Головна » Архів матеріалів

Міністерством освіти і науки України розпочато доставку до регіонів нових підручників для учнів 3-го класу закладів загальної середньої освіти.

Станом на 10.08.2020 Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради отримало13 найменувань нових підручників для учнів 3-го класу закладів загальної середньої освіти у кількості 4285 примірники.

Автор(и)

Назва

Клас

1

Заїка А.М., Тарнавська С.С.

Математика. Частина 1

3

2

Заїка А.М., Тарнавська С.С.

Математика. Частина 2

3

3

Вашуленко М.С. та ін

Українська мова та читання. Частина 1

3

4

Вашуленко М.С. та ін.

Українська мова та читання. Частина 2

3

5

Воронцова Т.В., Пономаренко В.С.

Я досліджую світ. Частина 1

3

6

Воронцова Т.В., Пономаренко В.С.

Я досліджую світ. Частина 2

3

7

Корнієнко М.М., Крамаровська С.М.

Я досліджую світ. Частина 2

3

8

Масол Л.М., Гайдамака О.В.

Мистецтво

3

9

Мітчелл Г.К., Марілені Малкогіанні

Англійська мова (з аудіосупровідом)

3

10

Пухта Г. та ін.

Англійська мова (з аудіосупровідом)

3

11

Карпюк О.Д.

Англійська мова (з аудіосупровідом)

3

12

Волощенко О.В. та ін.

Я досліджую світ. Частина 1

3

13

Волощенко О.В. та ін.

Я досліджую світ. Частина 2

3

 

Анонси заходів    25    17.08.2020     0 коментарів
Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру - 0.5 ст.; навантаження на 1 ставку складає 40 годин на тиждень.

вчителя-реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру - 0.75 ст.; навантаження на 1 ставку складає 40 годин на тиждень.


Місце знаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради: Харківська обл., м.Лозова, мікрорайон 4, буд.23.
Вимоги до кандидатів на посади фахівців:
- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», за спеціалізацією вчителі лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог, олігофренопедагог);
- стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- резюме у довільній формі;
- копію паспорта громадянина України;
- копію картки платника податків;
- копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію трудової книжки;
- згоду на збір та обробку персональних даних;
- за бажанням конкурсанта інші документи, не передбачені переліком.
Документи приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору, в термін з 17 серпня по 26 серпня 2020 року за адресою: м.Лозова, мікрорайон 4,буд.23, Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради (контактна особа: Шаламова Оксана Анатоліївна, тел. 0992779455, e-mail: irc_lmr@ukr.net)
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
Конкурс відбудеться 28 серпня 2020 року за адресою: м.Лозова, мікрорайон 4, буд.23, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради, 2-й поверх, каб. 1.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається контактною особою конкурсантам особисто.
Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»
Лозівської міської ради О.А.Шаламова
Виховна робота    29    06.08.2020     0 коментарів

Для Вас літо – час нових тривог, адже сучасний світ сповнений спокус і завуальованих ризиків, які не такі очевидні на перший погляд, але від цього не менш небезпечні.

Дитина влітку частіше залишається без нагляду, і якщо вже ми не завжди можемо бути поруч, то просто зобов’язані навчити дитину убезпечувати себе. Вона повинна вміти розпізнавати зло, поганих людей і знаходити оптимальний вихід із будь-яких ситуацій.

Батьки або, у відповідних випадках, законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування (ч. І cт.18 Конвенції про права дитини). Разом із статусом батьківства на кожного із батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини (ст.12 р. ІІІ Закону України «Про охорону дитинства»).

Отже, мусимо пам’ятати, що відповідальність за життя і здоров’я дітей, в тому числі і в літній період, повністю лежить на батьках. Так, треба визнати, що за час, поки дитина була в школі чи дитячому садочку, багато батьків втратили пильність і не настільки включені у процеси розуміння того, що відбувається з їхніми дітьми за їхньої відсутності. Багатьох батьків навіть лякає літній період.

Безпека дитини складається з двох окремих спектрів. Перший – це фізична безпека, що передбачає правила поведінки на воді, правила, пов’язані з перегрівом і отруєннями організму, наявність вміння поводитися з комахами і тваринами, правила гігієни і поведінки на дорозі, на вулиці, в лісі. Другий спектр – правила психологічної безпеки, які передбачають можливість і умови спілкування з новими людьми, вміння вибудовувати правильні межі особистої безпеки і перебування дитини в зоні психологічного комфорту, що виключає насильство.

Нагадуємо, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту» батьки несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, у позанавчальний час та під час учнівських канікул.

Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, дітям віком до 18 років забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання влітку після 22.00 години, в осінньо-зимово-весняний період – після 21.00 години.

Дітям забороняється відвідувати дискотеки після вказаного часу.

Дітям заборонено займатися тютюнопалінням, вживати спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні і пиво. Криміналом є вживання і розповсюдження наркотичних засобів.

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах дітям заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до виповнення 14 років. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється при виповненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім не дозволяється купатися у водоймах.

Забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків.

Шановні батьки! Попередьте своїх дітей про заборону торкатися незнайомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними, торкатися обвислих чи лежачих електропроводів.

Нагадайте дітям про правила поводження з електро- та газоприладами, про правила пожежної безпеки. Нагадайте правила збереження життя під час грози. Не допускайте самостійного збирання та вживання дітьми грибів. Контролюйте зв’язки дітей з незнайомими особами, новими друзями.

Контролюйте вільний час своїх дітей!

Виховна робота    26    30.06.2020     0 коментарів

1. Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.
2. Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.
3. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.
4. Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
5. Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.
6. Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.
7. Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.
8. Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.
9. Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.
10. Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

Правила безпеки на воді.
Варто пам'ятати, що основними умовами безпеки є:
• правильний вибір і обладнання місць купання;
• суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах на воді

ПІД ЧАС КУПАННЯ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
• залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
• стрибати у воду з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього;
• пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів;
• використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання;
• плавати на плавзасобах у місцях, відведених для купання;
• вживати спиртні напої;
• забруднювати воду і берег, прати білизну й одяг у місцях, відведених для купання;
• підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання;
• допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг у воді;
• подавати помилкові сигнали небезпеки, заходити глибше, ніж по пояс людям, які не вміють плавати.

НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ НА ВОДІ:
• покладіть постраждалого на спину, на тверду поверхню;
• однією рукою відкрийте йому рота, пальцями іншої руки, завернутими у салфетку або носову хустинку, видаліть з порожнини рота пісок, мул та інше;
• рукою, підкладеною під потилицю, максимально розігніть хребет в шийному відділі, за підборіддя висуньте вперед нижню щелепу, утримуючи її в такому положенні однією рукою, другою стисніть крила носу;
• наберіть повітря у свої легені, щільно охопіть відкритий рот пацієнта та зробіть пробне вдування повітря в його легені, водночас "краєм ока" контролюйте підіймання грудної клітки. Якщо щелепи постраждалого щільно стиснуті або є пошкодження щелепи, язика, губ, проведіть штучну вентиляцію не методом "рот в рот", а "рот в ніс", затискаючи при цьому не ніс, а рот. Кількість вдувань - 16-20 за хвилину;
• для зовнішнього масажу серця розташуйтесь збоку від хворого; основу долоні однієї кисті руки покладіть на передньо-нижню поверхню грудини, основу другої долоні в поперек першої, розігніть руки в ліктьових суглобах. Робіть ритмічні поштовхи всією масою тулуба, зміщуючи грудину в напрямку до хребта з частотою 80-100 рухів за хвилину;
• у випадку, коли рятувальник один, співвідношення кількості вдувань до натискувань на грудину 1:5, якщо рятувальників двоє - 2:15;
• через кожні 2 хвилини серцево-легеневу реанімацію необхідно на декілька секунд припинити для перевірки, чи не з'явився пульс на сонних артеріях. Масаж серця та штучну вентиляцію легень необхідно проводити до відновлення дихання, пульсу, звуження зіниць, покращення кольору шкіри.

Правила поведінки біля водоймищ
1. Не загоряй надто довго — перегрієшся і отримаєш сонячний удар.
2. Не купайся і не пірнай у воду після тривалого перебування на сонці, тобі може стати погано. Купатися краще вранці або ввечері, коли тепло, але не можна перегрітися.
3. Ніколи не пірнай у незнайомих місцях! Тут може виявитися неглибоко, а інколи на дні лежать гнилі колоди, гостре каміння, об яке можна поранитися, та густі водорості, у яких легко заплутатися.
4. Не грай у тих місцях, звідки легко впасти у воду.
5. Не влаштовуй у воді ігор, пов'язаних із захватами.
6. Не вирушай у плавання на самодільних плотах.
7. Не ходи купатися на водоймища без супроводу дорослих.
8. Не запливай на глибоке на надувних матрацах та кругах.

Дитячий травматизм
«Бережи свої очі!»
1. Не торкайся очей брудними руками, рукавами одягу тощо. Якщо в око потрапила порошинка, його треба промити кип'яченою водою, а коли це неможливо — видалити її чистим носовичком.
2. Дотримуйся правил безпеки під час роботи у майстерні або виконуючи хатню роботу.
3. Не нахиляйся низько над каструлею з окропом або сковорідкою, на якій шкварчить масло.
4. Будь дуже обережним із пральним порошком, розчинами для миття посуду та іншими хімічними речовинами. Перед застосуванням зверни увагу, на їхню упаковку — на ній має бути написано, як поводитись, якщо така речовина потрапила в очі.
5. Обережно поводься із гострими предметами під час гри! Розмахуючи палицею перед обличчям товариша, ти можеш випадково поранити йому око.
6. Будь уважним під час прогулянок та забав. У лісі чи в саду око може поранити гостра гілка.
7. Якщо ти сильно пошкодив око, негайно звернися до лікаря!

Користування громадським транспортом
1.Посадка в громадський транспорт здійснюється лише з посадочної площадки, або узбіччя тротуару.
2. До транспорту слід підходити після повної його зупинки.
3. Посадка на громадський транспорт відбувається дисципліновано, в порядку черги.
4. Зайшовши в салон, необхідно пройти вперед, не створюючи натовп біля дверей.
5. Забороняється висовуватись з вікон.
6. Не можна ходити по салону під час руху автотранспорту – це небезпечно.
7. Під час руху не можна відволікати водія розмовами і заважати водієві керувати транспортним засобом.
8. Не можна відчиняти двері, не дочекавшись зупинки.
9. Не можна перешкоджати зачиненню дверей.
10. На зупинках виходять у сторону тротуару чи узбіччя.
11. Заборонено їздити на підніжках транспорту або чіплятись за борти машин.
12. Дітей слід перевозити лише в сидячому положенні.
14. Малюків під час руху транспорту необхідно тримати на руках, або у спеціальних кріслах.
15. Проїзд дітей в кузові транспортного автомобіля дозволяється лише тоді, коли кузов обладнаний сидіннями, а заднє сидіння має спинку. У кузові повинно знаходитись не менше двох дорослих. Висадка і посадка здійснюється через правий або задній борт.
16. На мотоциклах дітей перевозять у колясках, з надітим шоломом. Посадка і висадка здійснюється лише на праву сторону.

Безпека на дорогах
Пішоходи повинні ходити тротуарами або пішохідними доріжками, а за їх відсутності - велосипедними доріжками або в один ряд по узбіччю дороги, назустріч руху транспортних засобів. При цьому необхідно бути особливо обережним та не створювати перешкод іншим учасникам руху.
На дорогах, які мають розділову смугу, а також на дорогах поза населеними пунктами, можна рухатися по зовнішньому краю проїжджої частини назустріч руху транспортних засобів
Переходити проїжджу частину пішоходам дозволяється тільки підземними пішохідними переходами та в місцях, позначених спеціальною дорожньою розміткою або дорожніми знаками «Пішохідний перехід». Переходячи проїжджу частину, пішоходи не повинні затримуватися та зупинятися на ній. Не рекомендується дорогу перебігати, йти потрібно спокійним кроком.
Відповідно Правил дорожнього руху пішохід має перевагу перед транспортними засобами при переході проїжджої частини визначеними пішохідними переходами, що не регулюються, а також тими переходами, що регулюються, за наявності відповідного сигналу світлофора або регулювальника.

Обережно! Діти на дорозі!
(рекомендації фахівців МНС України керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з питань забезпечення безпеки дітей)
У ХХІ столітті важко уявити своє повсякденне життя без автомобілів, які набагато полегшують наше буття, але тим самим несуть із собою величезну небезпеку для життя дорослих і особливо дітей. Кожен день вулицями свого міста ти та твої однолітки йдуть до школи чи на прогулянку.
Одначе вулиця великого міста – не найліпше місце навіть для дорослої людини. Тим більше вона не пристосована для дитини. Щодня дорогою додому зі школи чи навпаки дитина наражається на ризик потрапити в екстремальну ситуацію. Найчастіше через неуважність або незнання Правил дорожнього руху діти гинуть на вулицях в дорожньо-транспортних пригодах, а травми ДТП – найтяжчі. Тому, щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди, небезпеку для здоров’я, життя, треба знати ці Правила і застосовувати їх:
-не вибігати на проїзну частину з тротуару, можна лише спокійно зійти, попередньо оцінивши ситуацію;
-ходити лише тротуарами, дотримуючись правої сторони, а якщо вони відсутні — по узбіччю, обов'язково повернувшись обличчям до транспорту, що рухається, — тоді не тільки водій бачитиме пішохода, а й пішохід — водія;
-не переходити дорогу на червоне світло незалежно від наявності на ній автомобілів;
-переходити дорогу можна лише у дозволених місцях – «зебра», підземних та надземний переходи;
-зібравшись переходити вулицю, спочатку подивитися ліворуч, а, дійшовши до середини, — праворуч;
-пам'ятайте, що причиною ДТП може стати не тільки наїзд автомобіля або мотоцикла, але й велосипеда. Нерідко саме велосипедисти є джерелом напруженості на вулицях, у дворах;
-чітко визначте для себе межі території для прогулянок, вулиці переходьте тільки в групі з іншими пішоходами;
-у разі дорожньо-транспортної пригоди надавати можливу допомогу потерпілим і повідомити про пригоду міліцію.

Отруєння грибами.
ЗБИРАЙТЕ ЛИШЕ ТІ ГРИБИ, ЯКІ ДОБРЕ ЗНАЄТЕ;
ВІДМОВТЕСЬ ВІД ЗБИРАННЯ ТА ВЖИВАННЯ ПЛАСТИНЧАТИХ ГРИБІВ (СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА БЛІДА ПОГАНКА МОЖЕ БУТИ СХОЖА НА ПЛАСТИНЧАТІ ГРИБИ - ПЕЧЕРИЦІ, СИРОЇЖКИ, ШАМПІНЬЙОНИ);
НЕ ЗБИРАЙТЕ ГРИБИ ПОБЛИЗУ АВТОДОРІГ, СХОВИЩ ОТРУТОХІМІКАТІВ, СМІТТЄЗВАЛИЩ, ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЗАЛІЗНИЦЬ, В МІСЬКИХ ПАРКАХ (ГРИБИ МАЮТЬ ВЛАСТИВІСТЬ НАКОПИЧУВАТИ З НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТОКСИЧНІ РЕЧОВИНИ);
НЕ КУПУЙТЕ ДИКОРОСЛИХ ГРИБІВ НА РИНКАХ ( НЕВІДОМО ДЕ І КОЛИ ВОНИ БУЛИ ЗІБРАНІ ) ;
НЕ МОЖНА ЇСТИ ГРИБИ ДІТЯМ (ДИТЯЧИЙ ОРГАНІЗМ БІЛЬШ ВРАЗЛИВИЙ ДО ГРИБНОЇ ОТРУТИ ) ;
НЕ КУШТУЙТЕ СИРИХ ГРИБІВ ;
НЕ ЗБИРАЙТЕ СТАРИХ, ПЕРЕСТИГЛИХ, ЧЕРВИВИХ ГРИБІВ ;
ПЕРЕД ПРИГОТУВАННЯМ ГРИБИ НЕОБХІДНО ПРОТЯГОМ 10-15 ХВ. ПРОВАРИТИ В ПІДСОЛЕНІЙ ВОДІ ( ВІДВАР НЕОБХІДНО ВИЛИТИ ) ;
В РАЗІ ПОЯВИ СИМПТОМІВ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ (БІЛЬ В ЖИВОТІ, БЛЮВАННЯ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ , ПРОНОС ) НЕОБХІДНО НЕГАЙНО ЗВЕРНУТИСЬ ЗА КВАЛІФІКОВАНОЮ МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ (ДО НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОТРІБНО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ ПРОМИТИ ШЛУНОК РОЗЧИНОМ СОДИ АБО СВІТЛО-РОЖЕВИМ РОЗЧИНОМ МАРГАНЦІВКИ);
В РАЗІ ОТРУЄННЯ НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ НЕ ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬ (ВІН ЛИШЕ

Правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, в лісі.
Теплі весняні та літні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян виїздить за місто: на дачу, до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки в лісі, спричиняючи пожежі.
Перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки:
Виберіть місце для вогнища й обладнайте його.
Ніколи не залишайте вогнище без догляду.
Також небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка.
Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні.
Залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.
Спалювання сухої трави та пожежі, спричинені безконтрольністю цього процесу, набувають дедалі загрозливіших масштабів. Під час горіння разом із травою, сухостоєм та опалим листям пошкоджується й верхній гумусний шар, який відповідає за родючість землі. Отже, користі від спалювання немає жодної, а от шкоди – більш ніж достатньо.

Правила протипожежної безпеки
1. Не грайся із сірниками та запальничками.
2. Не запалюй свічки та бенгальські вогні без нагляду.
3. Не залишай іграшки, книжки, одяг біля увімкнених обігрівачів, не суши речі над газовою плитою.
4. Не пали багать у сараях, підвалах, на горищах,
5. Не вмикай багато електроприладів одночасно, електромережа може згоріти.
6. Обов'язково вимикай електроприлади, коли ідеш із дому. Але не тягни за дріт руками, обережно вийми штепсель із розетки.
7. На дачі або у селі не відкривай грубку — від маленької вуглинки, що випаде з неї, може статися пожежа.

Якщо виникла пожежа, а дорослих немає вдома
1. Якщо вогонь невеликий, накинь на нього товсту ковдру або залий водою.
2. Якщо горить шнур електроприладу, перш ніж залити полум'я водою, вийми штепсель електроприладу з розетки. Гасити увімкнені електроприлади водою не можна!
3. Якщо тобі не вдалося самостійно загасити вогонь, вибігай з квартири і клич на допомогу або дзвони за номером 1- 01.
4. Зателефонувавши до пожежної частини, чітко називай свої прізвище та адресу і повідом, що горить.
5. Не намагайся врятуватися від пожежі у шафі, кладовці або іншому тісному місці — можеш учадіти там від газів, що виділяються під час горіння.
6. Не можна відкривати вікно, доки вогонь у кімнаті не згас — свіже повітря підживить його і полум'я спалахне з новою силою.
7. Доки чекаєш на пожежників, не панікуй, шукай вихід із кімнати, але не намагайся вистрибнути у вікно.
8. Довірся пожежним, виконуй усе, що вони накажуть тобі.
9. Якщо ти знаєш, що хтось не може вийти з будинку, який горить, повідом про це дорослих або пожежних.

Що робити, якщо пахне газом
1. Якщо хтось із дорослих удома, негайно скажи їм про це.
2. Відкрий усі вікна та кватирки, провітри помешкання.
3. Перевір, чи перекриті на плиті конфорки горілок.
4. Якщо ти вдома один, негайно телефонуй до служби газу за номером 1-04.
5. Ні в якому разі не вмикай світло у загазованому та сусідніх приміщеннях і не запалюй вогонь.

Правила електробезпеки
У часи технічного прогресу, нових наукових технологій зросла кількість небезпек, що чатують на малечу. Поява великої кількості електричного обладнання викликає чималий інтерес у підростаючого покоління.
Для запобігання ураження електричним струмом та попередження нещасних випадків звертаємося до батьків з проханням:
Не залишайте дітей без нагляду;
Інформуйте їх про правила поводження з електричними приладами та правила поведінки поблизу енергообладнання;
Постійно нагадуйте дітям, як себе поводити в критичній ситуації, коли в біду потрапляють вони або хтось з їхніх друзів.
Перш ніж увімкнути побутовий прилад у штепсельну розетку, необхідно оглянути, чи не пошкоджена вилка та перевірити неушкодженість ізоляції електричного проводу;
для того, щоб вимкнути побутовий прилад зі штепсельної розетки, потрібно триматись за вилку, а не за шнур;
не вставляти у штепсельну розетку цвяхи, шпильки та інші предмети;
не ремонтувати пошкоджені вимикачі, лампові патрони, штепсельні розетки, які знаходяться під напругою;
не проводити заміну перегорілих або пошкоджених електричних лампочок, які ввімкнуті в освітлювальну мережу;
не вбивати цвяхи в стіни у місцях можливого знаходження електропроводки;
не підніматись по опорах ліній електропередач до електропроводів та на дахи споруд, над якими проходять електричні проводи;
не проводити ігри поблизу ліній електропередач;
у разі виявлення обірваного проводу лінії електропередач, ні в якому разі не наближатись до нього і негайно повідомити про це дорослих;
не влізати на територію загороджених трансформаторних підстанцій та в їх приміщення.

Від імені освітян та від себе особисто вітаю випускників та їхніх рідних із отриманням документа про освіту та завершенням важливого етапу в житті! Сьогодні заклади освіти Лозівської громади випускають 417 одинадцятикласників, серед яких 21 медаліст! Пишаємося вашими здобутками та перемогами, вашою творчістю та талантами!У ці дні серця наших випускників переповнені сотнями почуттів, і це видно із шкільних відеолітописів, які ширяться соціальними мережами! Бажаємо, щоб сьогоднішні здобутки дали початок багатьом успішним особистим і діловим проєктам! Хай доля щедро дарує вам натхнення й енергію для реалізації задуманого, а впевненість у собі стане запорукою успіху!

З любов’ю –

начальник Управління Вікторія УРВАНЦЕВА

Чуйко Софія та Коломієць Анастасія, учениці КЗ «Катеринівський ліцей», отримали дипломи І ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Професії в ІТ: впевнений користувач ПК» та Всеукраїнському конкурсі «Професії в ІТ: комп’ютерна графіка та дизайн» від освітнього проєкту «На Урок» та НТУ «ХПІ». Бажаємо подальших перемог!

24.06.2020 року для молоді нашого міста в Лозівському Центру молоді  Управління освіти, молоді та спорту фахівцем Центру , Сомовою Я.В., було проведено чудовий майстер-клас з розпису еко-сумок. На майстер-класі учасників чекав захоплюючий процес з перетворення однакових сумок на елемент власного індивідуального стилю, для цього було використано акрилові фарби, які не витираються та не псуються від дощу. Молодь не обмежували у виборі малюнка і кожен учасник зміг проявити фантазію. Оригінальні розписні сумки будуть довго радувати учасників креативного майстер-класу, а також нагадувати їм про те, що зроблене своїми руками – завжди краще!

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України! Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і формується майбутнє українського народу. Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини. Тож бажаю всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави!  Добра всім нам, злагоди та миру!

З повагою, начальник Управління освіти,

молоді та спорту  Вікторія Урванцева

 

Сьогодні, 24 червня 2020 року, на спортивному майданчику в парку «Перемога» нагороджувались переможці конкурсу «MY FAVORITE SPORT», який був проведений спільно з КУ «Спорт для всіх», за підтримки інтернет-ресурсу www.05745.com.ua.  Метою конкурсу було урізноманітнення дозвілля дітей та молоді засобами фізичної культури і спорту, розвиток олімпійської освіти серед учнівської молоді та з нагоди відзначення 126-річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Конкурс  проходив з 09 по 22 червня 2020р. Всього на конкурс було надано 38 робіт, які були оформлені у вигляді індивідуального/групового фото та фотоколажу.  Переможці конкурсу в номінаціях визначались шляхом відкритого голосування всіма бажаючими на інтернет-ресурсі www.05745.com.ua. Навушники, туристична фляга, блютуз колонка, настільна гра, туристичний термос, спортивна настільна гра, спортивний настільний годинник – саме такі заохочувальні призи та грамоти отримали  переможці даного конкурсу. Нагородження авторів робіт, які набрали максимальну кількість голосів у своїй номінації провели начальник відділу молоді та спорту – Шульженко Євгеній Миколайович та методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорт - Мельникова Вікторія Миколаївна. В номінації «Будьмо здорові» найбільшу кількість голосів набрав: Акименко Іван, учень ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», наймолодший учасник конкурсу. В номінації «Моє спортивне життя» найбільшу кількість голосів набрав: Антипенко Іван, учень КЗ «Лозівський ліцей №1». В номінації «Спортивний куточок моєї сім’ї» найбільшу кількість голосів набрав: Самохвалов Тарас, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Літо, спорт і я» найбільшу кількість голосів набрав:  Самохвалов Ілля, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Я з фізкультурою на «ти» найбільшу кількість голосів набрав: Закалюжний Євгеній, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». В номінації «Рух –це спорт. Спорт – це життя» найбільшу кількість голосів набрав: Макаренко Олександр, учень ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4». Додатково, організатори конкурсу вручили спеціальний приз Іванюку Володимиру, учню ЛНВК  «ЗНЗ-ліцей №4», за фотоколаж на тему «Моє спортивне життя». У вересні 2020 року Управління освіти, молоді та спорту планує створити онлайн-виставку з фоторобіт учасників конкурсу, яка буде приурочена  Дню фізичної культури і спорту в Україні.

 

23 червня  2020 року відбулось інтерактивне on-line спілкування обласного  мобільного творчого коллективу з питань узагальнення досвіду організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання та розробки рекомендацій керівникам  ЗЗСО  щодо управління освітнім процесом у нестандартних умовах. Від  Лозівської міської ОТГ до участі в роботі творчого колективу були запрошені Охрончук Н.М., завідувач ММК, Толкай І.М., методист ММК, Мохарева Т.В., директор КЗ «Панютинський ліцей» та Бережний В.І., директор Лозівської ЗОШ № 11. У ході спілкування були окреслені напрями щодо підвищення якості освітнього процесу в дистанційній формі.

Сьогодні на стадіоні "Локомотив" відбулась онлайн естафета підняття Олімпійського прапору. На заході були присутні:

- Начальник відділу молоді та спорту – Євгеній Шульженко,
- Директор дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» - Сергій Нестеренко,
- Методист міського методичного кабінету – Вікторія Мельникова,
- Майстер спорту СРСР з плавання - Олена Стародубцева
- Заслужений тренер України з таїландського боксу Володимир Полєвіков,
- Майстер спорту СРСР з плавання - Марина Черненко,
- Майстер спорту України з художньої та естетичної гімнастики – Юлія Чуєнко,
- Голова федерації футболу міста Лозова – Андрій Матушкін,
- Директор комунальної установи «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Євгеній Літвінов.

Від імені міської влади Євгеній Шульженко привітав спортивну спільноту слобожанщини зі святом: "Шановні присутні Лозівська міська об’єднана територіальна громада підтримує Олімпійські цінності і всебічно сприяє розвитку Олімпійського руху на території ОТГ. Одним із напрямків роботи міської влади є зміцнення матеріально-спортивної бази територіальної громади, так за останні 4 роки на території ОТГ виросли три майданчика зі штучним покритятм для ігрових видів спорту, 2 майданчика «Воркаут», встановлено майданчики з вуличними тренажерами, дитячі-ігрові майданчики. Відремонтована і укомплектована інвентарем шахово-шашкова кімната ДЮСШ «Олімпія». Ведеться робота по придбанню інвентару для 13 видів спорту що культивуютсья в ДЮСШ. На фінішних прямих капітальний ремонт приміщення для занять Тайландським боксом та реконструкція ДЮСШ «Юність». Ми пишаємося здобутками Лозівчан які прославили наш регіон на самому високому рівні: - учасник Олімпійських ігор у Пекіні, Майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики - Олександр Нартов;
- Заслужений майстер спорту України з плавання, чемпіонка паралімпійських ігор у Лондоні – Прологаєва Наталія;
- Заслужений майстер спорту України, володар Кубка УЄФА 2009, Чемпіон України з футболу - Гладкий Олександр;
- член національної збірної команди України, Чемпіон світу з Тайландського боксу – Сорокін Василь. 

Лозівська міська ОТГ вітає всіх спортсменів та широку громадськість зі святом підняття Олімпійського прапору, та 126 річницею заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, віримо у велике майбутнє олімпійського руху в нашій країні!!!

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні засновано указом Президента України від 17 листопада 2000 року. Цей День пам’яті засновано на згадку про початок німецько-радянської війни, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Українці внесли величезний внесок у розгром нацистської Німеччини. Слід зазначити, що Україна не тільки серед колишніх радянських республік, а й з усіх країн світу, зазнала найбільших втрат за роки тієї війни, в ті страшні роки загинув кожен п’ятий українець. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні; тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Звіт про громадське обговорення (громадські слухання) проєкту рішення міської ради «Про упорядкування мережі закладів освіти Лозівської міської об’єднаної територіальної громади» переглянути тут

18 червня 2020 року у форматі конференції ZOOM був проведений методичний меседж для керівників шкільних методичних об’єднань «Про деякі питання щодо організації освітнього процесу в закладах ЗСО Лозівської ОТГ». Методист Зубенко Н.В. ознайомила учасників із Проєктом Державного стандарту базової середньої освіти. Методист Чернова Н.М. висвітлила питання щодо змін до типової освітньої програми на 2020/2021 навчальний рік.

З матеріалами відеоконференції можна ознайомитися за посиланням.

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня.

Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

•        Виконати завдання тестового зошита.

•        До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 

•        Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

•        Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.

•        До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 

•        Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. 

Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО – їх можна отримати 15 червня і 17 червня з 10.00 до 11.00.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе!

« 1 2 3 4 5 ... 79 80 »