Головна » Заклади освіти » Заклади загальної середньої освіти
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: вул. Абросімова, буд. 65-а, місто Лозова, Харківська область, 64600
Телефон: (05745) 2-52-17
E-mail: lozsh11@ukr.net
Сайт: http://lozova-zosh11.kh.sch.in.ua

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Бережний Валерій Ігорович директор школи четвер 15:00 – 16:00 2-52-17
Гудзенко Людмила Юріївна заступник директора з навчально-виховної роботи --- 2-53-10
Котова Ольга Володимирівна заступник директора з виховної роботи --- 2-53-10

Інформація про заклад

Школу було відкрито 01.09.1965 року.

Будівля розрахована на 720 учнів.

В 1975 році на базі школи пройшов Всесоюзний семінар працівників освіти.

Педагогічний колектив школи – один з найдосвідченіших в місті. Поруч з іменитими вчителями працюють молоді та енергійні. 75% педагогів мають вищу або першу кваліфікаційну категорію. Педагогічний колектив дружній, згуртований, має традиції.

На високому рівні в школі організовано систему роботи з обдарованими дітьми. Наші учні традиційно виборюють перемоги в ІІ та ІІІ  етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, у обласному етапі мовно-літературного конкурсу знаців української мови ім. П.Яцика.

Система виховної роботи базується на співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу. Мережа гуртків охоплює всі напрямки позашкільної освіти. Творчі роботи учнів школи щорічно експонуються в Лозівському краєзнавчому музеї, у виставках і конкурсах всіх рівнів від міських до Всеукраїнських. Команда учнів школи багато років поспіль є переможцем обласних змагань з техніки водного туризму. Завдяки тісній співпраці колективу школи з батьківської громадськістю заклад посідає призові місця у конкурсі огляді з підготовки навчального закладу до нового навчального року.

Провідна тема закладу:

Підвищення якості освіти в школі через впровадження сучасних педагогічних технологій та підвищення ефективності управлінської і методичної діяльності.


Зараз в школі навчається 400 учнів та працює 32 вчителя.

Серед значних досягнень школи ІІ місце в обласному конкурсі виховних проектів 2004 року, перемога в обласному етапі конкурсу «Школа року-2004», вчитель трудового навчання О.В. Педяж став абсолютним переможцем обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2007»,  перше місце у відкритій обласній виставці передового педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХ століття» - 2016 рік. 

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: