Вітаємо переможців!
У Харківській академії неперервної освіти підведено підсумки обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченому 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди, за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)»
Лозівську громаду гідно представили двоє учнів 10-х класів: Стасовський Ян (КЗ «Лозівський ліцей №4»), який посів ПЕРШЕ місце та Нечвола Софія (КЗ «Лозівський ліцей №1), яка виборола ТРЕТЄ місце. Слова великої вдячності адресуємо учителям, що підготували переможців: Мартинюк Олені Анатоліївні та Хворостовій Оксані Володимирівні.
9 листопада 2022 року, у День української писемності та мови, відбудуться урочистості з нагоди цього свята та привітання переможців Обласного фестивалю ораторського мистецтва
