Головна » Заклади освіти » Заклади загальної середньої освіти
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: мікрорайон 5, буд. 3, місто Лозова, Харківська обл., 64606
Телефон: (05745) 2-30-24
E-mail: lozovazosh1@gmail.com
Сайт: http://school1loz.clan.su/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Карась Віктор Григорович директор школи Середа - 15.00 - 16.00
П’ятниця - 10.00 – 12.00
2-30-24
Галушка Світлана Віталіївна заступник директора з НВР Вівторок - 11.30-13.30 2-30-24
Нечвола Валентина Олександрівна заступник директора з НВР Четвер - 11.30-13.30 2-30-24
Кравцова Катерина Михайлівна заступник директора з ВР Понеділок - 11.30-13.30 2-30-24

Інформація про заклад

Вік: 38 років

Рік першого випуску: 1981

Педагогічний колектив: 44 викладача

Учнівський колектив: 632 учня + 52 (заочні)

Станом на 01 вересня 2017 року:

Клас

Кількість

Класів

Учнів

1 кл.

2

59

2 кл.

2

50

3 кл.

3

72

4 кл.

2

64

5 кл.

3

76

6 кл.

2

56

7 кл.

2

52

8 кл.

2

57

9 кл.

2

58

10 кл.

2

48

11 кл.

2

40

1 -11 кл.

24

632

9 (з)

-

2

10(з)

1

12

11(з)

1

22

12(з)

1

16

Заочні класи

4

52

Єдиною педагогічною темою, над якою працює педагогічний колектив школи є: «Підвищення якості роботи педагогічних працівників, як умови розвитку здібностей учнів», та методичною темою : «Вдосконалення уроку, як основної форми організації навчально-виховного процесу, з позиції використання сучасних методів та прийомів навчання на різних етапах уроку в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти»

Учасники конкурсу вчитель (класний керівник) року

Учитель року – це конкурс на професійну майстерність. Це досвідчені вчителі, що передають свої знання підростаючому поколінню, які виборювали звання „Учитель року” в різні періоди.

Рєзніченко Неллі Костянтинівна – учитель російської мови та літератури, директор школи № 1.
Лебединська Ольга Іванівна – учитель початкових класів, учитель-методист (у конкурсі брала участь двічі).
Соха Ірина В’ячеславівна – учитель історії.
Соломатіна Віра Феодосіївна – учитель російської мови та літератури.
Андрющенко Анатолій Олександрович – учитель музики, старший вчитель.
Божко Наталя Василівна – учитель математики.
Галушка Світлана Віталіївна – учитель хімії, заступник директора школи.
Нечвола Валентина Олександрівна – класний керівник 11-А класу (ІІ місце міського етапу конкурсу „Класний керівник 2004 року”)
Чернова Наталія Миколаївна – учитель обслуговуючої праці.
Нечвола Валентина Олександрівна – практичний психолог.
Москальова Лариса Вікторівна – учитель зарубіжної літератури.
Карась Стефанида Миколаївна – учитель російської мови.
Іванова Наталія Костянтинівна – учитель української мови та літератури.
Савіна Тетяна Василівна - учитель української мови та літератури.
Середа Ірина Володимирівна – класний керівник 5-А класу, переможець (І місце міського етапу конкурсу „Класний керівник 2013 року”); переможець (І місце міського етапу конкурсу „Класний керівник 2016 року”)

Дитяча організація самоврядування школи брала участь у Всеукраїнській виставці «Юна Україна. Дитячі, молодіжні, громадські об’єднання: діалог і суспільство» м. Київ у 2010 році.

Досягнення вихованців за 2016/2017 навчальний рік

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п

Предмет

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ учителя

1.

Трудове навчання

ІІІ

Скиба Олена

10-Б

Мацегора З.М.

2.

Російська мова

І

Шульженко Юлія

9-А

Карась С.М.

3.

Географія

І

Лук’янов Єгор

8-А

Архарова І.В.

4.

І

Шульженко Юлія

9-А

Архарова І.В.

5.

Математика

І

Дручек Юлія

6-Б

Божко Н.В.

ІІ

Лук’янов Єгор

8-А

Божко Н.В.

ІІ

Шульженко Юлія

9-А

Середа І.В.

6.

Українська мова

І

Лук’янов Єгор

8-А

Бендеберя Л.Є.

ІІ

Карабцова Надія

9-Б

Метеленко А.Ю.

7.

Англійська мова

ІІ

Крученюк Олександр

8-А

Ющенко К.В.

І

Коробкіна Поліна

9-А

Еттіх А.Г.

8.

Хімія

ІІІ

Пашкевич Регіна

8-Б

Галушка С.В.

ІІ

Галушка Олександра

9-А

Романенко О.В.

ІІ

Карабцова Надія

9-Б

Романенко О.В.

9.

Фізика

ІІІ

Горобинська Дар’я

7-Б

Ткач Н.І.

І

Шульженко Юлія

9-А

Ткач Н.І.

ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

№ з/п

Предмет

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ учителя

1.

Географія

ІІ

Лук’янов Єгор

8-А

Архарова І.В.

2.

Українська мова та література

ІІ

Лук’янов Єгор

8-А

Бендеберя Л.Є.

3.

Російська мова

ІІІ

Шульженко Юлія

9-А

Карась С.М.

Спортивні досягнення

№ з/п

Назва змагань

Клас

Місце

Вчитель

1.

Чемпіонат міста з волейболу серед загальноосвітніх закладів. (дівчата)

6-10

ІІ

Лисак С.А.

2.

Змагання з футзалу «Шкільної футзальної ліги України»

5-ті

ІІ

В’язовий М.В.

3.

Міські змагання з кульової стрільби

10-11

І

В’язовий М.В.

4.

Чемпіонат міста з шахів "Біла Тура"

3,7,8

ІІІ

В’язовий М.В.

5.

Чемпіонат міста з баскетболу серед загальноосвітніх закладів.

8,10

І

В’язовий М.В.

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: