Головна » Заклади освіти » Заклади загальної середньої освіти
Домаський навчально-виховний комплекс "ЗНЗ – ДНЗ” Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: вул. Центральна, 11, село Домаха, місто Лозова, Харківська обл., 64603
Телефон: (05745) 2-27-43
E-mail: domzosh@ukr.net
Сайт: http://domzosh.ucoz.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Борзьонок Наталія Леонідівна Директор середа, п’ятниця 14.30-16.30 2-27-43

Інформація про заклад

Домаський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Лозівської міської ради Харківської області був відкритий 01.09.2011 року рішеннями сесій Лозівської міської ради від 28.04.11 № 213, від 24.06.11 № 273 на базі Домаської загальноосвітньої школи яка була створена у 1931 році. Включає в себе загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та дошкільний підрозділ з однієї різновікової групи. На базі закладу працюють гуртки від СЮНу та БДЮТу та 7 шкільних бюджетних гуртків. На базі закладу з 01.09.2017 року відкрито 5 класів з інклюзивним навчанням учнів з особливими потребами. Організовано індивідуальне навчання учениці 9 класу. Функціонує одна група продовженого дня для учнів 1-4 класів.

У закладі працює висококваліфікований педагогічний колектив. Серед 27 педагогів: 2 учитель-методист, 1 старший учитель, 6 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 – першу, спеціаліст ІІ категорії – 1, спеціалістів – 11.

Колектив працює над єдиною методичною проблемою:

“Соціалізація особистості через розвиток професійної компетентності вихователів і педагогів, на засадах створення сприятливого освітнього середовища”.

"Формування життєвої компетентності – передумова підвищення якості освіти школярів в умовах упровадження Державного стандарту початкової та основної школи”.

У школі працює чотири методичних об’єднання:

  • вчителів початкових класів;
  • класних керівників;
  • суспільно-гуманітарного напряму;
  • природничо-математичних дисциплін.

Однією з форм роботи з педагогічними кадрами є міські методичні об′єднання, вчителі закладу приймали активну участь в їх роботі.

Даниленко С.О. вчитель фізичної культури, є керівником ММО вчителів фізичної культури.

Традиційною є участь учнів у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах: математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 25 учнів, історичному «Лелека» - 6 учні, з української мови «Соняшник» 18 учнів. Активно відгукнулися школярі на участь у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика та Т.Шевченка, в шкільному етапі брали участь 12 учнів, з них у міському – 5 учнів.

В закладі функціонує шкільна їдальня, гарячим харчуванням охоплені учні 1-9 класів.

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: