Головна » 2019 » Червень » 27

День молоді - день позитиву і веселощів! Сердечно вітаю всіх молодих громадян з Днем молоді!
Молодість - це пора пошуку і час надій. Саме зараз вам властиве почуття впевненості у власних силах, здатне допомогти в досягненні успіхів у різних областях - спорті, політиці, бізнесі. Україна стрімко розвивається, і її подальша доля безпосередньо залежить від того, наскільки ви будете здатні мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України в цілому. Ми чекаємо від вас нових ідей і нестандартних рішень, які сприяють зростанню рівня життя.

Залишайтеся молодими, енергійними і сміливими! Радійте прекрасного етапу життя, як можливості втілити в життя всі свої мрії!

Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров'я вам, щасливих днів, у всьому успіхів!
 

З найкращими побажаннями,

начальник Управління

освіти, молоді та спорту В.М. Урванцева

Від щирого серця вітаю вас із закінченням школи, з випускним!

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і шкільні роки, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов'язково в житті все складеться, треба лише докласти певних зусиль і сміливо долати труднощі.

Бажаю вам, дорогі випускникі, сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади! Хай вам у всьому допомагає удача і наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій!

З повагою,
начальник Управління
освіти, молоді та спорту В.М.Урванцева