Головна » Архів матеріалів

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 05.02.2020 № 60 «Про тимчасове призупинення навчальних занять у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ», з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації, з 07.02.2020 року у 8 класах 2-х закладів загальної середньої освіти Лозівської міської ОТГ призупинено освітній процес. Відповідне рішення було прийнято керівниками закладів за погодженням з Управлінням освіти, молоді та спорту міської ради 06.02.2020.

4 лютого 2020 року оголошено результати другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому змагалися і вчителі закладів загальної середньої освіти Лозівської ОТГ.

Творчі, мобільні, амбітні, відкриті до нових знань переможці першого (зонального) туру Ярош Руслан Васильович, учитель хімії КЗ «Садовський ліцей» та Калюжна Ярослава Анатоліївна, учитель початкових класів Лозівської гімназії гідно пройшли усі випробування і довели, що в Лозівській ОТГ працюють педагоги-професіонали.

На основі рейтингу фінального туру:

 • Ярош Р.В. – лауреат у номінації «Хімія»;
 • Калюжна Я.А. – дипломант у номінації «Початкова освіта».

Висловлюємо щиру подяку нашим фіналістам за незгасне бажання досягати вершин професійної майстерності і бажаємо подальших успіхів!

01 листопада 2019 року триває ХIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить у чотири етапи під гаслом «Об єднаймося ж, брати мої!». Цього року в конкурсі розглядалися роботи на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Всього від Лозівської громади на конкурс було подано 4 роботи, переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» стала учениця 9 класу КЗ «Смирнівський ліцей» Циганок Анна, вона посіла ІІ місце (учитель Середа І.В.)

 Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з трудового навчання:

 • І місце – Селіванов Олександр (ЛЗОШ № 11, учитель Педяж О.В.)
 • І місце – Михайличенко Анастасія (ЛЗОШ № 3, учитель Громило Н.Ю.)

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з англійської мови:

 • ІІ місце – Сергійчук Едуард (Лозівська гімназія, учитель Захарченко А.О.)
 • ІІІ місце – Ткаченко Тетяна (ЛЗОШ № 7, учитель Марченко О.М.)

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії:

 • ІІІ місце – Лук’янов Єгор (КЗ «Лозівський ліцей № 1, учитель Лебідь Т.Ф.)

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

 • ІІ місце – Шкуренко Валерія (ЛЗОШ № 3, учитель Громило Н.Ю.);
 • ІІІ місце – Чапсієва Олександра (ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4, учитель Дворник Н.Ф.)

 

30 січня для учнів 9-го класу Хлібнянської філії Комунального закладу «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради та викладача філії з предмету фізика – Худолій Л.І., із залученням спеціалістів Навчально-консультативного пункту в м. Лозова Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області – Марченка С.П. та Борзьонок І.І., було проведено класно-групове заняття на тему «Дозиметричний контроль та радіохімічна розвідка» з метою підвищення всеохоплюючого рівня знань та навичок з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності.

Під час заняття учнів було ознайомлено із різноманіттям засобів індивідуального та колективного захисту, побутовими та військовими приладами радіохімічної розвідки, приладами дозиметричного контролю. Їм не тільки розповідали про їх наявність, а й самотужки учні мали змогу на практиці ознайомитись із різними видами і типами протигазів й респіраторів, самостійно провести дозиметричний контроль.

Додатково, учням нагадали дії під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, показали приклади підозрілих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними під час терористичного акту чи диверсії.

В кінці заняття, учням розповіли та було показано приклади найпростіших засобів індивідуального захисту, які можна самотужки швидко виготовити із підручних засобів, з метою збереження життя та здоров’я під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природного чи військового характеру.

30 січня 2020 року у залі засідань Управління освіти, молоді та спорту відбулось засідання методичної ради, на якій були висвітлені наступні питання:

 • Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками в 2020 році.
 • Про результати і висновки PISA– 2018.
 • Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
 • Про сертифікацію педагогічних працівників як зовнішнє оцінювання їх професійних компетентностей .
 • Про участь педагогічних працівників у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».
 • Про супервізію як стратегію покращення якості викладання.

30.01.2020 року в залі засідань Управління освіти, молоді та спорту відбулась нарада для осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.

Учасників зібрання ознайомлено з особливостями реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році.

Анонси заходів    24    30.01.2020     0 коментарів

Дата

Час

Зміст заходу

Місце

проведення

04.01

15:00

Міське методичне об’єднання  вчителів трудового навчання

Лозівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів № 12

04.02

16:00

Гра «Безпечний інтернет» до Дня безпечного інтернету

Лозівський міський центр молоді

05.02

08:00

Рейд «Ринок» щодо виявлення дітей, схильних до бродяжництва та жебракування

Ринок «Південний»,

м. Лозова, м-н 5

06.02

08:30

Рейд «Діти вулиці» щодо виявлення дітей, схильних до бродяжництва та жебракування

Панютинський старостинський округ

07.02

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

м. Харків

07.02

13:00

Рейд щодо перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

м. Лозова

07.02

17:00

Перегляд фільмів з метою організації молодіжного дозвілля

Лозівський міський центр молоді

07.02

За окремим графіком

Організація та проведення зустрічей випускників минулих років

Заклади загальної середньої освіти

03-09.02

За окремим графіком

Робота консультаційних пунктів щодо підготовки учнів до ЗНО-2020

Заклади загальної середньої освіти

03-09.02

За окремим графіком

Реєстрація на ЗНО-2020

On-line

26    28.01.2020     0 коментарів

ПЛАН-ГРАФІК підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти Харківської області на ТЕМАТИЧНИХ СПЕЦКУРСАХ (15 годин) у 2020 році розміщено тут

МЦППіСР    26    27.01.2020     0 коментарів

24 січня 2020 року на базі міського центру практичної психології і соціальної роботи відбулося засідання творчої групи практичних психологів "Психологічний супровід інклюзивної освіти". На засіданні була висвітлена тема "Психологічний супровід - підтримка дітей з синдромом дефіциту уваги". Учасниці обговорили причини виникнення синдрому, його признаки, а також розглянули основні напрями кореційної роботи.

МЦППіСР    25    27.01.2020     0 коментарів

24 січня 2020 року на базі міського центру практичної психології і соціальної роботи відбулася нарада фахівців психологічної служби закладів освіти Лозівської ОТГ. Під час наради були розглянуті питання щодо вдосконалення професійної майстерності фахівців психологічної служби, можливості підвищення кваліфікації у 2020 році, участь у конкурсах професійного спрямування. У нараді взяли участь 22 особи.

22    24.01.2020     0 коментарів

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру. Навантаження на 1 ставку складає 40 годин на тиждень.

Місце знаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради: Харківська обл., м.Лозова, мікрорайон 4, буд.23.

Вимоги до кандидатів на посади фахівців:

 • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
 • стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • резюме у довільній формі;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію картки платника податків;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • копію трудової книжки;
 • згоду на збір та обробку персональних даних;
 • за бажанням конкурсанта інші документи, не передбачені переліком.

Документи приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору, в термін з 24 січня по 02 лютого 2020 року за адресою: м.Лозова, мікрорайон 4,буд.23, Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради (контактна особа: Шаламова Оксана Анатоліївна, тел. 0992779455, e-mail: irc_lmr@ukr.net)

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Конкурс відбудеться 04 лютого 2020 року за адресою: м.Лозова, мікрорайон 4, буд.23, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради, 2-й поверх, каб. 1.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається контактною особою конкурсантам особисто.

23    23.01.2020     0 коментарів

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області інформує про проходження перевірки щодо таких осіб та оприлюднює відповідні документи:

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата

початку перевірки

Результат перевірки
 1.  

 

ЛІСОВА

Юлія Ігорівна

Заява
Декларація

 

 

Провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області

 

18.11.2019

23.01.2020 не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від  23.01.2020 № 03)

Анонси заходів    28    22.01.2020     0 коментарів

Дата

Час

Зміст заходу

Місце

проведення

27.01

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

м. Харків

27.01

16.00

Квест до Міжнародного дня без інтернету

Лозівський міський центр молоді

27.01

За окремим графіком

Організація та проведення загальношкільних заходів до Дня пам’яті жертв Голокосту

Заклади освіти Лозівської міської ОТГ

28.01

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

м. Харків

29.01

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

м. Харків

29.01

08:00

Рейд «Діти вулиці» щодо виявлення дітей, схильних до бродяжництва та жебракування.

м. Лозова

29.01

16:00

Пізнавальна гра про права людини

Гуртожиток ЛФХДАДК

29.01

За окремим графіком

Вшанування пам’яті українських юнаків, які полягли в бою під Крутами

Заклади освіти Лозівської міської ОТГ

30.01

13:00

Рейд «Діти вулиці» щодо виявлення дітей, схильних до бродяжництва та жебракування

Панютинський старостинський округ

31.01

13:00

Рейд щодо перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

м. Лозова

31.01

19:00

Рейд до місць масового збору молоді щодо виявлення дітей, які схильні до вживання алкогольних напоїв.

м. Лозова

30.01

16-00

Тренінг «Соціальне підприємництво»

Лозівський міський центр молоді

31.01

18:00

Перегляд фільмів з метою організації молодіжного дозвілля

Лозівський міський центр молоді

01.02

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (І тур)

м. Харків

01.02

10.00

Контрольна робота ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (відділення історії)

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

01.02

Час уточнюється

Турнір з міні футболу серед юнаків 2010-2011 р.н.

Лозівський НВК «ЗНЗ-ліцей» № 4

02.02

10.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІ тур)

м. Харків

27.01-02.02

За окремим графіком

Робота консультаційних пунктів щодо підготовки учнів до ЗНО-2020

Заклади загальної середньої освіти

План-графік підвищення кваліфікації на лютому 2020 року розміщено тут

« 1 2 3 4 ... 72 73 »