Головна » Заклади освіти » Заклади загальної середньої освіти
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: буд. 29, мікрорайон 3, місто Лозова, Харківська область, 64606
Телефон: (05745) 7-02-30
E-mail: loz-zosh7@ukr.net
Сайт: http://lozzosh7.pp.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Цюпак  Петро Андрійович директор школи вівторок- 7.30 до 8.30
четвер – 16.00 до 17.00
7-00-95
Овсянка Галина Миколаївна заступник директора з навчально-виховної роботи четвер - 14.00 до 16.00 7-02-30
Чабан Наталія Анатоліївна заступник директора з виховної роботи середа- 13.00 до 15.00 7-02-30

Інформація про заклад

Фактична мережа на 2017/2018 навчальний рік

Класи

Кількість

Класи

Кількість

кл.

учнів

кл.

учнів

1-А

1

28

7-А

1

28

1-Б

1

28

7-Б

1

25

1-В

1

28

8-А

1

30

2-А

1

26

8-Б

1

30

2-Б

1

26

9-А

1

25

2-В

1

28

9-Б

1

28

3-А

1

25

5-9 кл

10

273

3-Б

1

28

10

1

24

4-А

1

29

11

1

26

4-Б

1

21

10-11 кл

2

50

4-В

1

20

1-11 кл

23

610

1-4 кл

11

287

     

5-А

1

26

 

 

 

5-Б

1

28

 

 

 

6-А

1

28

 

 

 

6-Б

1

25

 

 

 

Інформація про заклад

Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 вперше гостинно відкрила свої двері учням та їх батькам 1 вересня 1986 року. В новому житловому мікрорайоні №3 школа відразу ж стала центром культурно-освітнього життя.

За час існування школи повну загальну середню освіту отримали більше 2000 учнів. Випускники школи працюють в різних сферах діяльності. Особливо багато юристів, медиків, бізнесменів, педагогів, спортсменів.

ЛЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – заклад, що забезпечує здобуття освіти понад державний мінімум, створює оптимальні умови для всебічного розвитку найбільш здібних і обдарованих дітей, розвиває інтелектуальні, творчі здібності, виховує гармонійно розвинену особистість. З 1989 року щорічно учням надається можливість вибору поглибленого вивчення української мови та літератури, англійської мови, математики, історії та здійснення профільного навчання за суспільно-гуманітарним і природничо-математичним напрямками.

Виховну роботу педагогічний колектив намагається будувати на рівні сучасної педагогіки – використовувати різноманітні за змістом методи й форми організації роботи, визначати й розвивати індивідуальні особливості учнів, уміння приймати відповідальні рішення, розвивати ініціативу, соціальну активність.

Школу очолює директор – Цюпак Петро Андрійович – вчитель історії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Директор є головним організатором системи управління, забезпечує технологічний порядок, виробничу дисципліну, дбає про висококваліфіковані кадри, має добру команду заступників, які здійснюють керівництво сферами діяльності, що спрямовані на підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Педагогічний колектив нараховує 42 педагогів, з них 40 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 16 чол.,  І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію 6 чол., категорію „спеціаліст” - 7 чол.,  Педагогічне звання   «вчитель-методист» -4 чол.. «старший учитель» -7  чол.

У 2017/2018  навчальному році колектив школи працюватиме над реалізацією єдиної педагогічної теми: «ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ».

Визначні події в житті школи:

2017 рік

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Фізика - Хворостов Владислав 7-Б клас,  І місце, вчитель  Швачунов С.В
  • Англійська мова Зінченко Альона 10 клас, ІІ місце вчитель Івер В.О. ; Кумпан Анна, 11 класу – ІІІ місце вчитель Марченко О.М.        
  •  Біологія – (Сирова Світлано, 8-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур , 11 клас – І місце вчитель Трохимець Н.О.)              
  • Географія (Косінов В’ячеслав,  9-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІ місце  вчитель Басова В.О.,
  • Математика (Бучинський Данил  7-А клас – ІІІ місце, вчитель Бахмач А.О., Хворостов Владислав 6-Б клас – ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.),
  • Російська мова (Зінченко Альона 10 клас – ІІ місце,  Настаченко Анна, 11 клас – ІІ місце,  вчитель Клуніченко Л.О.),
  • Економіка (Дикань Ілля,9-Б клас – І місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІІ місце вчитель Басова В.О.),
  • Історія (Косінов  Вячеслав, 9-Б клас – ІІІ місце, вчитель Лиценко А.А.),
  • Українська мова та література (Несповита Вероніка 8-Б клас – ІІІ місце, вчитель Семко Г.М., Зінченко Альона  10 клас – ІІІ місце, Семко Г.М.),
  • Правознавство –(Черняченко Валентин, 11 клас, ІІІ місце, Кучеренко Катерина, 10 клас – ІІІ місце вчитель Пасарар С.І.)
  • Хімія – (Мурадханов Тимур, 11 клас – І місце, Бучинський Данило, 7-А клас – ІІІ місце  вчитель Катрина М.І.)

Результати участі у конкурсі МАН у 2016/2017 навчальному році міський етап

  • Зінченко Альона 10 клас – І місце – історія вчитель Лиценко А.А.
  • Настаченко Анна, 8-Б клас – ІІІ місце – біологія , вчитель Трохимець Н.О.

Участь у міському етапі мовно-літературних конкурсів ім. Т.Г. Шевченка: 

  • Смерчинська Діана, 8-А клас  - ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
  • Ковальова Ілона, 7-А клас – ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)

Конкур ораторського мистецтва

  • Черняченко Валентин, 11 клас, ІІ місце вчитель Петренко О.Л.

Участь у міському Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2017» Зелена Антоніна Вікторівна , вчитель початкових класів  - ІІ місце у міському етапі у номінації «Початкові класи».

Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце в обласному етапі (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна).

2016 рік

  • Захист досвіду в місті Харкові в КВНЗ «ХАНО» на тему: «Формування громадянської та морально-духовної самосвідомості учнів у системі виховної роботи школи», заступник директора з виховної роботи Чабан Н.А.
  • Участь у 40-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду "Громадянські та морально-духовні цінності в системі виховної роботи" – диплом І ступеня
  • Участь в обласній конференції «Моя Батьківщина - Україна» Пасарар Сергій Іванович 
  • Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» Золота медаль в номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза- навчальний час» диплом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій в національний освітній простір
  • Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: 
    • географія (Корнієнко Наталія 11 клас – ІІІ місце, вчитель Басова В.О.), 
    • математика (Корнієнко Наталія 11 клас – ІІІ місце, вчитель Овсянка Г.М., Хворостов Владислав 6-Б клас – ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.), 
    • російська мова (Зінченко Альона 9-Б клас – ІІ місце, вчитель Клуніченко Л.О.), 
    • англійська мова - (Корнієнко Марина 11 клас – ІІ місце, вчитель Марченко О.М., Зінченко Альона 9-Б клас – ІІІ місце, вчитель Баланда А.Ю.),
    • економіка (Корнієнко Марина 11 клас – ІІІ місце, вчитель Басова В.О.), 
    • історія (Мурадханов Тимур 11 клас – ІІІ місце, вчитель Лиценко А.А.), 
    • українська мова та література (Несповита Вероніка 7-Б клас – ІІ місце, вчитель Семко Г.М., Нєвєрова Софія 8-Б клас – ІІІ місце, Петренко О.Л.), 
    • хімія – (Нєвєрова Софія 8-Б клас – ІІІ місце, вчитель Катрина М.І., Рудь Владислав, 7-Б клас - ІІІ місце, вчитель Катрина М.І., Зелена Дар’я, 9-Б клас – ІІІ місце, вчитель Катрина М.І., Волошина Тетяна, 11 клас – ІІІ місце, вчитель Катрина М.І.)
  • Участь у міському етапі мовно-літературних конкурсів ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка:  
    • Завалій Марія, 3-Б клас – ІІ місце (вчитель Фархутдінова І.Ф.)
    • Вергун Єлизавета, 4-Б клас – І місце (вчитель Малько Л.П.)
    • Смерчинська Діана, 7-А клас  - ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
    • Ковальова Ілона, 6-А клас – ІІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
  • Участь у міському Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2016» Ушакова Леся Олександрівна, вчитель англійської мови - лауреат конкурсу у номінації «Англійська мова».
  • Участь у обласному фестивалі  ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами»  (І. Багряний)  учениця 11 класу Корнієнко Марина  посіла І місце в міському етапі та ввійшла до 10 лауреатів серед 49 учасників обласного етапу конкурсу (диплом лауреата обласного етапу) , вчитель української мови та літератури  Семко Галина Миколаївна.
  • Нєпран Анна, 8-Б клас -  диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському сімейному конкурсі "Книга пам'яті мого роду", вчитель Петренко Олена Леонідівна. 
  • Зінченко Альона Романівна, 9-Б клас лауреат міжнародного дитячого та юнацького літературного конкурсу ім..Марії Фішер-Слиж, присвяченого Лесі Українці
  • Участь у VII Міжнародному  фестивалі педагогічних інновацій: вчитель української мови та літератури Петренко Олена Леонідівна у проекті «Формування національної та громадянської самосвідомості засобами слова» у номінації «Інновації у навчальній діяльності сучасного закладу освіти» отримала  диплом ІІ ступеня.
  • Переможці міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2015 році: музей імені Т.Г.Шевченка, «Козацька світлиця» (керівники музеїв Семко Г.М., Коваленко Т.Г.).   
  • Лауреат конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини" - Стоянчук Катерина 9-Б клас, вчитель Незнамов С.А.. 
  • Міський фестиваль дружини юних пожежників – рятівників команда "Екстрім" посіла ІІ місце (вчитель Катрина Марія Іванівна)
  • Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце в міському етапі (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна).

2015 рік 

  • Педагоги школи брали участь в ХХІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій 2015 року. Підготовлено - 5 експонатів: «Таке не просте дзеркало» (автор Швачунов С.В.), «Дослідницько-проектні методи навчання молодших вчителів» (автор Тимчук О.В. ), «Формування національної та громадянської самосвідомості засобами слова» (автор Петренко О.Л.), «Пізнавальна діяльність учнів як рушійна сила розвитку особистості» (автор Катрина М.І.)
  • Участь у VII Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій: вчитель української мови та літератури Петренко Олена Леонідівна за проект «Формування національної та громадянської самосвідомості засобами слова» у номінації «Інновації у навчальній діяльності сучасного закладу освіти» отримала диплом ІІ ступеня.
  • Захист досвіду в місті Харкові в КВНЗ «ХАНО» на тему: «Формування громадянської та морально-духовної самосвідомості учнів у системі виховної роботи школи», заступник директора з виховної роботи Чабан Н.А. диплом І ступеня.
  • Участь у 40-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду "Громадянські та морально-духовні цінності в системі виховної роботи" – диплом І ступеня Участь в обласній конференції «Моя Батьківщина - Україна» Пасарар Сергій Іванович.
  • Участь у обласному фестивалі ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами» (І. Багряний) учениця 11 класу Корнієнко Марина посіла І місце в міському етапі та ввійшла до 10 лауреатів серед 49 учасників обласного етапу конкурсу (диплом лауреата обласного етапу), вчитель української мови та літератури Семко Галина Миколаївна.
  • Нєпран Анна, учениця 8-Б класу - диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському сімейному конкурсі "Книга пам'яті мого роду", вчитель Петренко Олена Леонідівна.
  • Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт секція: Зоологія, ботаніка: Чабан Валерія, 9-Б клас - участь, наукове відділення екології та аграрних наук; Зінченко Альона, 9-Б клас – ІІ місце, наукове відділення хімії та біології.
  • Участь у міському етапі мовно-літературних конкурсів ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка:
    • Завалій Марія, 3-Б клас – ІІ місце (вчитель Фархутдінова І.Ф.)
    • Вергун Єлизавета, 4-Б клас – І місце (вчитель Малько Л.П.)
    • Смерчинська Діана, 7-А клас - ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
    • Ковальова Ілона, 6-А клас – ІІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
  • Участь у міському Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2016» Ушакова Леся Олександрівна, вчитель англійської мови - лауреат конкурсу у номінації «Англійська мова».
  • Міський конкурс читців "Тарасовими шляхами" Чистякова Дар'я - ІІІ місце, вчитель української мови та літератури Семко Галина Миколаївна.
  • Переможці міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2015 році: музей імені Т.Г.Шевченка, «Козацька світлиця» (керівники музеїв Семко Г.М., Коваленко Т.Г.).
  • Лауреат конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини" - Стоянчук Катерина, учениця 9-Б класу.
  • Турнір по правознавству - ІІ місце (вчитель історії Лиценко А.А.)
  • Перемога команди «Патріот» у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та перемоги в обласному етапі гри в номінаціях: «Добре діло», «Стройовий поряд».
  • Сімейна гра «Мама, тато, я – спортивна сім’я»: родина Іванових Ольги та Віталія – батьків учня 2-Б класу Іванова Кирила - посіла ІІІ місце.
  • Міські змагання серед допризовної молоді загальноосвітніх навчальних закладів м. Лозова з кульової стрільби - ІІІ місце (вчитель Гаманов Є.Ф.)
  • Міський фестиваль дружини юних пожежників – рятівників команда "Екстрім" посіла ІІ місце (вчитель Катрина Марія Іванівна)
  • Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна).
  • Команда ЛЗОШ №7 «Патріот» стала переможцем міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і захищала честь нашого міста у місті Харкові на обласному етапі. Команда(рій) «Патріот» достойно виступила і у конкурсі «Впоряд» - ІІІ місце.
  • Участь у Всеукраїнському проекті «Клич друзів-граймо разом» - І місце. ЛЗОШ №7 виборола спортивний майданчик, який був встановлений на території школи.
  • Середній бал ЗНО-2015 – 159,6;
  • Середній бал ДПА-2015 - 8,7;
  • Середній бал атестат-2015 - 9;
  • Середній бал свідоцтва - 2015 - 8,6.
  • Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:
    • географія (Корнієнко Наталія, 11 клас – ІІІ місце),
    • математика Корнієнко Наталія, 11 клас, Хворостов Владислав, 6-Б клас – ІІ місце),
    • російська мова (Зінченко Альона, 9-Б клас – ІІ місце), англійська мова - ІІ місце серед шкіл міста (Корнієнко Марина, 11 клас – ІІ місце, Зінченко Альона, 9-Б клас – ІІІ місце),
    • економіка (Корнієнко Марина, 11 клас – ІІІ місце),
    • історія (Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІІ місце),
    • українська мова та література (Несповита Вероніка, 7-Б – ІІ місце, Нєвєрова Софія, 8-Б клас – ІІІ місце),
    • хімія – (Нєвєрова Софія, 8-Б клас, Рудь Владислав, 7-Б клас, Зелена Дар’я, 9-Б клас, Волошина Тетяна, 11 клас – ІІІ місце).
  • Першість міста з футболу серед учнів 2004 року народження – І місце.
  • Першість міста з футболу серед учнів 2005 року народження – ІІІ місце.
  • Першість міста з баскетболу серед учнів 2005 року народження – І місце.
  • Першість області: Дзюдо – І місце, Гринь Олександра, 9-А кл.
  • Всеукраїнські змагання: Таїландський бокс Муей-Тай – І місце Сорокін Василь, 8-А кл.
  • Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики: Ляшенко Аліса, 9-Б клас багаторазовий переможець

2014 рік 

  • Педагоги школи брали участь у ярмарку педагогічних ідей та технологій. До міського методичного кабінету було представлено 5 експонатів. Матеріали представили педагоги Пасарар С.І., Решетова Л.Г., Грищук А.І., Марченко О.М., Чабан Н.А. Одна  робота Грищук А.І. «Читання як пріоритет в інформаційному суспільстві», відзначена дипломом ІІ ступення 2014 рік
  • Решетова Л.Г. отримала грамоту Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  
  • Середній бал  ЗНО-2014 – 152,75; 
  • Середній бал  ДПА-2014 - 8,4;
  • Середній бал  атестат-2014 - 8,4; 
  • Середній бал  свідоцтва - 2014 - 8,1. 
  • Результати участі у ІІ етапі ВУО базових дисциплін: біологія (серед шкіл І місце) - Волошина Т. (9-А клас)- І м., Винакова М. (11-Б клас )-ІІ м., математика (серед шкіл VІ)- Чаплигіна В. (11-А клас) - І м.
  • Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН: міський етап - Волошина Т. (9-А клас) – І місце; Бобровська К. (10 клас) - ІІІ місце, в обласному етапі  конкурсу «Знавців російської мови»; Смерчинська Д.(5-А кл.) –ІІ м. у міському етапі у Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

2013 рік

  • Педагоги школи брали участь у ярмарку педагогічних ідей та технологій. До міського методичного кабінету було представлено 4 експонати. Матеріали представили педагоги Трохимець Н.О., Решетова Л.Г., Марченко О.О., Ткач Т.В.. Дві роботи «Формування мотивації навчальної діяльності учнів», «Робота з обдарованими учнями» відзначені дипломами ІІІ ступення (Ткач Т.В., Решетова Л.Г.).
  • Вчитель біології та основ здоров’я Трохимець Н.О. є переможцем міського етапу професійного конкурсу «Вчитель року – 2013».
  • За підсумками навчального року із 453 атестованих учнів 2-11 класів школи закінчили навчальний рік на високому рівні - 58 учнів (13%), що на 4% більше у порівнянні з минулим роком; на високому і достатньому рівнях – 196 учнів, (43% від загальної кількості атестованих учнів), що на 1% більше у порівнянні з минулим роком.
  • Середній бал державної підсумкової атестації 4, 9,11-х класів – 7,9 балів.
  • Середній бал атестата 7,8, середній бал свідоцтва – 7,7.
  • Ураховуючи попередній аналіз, колегіально обговоривши стан навчально-виховної роботи педагогічний колектив школи у новому 2013/2014 навчальному році працюватиме над реалізацією єдиної педагогічної теми «Формування професійної мобільності вчителя в умовах впровадження нових Державних стандартів освіти».

2012 рік

  • Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями: ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: Чаплигіна В. 9–А кл., Кучеренко К. 11–А кл., Янишев Р. 11–А кл.; ІІІ місце у міському етапі конкурсу ораторського мистецтва - Кучеренко К. – 11 – А кл., переможиця обласного етапу турніру юних журналістів, член команди «Стендап», яка брала участь у Всеукраїнському етапі турніру юних журналістів у м. Суми., вч. Петренко О.Л.


2011 рік

  • Ювілей школи – 25 років з дня відкриття.
  • ІІІ місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів до нового навчального року.
  • Створено сайт закладу в Інтернет-мережі.
  • Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями: І місце у обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - Кінжалова О., 11 кл., вч. Клуніченко Л.О.; Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка: Кучеренко К., 10 – А кл., Білецька І., 11 кл.; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури- Сарєва А., 10-А кл., вч. Клуніченко Л.О.
  • Катрина М.І. – вчитель хімії, нагороджена Нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;
  • Клуніченко Л.О. – вчитель російської мови та літератури, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації


2010 рік

  • Вчитель географії Сичова Н.В.- лауреат обласного конкурсу «Вчитель року - 2010»
  • Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями: ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН – Бугай А., 11-А кл., вч.Трохимець Н.О.; ІІ місце обласного етапу конкурсу ораторського мистецтва - Татаркін Г., 11-А кл., вч.Петренко О.Л.


2009 рік

  • Державна атестація закладу. Підтверджено коефіцієнт 46,38, що становить достатній рівень
  • Нагороди за високий рівень організації науково-дослідницької роботи з учнями.


2008 рік

  • Вчитель початкових класів Даниленко Н.І. стала лауреатом обласного конкурсу «Вчитель року – 2008»
  • Школа увійшла в міжшкільний освітній округ профільної підготовки старшокласників


2007 рік

  • Школа стала лауреатом Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України
  • На базі школи відрито пункт зовнішнього незалежного оцінювання випускників області.
  • Участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Адаптивне управління в освіті»
  • ІІ місце в огляді-конкурсі «На кращу шкільну їдальню міста»


2006 рік

  • Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школи сприяння здоров’ю». Грамота Міністерства освіти і науки України.
  • І місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів до нового навчального року.
  • Участь в експериментально-дослідницькій роботі з теми «Моніторинг якості освіти»
  • Перемога в обласному конкурсі робіт юннатів «Мій рідний край, моя земля»

 

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: