Головна » 2017 » Травень » 23
Спортивні заходи    571    23.05.2017     0 коментарів
Футбол
20 травня 2017 року у м. Красноград відбувся матч ІІ туру Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року між командами групи «Б» «Колос» (м. Красноград) та «Лозова-Панютине».
Другий тур підопічні тренера Сергія Лученцова провели не дуже вдало вдало. На 16 хв. матчу Боровик Сергій вдало пробиває у ствір воріт господарів поля та відкриває рахунок, на 35хв. господарі влучним ударом вирівнюють рахунок. Перший тайм закінчується нічиєю. У другому таймі ініціативу у свої руки взяли господарі поля та забивають нашій команді на 51хв. та 63хв. два м’ячі, на які наша команда відповіла на 65 хв. влучним ударом Какадія Романа. Матч завершився із рахунком 3:2 на користь господарів. ... Читати далі »