутніх на змінах та нововведеннях які регулюють і посилюють співпрацю між закладами освіти та інклюзивно-ресурсним центром. Фахівцем інклюзивно-ресурсного центру було надано практичну допомогу з питань роботи у Всеукраїнській системі автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів, відповідно до нових вимог.

 

МЦППіСР    114    24.01.2022     0 коментарів

24.01.2022 фахівці психологічної служби, взяли участь у Методичному колоквіумі Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» «Організаційно-методична веб-конференція в межах реалізації Указу Президента України щодо створення безпечного та здорового освітнього середовища за темою «Організація діяльності закладів освіти до Всеукраїнського проєкту «Безпечна і дружня до дитини школа» з презентацією досвіду роботи за проєктом «Безпечна і дружня до дитини школа»:

- Комунальний заклад «Лозівський ліцей №1» - практичний психолог Трачук Л.А.;

- Комунальний заклад «Лозівський ліцей №3» - заступник директора з навчально-виховної роботи Поляцкова Н.В.;

- Комунальний заклад «Лозівський ліцей №5 «Лінгва» - практичний психолог Вдова Н.П..

Новини    120    21.01.2022     0 коментарів

Згідно з протоколом № 1 від 20 січня 2022 року засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лозівської міської ради Харківської області, затвердженої наказом Управління освіти, молоді та спорту від 29.12.2021 № 492, до участі у конкурсному відборі допущено одного кандидата:

Акименка Владислава Володимировича, на сьогодні працює на посаді заступника директора з виховної роботи Комунального закладу «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області та художнього керівника Миролюбівського сільського Будинку культури, має повну вищу освіту, у 2015 році закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди та здобув кваліфікацію історика, викладача історії, педагогічний стаж 10 років.

« 1 2 3 4 5 ... 97 98 »