Головна » 2021 » Вересень » 01
Новини    152    01.09.2021     0 коментарів

Першого вересня у закладах загальної середньої освіти Лозівської міської територіальної громади переливи шкільного дзвоника сповістили про початок нового навчального року – День знань. Це свято одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче. Свято, яке об’єднує всю громаду: від найменшихтих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Свято всіх освітян, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю проводжатиме діточок до школи.

Вже традиційно в перший день навчального року у закладах проходять урочистості, де лунає перший дзвоник. Сьогодні його почули близько 800 першокласників нашої громади.

Оскільки формат загальношкільної святкової лінійки не прийнятний в умовах діючих карантинних обмежень, святкові заходи проведено для учнів 1-х, 11-х класів із залученням обмеженої кількості учасників освітнього процесу та з дотриманням карантинних заходів. Для учнів 2-10-х класів у закладах освіти проведено святкові заходи (покласно), зокрема: святкові квести, челенджі, флешмоби, вітальні марафони, неформальні зустрічі і т.д.

У кожному закладі лунали святкові вітання для школяриків з початком нового навчального року і від Лозівського міського голови Сергія ЗЕЛЕНСЬКОГО, і від його заступників, і від депутатів, а також старост старостинських округів, начальників відділів та управлінь міської ради. 

Вдалого старту, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Щиро вітаю Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю усім учням  на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.  Переконана, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, новий навчальний рік вдалим, несе добрий настрій у кожну освітянську  родинуБудьте щирими та підтримуйте одне одного. Учіться заради себе та майбутнього нашої громади і всієї країни. Бажаю Вам   незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

З повагою

начальник Управління освіти, молоді та спорту

Вікторія УРВАНЦЕВА