Головна » Навчальні заклади » Загальноосвітні навчальні заклади
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: мікрорайон 1, буд. 30, місто Лозова, Харківська область, 64604
Телефон: (05745) 2-26-57
E-mail: pc_1@meta.ua
Сайт: http://lozschool12.ucoz.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Шпортюк Наталія Дмитрівна Директор школи понеділок – 14.00-17.00, п’ятниця – 13.00-15.00 2-26-57
Миргородська Ніна Іванівна Заступник директора з навчально-виховної роботи вівторок 15:00-16:00 2-26-57
Аксініна Надія Миколаївна Заступник директора з виховної роботи четвер 15:00-16:00 2-26-57

Інформація про заклад

Рік заснування

1969 р

Директор школи

Шпортюк Наталія Дмитрівна, освіта вища за фахом вчитель загальнотехнічних дисциплін та праці, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Контингент учнів

У школі навчається 19 класів-комплектів (1-4 кл. - 8; 5-9 кл. – 9; 10-11 кл - 2).

Мова навчання

Російська

Профільне навчання

Універсальний профіль, профільність здійснюється за рахунок варіативної складової, курсів за вибором, спецкурсів, факультативних занять.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує  31 педагога,  З них  вищу кваліфікаційну категорію мають спеціаліст вищої категорії – 15 чоловік, І категорії – 8, ІІ  категорії – 4, спеціалістів – 3, тарифним розрядом – 1;«Учитель – методист» - 3, «Старший учитель» - 3.

Забезпечення харчуванням

Гарячим харчуванням було охоплено 215  учнів 1–4-х класів, що становить 100%. Також за рахунок бюджетних асигнувань харчується 60 учнів 5-11-х класів пільгового контингенту. Із учнів 5-11 класів харчувалось 162 дитини за кошти батьків.  Протягом 2016/2017 навчального року було організовано дієтичне харчування  2 учням школи:  Логіновій М. (4А), Сопельнік А.(4А), які знаходяться на диспансерному обліку і потребують дієтичного харчування.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника школи».

Творчий потенціал педагогічних працівників : учителі співпрацюють з міжнародною програмою «e-Twinning», беруть участь у міжнародних Вебінарах, відео конференціях. Наша школа стала однією з 8-ми відібраних для участі у пілотному українсько-німецькому проекті "Молодь дебатує", а Шапаренко Максим учень 11 класу посів ІІ місце у фіналі  проекту «Молодь дебатує», який відбувся  в м. Харкові.

Гурткова робота

В закладі працює 5 гуртків:

  • Основи учнівського самоврядування
  • «Дівочий хор»
  • Колектив естрадної пісні
  • «Дивослово»
  • «Хореографічний гурток»

Працює секція дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» - волейбол. Тренер Рубан Т.В.

Матеріально-технічне забезпечення

У закладі функціонує 25 навчальних кабінетів, два комп’ютерних класи, спортивна зала,  гімнастичний,  баскетбольний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує  28722  примірників  з них підручників – 16865. примірників.

Досягнення учнів

Учні закладу щорічно беруть  активну участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У 2016/2017 навчальному році 28 учнів стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Російська мова та література
    • І місце Оридорога Софія, учениця 11 класу;
    • ІІІ місце Коровушкін Віталій, учень 10 класу.
  • Правознавство
    • ІІІ місце Оридорога Софія, учениця 11 класу ;
  • Математика
    • ІІ місце Чуйков Антон, учень 7 класу
    • ІІ місце Кахаєв Михайло,  учень 10 класу;
    • ІІІ Оридорога Софія, учениця 11 класу;
    • І місце Кахаєв Михайло, учень 10 класу;
  • Екологія
    • ІІІ місце Шапаренко Максим, учень 11 класу;
  • Інформатика
    • ІІІ місце Усаров Олександр , учень 11 класу ;
  • Хімія
    • І місце Кахаєв Дмитро , учень 10 класу;
    • І місце Торосян Арзуман, учень 8 класу;
    • ІІ місце Каверзіна Ізабелла , учениця 7 класу.
  • Географія
    • ІІІ місце Шапаренко Максим, учень 11 класу;
  • Українська мова та література
    • І  місце Каверзіна Ізабелла , учениця 7 класу;
    • І  місце Оридорога Софія, учениця 11 класу;
    • ІІ місце Коровушкін Віталій, учень 10 класу;
    • ІІІ місце Самойленко Маргарита, учениця 9  класу;
    • ІІІ  місце Марченко Валерія, учениця 8 класу.
  • Іноземна мова (англійська мова)
    • ІІ місце Коровушкін Віталій, учень 10 класу;
    • ІІ місце Торосян Арзуман, учень 8 класу;
  • Історія
    • ІІ місце Худолій Антон, учень 10 класу;
  • Біологія
    • ІІ місце Шапаренко Максим, учень 11  класу;
    • ІІІ місце Кахаєв Дмитро , учень 10 класу;
  • Трудове навчання
    • ІІ місце Зарубіна Анна, учениця 10  класу;
  • Інформаційні технології
    • І місце Кахаєв Михайло, учень 10 класу;
    • І місце Усаров Олександр, учень 11  класу;
  • Економіка
    • ІІІ місце Кахаєв Дмитро , учень 10 класу;
  • Астрономія
    • І місце Кахаєв Дмитро , учень 10 класу;

Переможцями та призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін  стали 2  учнів:

  • Інформаційні технології
    • І місце Усаров Олександр, учень 11  класу;
  • Російська мова та література
    • ІІІ місце Оридорога Софія, учениця 11 класу.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: