Головна » Заклади освіти » Заклади загальної середньої освіти
Лозівський навчально-виховний комплекс №10 «ЗНЗ-ДНЗ» Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: бульвар Шевченка, 15, місто Лозова, Харківська область, 64600
Телефон: (05745) 2-24-64, (05745) 2-20-47
E-mail: osvitanvk10@gmail.com
Сайт: http://loz-nvk-10.ucoz.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б.

Посада

Години прийому

Контактний телефон

Бондаренко Віктор Миколайович

директор

понеділок 15.00-16.00, середа 14.00-15.00

2-20-47

Кочерга Оксана Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

І, ІІІ вівторок 14.00–15.00

2-24-64

Майкова Тетяна Михайлівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

п’ятниця з 14.00 – 15.00

2-27-79

Рудь Тетяна Вячеславівна

заступник директора з виховної роботи

четвер з 13.00 – 14.00

2-24-64

Литвин Володимир Сергійович

заступник директора з господарчої роботи

понеділок з 13.00 – 14.00

2-24-64

Інформація про заклад

Рік заснування

1962 (у 2003 році реорганізовано у навчально-виховний комплекс)

Директор школи

Бондаренко Віктор Миколайович

Контингент учнів

512 учнів: 1 – 4 класи – 230 учнів, 5 – 9 класи – 242 учні, 10 – 11 класи - 40 учнів

Мова навчання

українська

Профільне навчання

10, 11 класи – універсальний профіль

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 49 педагогів, з них 38 осіб мають вищу освіту, 11 осіб – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 17 осіб, І кваліфікаційну категорію – 14 осіб, ІІ кваліфікаційну категорію – 6 осіб, категорію «спеціаліст» – 1 особа, 9 тарифний розряд – 8 осіб., 8 тарифний розряд – 1 особа, 7 тарифний розряд – 2 особи.

«Учитель-методист» - 3 особи, «старший учитель» - 12 осіб.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів - 230 учнів  та дітей пільгових категорій (6 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 39 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 151 учень.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Забезпечення якості освітнього процесу та формування потенційної готовності особистості до самореалізації в соціумі через управління процесом розвитку компетентностей дітей, батьків, педагогів».

Наш заклад бере участь у Всеукраїнському проекті «Школа, дружня до дитини», у експериментальній роботі регіонального рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження гендерних підходів в систему роботи навчальних закладів» та у реалізації освітнього компоненту проекту ВООЗ, МОНУ «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Упровадження проектів розраховано на 2014-2018 роки.

Гурткова робота

В закладі працює 10 гуртків:

  • “Що? Де? Коли?”
  •  ЮІР
  • «Краплинки» (вокальний)
  • «Перлинки» (вокальний)
  • «Основи фізіології рослин»
  • «Спортивний» (легка атлетика)
  • «Біла тура»
  • «Шашки»
  • «Живи за правилами»
  • «Умілі руки»

Працює секція дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» - волейбол (дівчата).

Підвіз учнів та вчителів

Потреба відсутня

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 22 навчальних кабінети, два комп’ютерних класи (17 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 14780 примірників підручників та 6575 примірників книг з художнього фонду, який налічує різноманітну літературу.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2016/2017 н.р. на ІІІ (обласному) етапі маємо 3 призера, а саме:

  • Історія –
    • І місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.);
  • Обслуговуюча праця –
    • ІІ місце Сухіна Катерина, учениця 9 класу (вчитель Тернова Т.Г.);
  • Економіка –
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);

У 2016/2017 н.р. на ІІ (міському) етапі маємо 30 призерів, а саме:

  • Правознавство –
    • ІІІ місце Моспанюк Альбіна, учениця 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • ІІІ місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.).
  • Математика –
    • ІІ місце Богданюк Кирило, учень 6-А класу (вчитель Павлик І.Г.);
    • ІІ місце Матяш Денис, учень 9 класу (вчитель Сітдікова Л.В.);
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Матвієнко В.А.);
    • ІІІ місце Фіцай Юрій, учень 10 класу (вчитель Павлик І.Г.).
  • Фізика –
    • ІІ місце Приходько Дмитро, учень 10 класу (вчитель Сушко М.М.);
    • ІІІ місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Сушко М.М.);
  • Екологія –
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Козюра Л.М.).
  • Астрономія –
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень11 класу (вчитель Сушко М.М.).
  • Економіка –
    • ІІІ місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • І місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.).
  • Українська мова та література –
    • ІІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Чабанець Т.В.);
    • І місце Решетняк Марк, учень9 класу (вчитель Нагацька О.М.).
  • Російська мова та література –
    • ІІ місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Кулішова Л.І.).
  • Інформаційні технології –
    • ІІ місце Ромащенко Тарас, учень 8-А класу (вчитель Носова В.В.);
    • І місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІ місце ХоменкоТимур, учень 10 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Носова В.В.).
  • Історія –
    • І місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.);
    • І місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • І місце Польщиков Ростислав, учень 11 класу (вчитель Сендецька Т.М.).
  • Англійська мова –
    • І місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Годлевська І.В.);
    • ІІІ місце Людвинський Віталій, учень 8-Б класу (вчитель Акименко Н.Д.);
    • ІІІ місце Стрихольот Карина, учениця 10 класу (вчитель Акименко Н.Д.).
  • Інформатика –
    • І місце Матяш Денис, учень 9 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Носова В.В.).
  • Трудове навчання –
    • І місце Сухіна Катерина, учениця 9 класу (вчитель Тернова Т.Г.);
    • ІІ місце Приходько Дмитро, учень 10 класу (вчитель Вісич В.Т.);

Обласний чемпіонат гри «Що? Де? Коли?» - ІІІ місце

Обласний етап проекту «Відкривай Україну» - ІІІ місце

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: